Şimdi Ara

ipad 2 Ekranı kırıldı. Acil yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPad 2'imi bu sabah yere düşürüp ön ekranını kırdığım gibi arkadaki panele de zarar verdim. Çizgi çizgi görüntü veriyor. Şu anda Katarda tatildeyim. Burdaki servis 550TL tamir parası istedi. Türkiye'de bunun tamir ücretini bilen varmı? Ona göre nerede tamir ettireceğime karar vereyim.

• 550 TL tamir parası mı Ehh iyiymiş aslında.Ülkemizde de bu fiyata olacaktır... Bu arada 3G + WiFi fiyatları 1200 TL kadar oldu neredeyse 300-400'e satıp yenisini - sıfırını - alsanız daha karlısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

550 TL tamir parası mı Ehh iyiymiş aslında.Ülkemizde de bu fiyata olacaktır... Bu arada 3G + WiFi fiyatları 1200 TL kadar oldu neredeyse 300-400'e satıp yenisini - sıfırını - alsanız daha karlısınız

O durumda olanın o kadar edeceğine emin misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

iPad 2'imi bu sabah yere düşürüp ön ekranını kırdığım gibi arkadaki panele de zarar verdim. Çizgi çizgi görüntü veriyor. Şu anda Katarda tatildeyim. Burdaki servis 550TL tamir parası istedi. Türkiye'de bunun tamir ücretini bilen varmı? Ona göre nerede tamir ettireceğime karar vereyim.

iPad 2 Dokunmatik değişimi 250TLwww.saintscomputer.com
  • Servis derken Apple store mu kastediyorsun ? Değilse Apple store götürün belli bir ücret karşılığı cihazınızı değişeceklerdir sıfır cihazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

550 TL tamir parası mı Ehh iyiymiş aslında.Ülkemizde de bu fiyata olacaktır... Bu arada 3G + WiFi fiyatları 1200 TL kadar oldu neredeyse 300-400'e satıp yenisini - sıfırını - alsanız daha karlısınız

Özel nedenlerden ötürü cihazı tamir ettirmek istiyorum. Yoksa bende ipad mini ile iphone 5 aldım bugün. Tamir edilmesi gerekiyor ipad2 nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Servis derken Apple store mu kastediyorsun ? Değilse Apple store götürün belli bir ücret karşılığı cihazınızı değişeceklerdir sıfır cihazla.

Cihaz amerikadan alındı. Yere düşürüp kırılma durumlarında dediğinizi yapıyorlarmı? Daha garantisi falan dolmamıştır.
  • Hocam maddi sorunun yoksa yaptırt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dievas

quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Servis derken Apple store mu kastediyorsun ? Değilse Apple store götürün belli bir ücret karşılığı cihazınızı değişeceklerdir sıfır cihazla.

Cihaz amerikadan alındı. Yere düşürüp kırılma durumlarında dediğinizi yapıyorlarmı? Daha garantisi falan dolmamıştır.

Evet yapmalari lazim garantisi devam ediyorsa hele ki o tamir fiyatina belki dahada ucuza sıfır cihaz veriyorlar.
    Hatta sıvı teması yaşıyıp böyle cüzzi bir ücretle Apple Storeden yeni telefon alanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben istanbulda bir firmadan değiştirdim çok hızlı yaptılar ve fiyatlarıda çok uygun 150-200 lira arası 15 dakikada aldım.

http://maltepe-tablet.com/ipad-ekran-degisimi-istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: clfkaya

Ben istanbulda bir firmadan değiştirdim çok hızlı yaptılar ve fiyatlarıda çok uygun 150-200 lira arası 15 dakikada aldım.

http://maltepe-tablet.com/ipad-ekran-degisimi-istanbul

bilgi icin tesekkur ederim. Cihazi tamir ettirdim. Ama benim gibi bu konuda talihsizlik yasayan arkadaslara verdiginiz bilgi klavuz olacaktir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.