Şimdi Ara

Asus bazı ekran kartlarıyla birlikte Assassin's Creed 3 oyununu ücretsiz sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus bazı ekran kartlarıyla birlikte Assassin's Creed 3 oyununu ücretsiz sunuyor

Donanım dünyasının lider oyuncularından Asus, ürün gamındaki bazı ekran kartlarıyla Assassin's Creed 3 oyununu ücretsiz olarak hediye edeceğini açıkladı. Tayvan merkezli firmanın açıkladığı bilgilere göre, GeForce GTX 670 DirectCu II 4 GB (model: GTX670-DC2G-4GD5) ve GeForce GTX 660 DirectCu II 2GB (model: GTX660-DC2TG-2GD5) modellerinden herhangi birini alan kullanıcılar, Ubisoft'un popüler oyununu ücretsiz olarak indirebilecek.

Eğer Assassin's Creed 3 sizi çok cezbeden bir oyun değilse, listeye alınan alternatif yapımlardan herhangi birini tercih etmeniz de olası.  I Am Alive, R.U.S.E, Splinter Cell Conviction ve Rainbow Six Vegas 2, Assassin's Creed 3'e alternatif olarak sunulan yapımlar. Bu arada donanım tarafıyla daha fazla ilgilenen kullanıcılar için Asus'un oyun hediyeli kartlarından GeForce GTX 670 DirectCu II 4 GB'ın, 915MHz GPU, 980MHz GPU Boost ve 6008MHz bellek saat hızlarında çalıştığını, GeForce GTX 660 DirectCu II 2GB modelinin ise 1072MHz GPU, 1137MHz GPU Boost ve 6108MHz bellek saat hızlarında görev yaptığını, her iki ekran kartı ailesinin de Kepler mimarisini temel aldığını not düşmüş olalım.

• Ben 2 aydır vatana gelmesini beklıyorum gtx 680 top edıtıon'u ama gelmıyor.Nerde bu kartlar bu kadar alıcı beklıyor ortalıkta kart yok.Vatan dışında'da top modeli yok 1 sitede gördüm koçpa'da oda 1450 tl ve stokta varmı yokmu sormadım fiyatı çok aşırı geldi vatana gelse %25 indirimle yine alınabilir ama başka türlü olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 18 Kasım 2012; 15:15:06 >
  • Ekran kartı 1.100 lira olur herhalde.
  • gtx 780 çıkacak ama hala piyasada gtx 680 ve gtx 670 yok

• Vatan'da nvidia kart bulmak zor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ben 2 aydır vatana gelmesini beklıyorum gtx 680 top edıtıon'u ama gelmıyor.Nerde bu kartlar bu kadar alıcı beklıyor ortalıkta kart yok.Vatan dışında'da top modeli yok 1 sitede gördüm koçpa'da oda 1450 tl ve stokta varmı yokmu sormadım fiyatı çok aşırı geldi vatana gelse %25 indirimle yine alınabilir ama başka türlü olmuyor.

GTX 680 DCU2TOP temin edebildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

quote:

Ben 2 aydır vatana gelmesini beklıyorum gtx 680 top edıtıon'u ama gelmıyor.Nerde bu kartlar bu kadar alıcı beklıyor ortalıkta kart yok.Vatan dışında'da top modeli yok 1 sitede gördüm koçpa'da oda 1450 tl ve stokta varmı yokmu sormadım fiyatı çok aşırı geldi vatana gelse %25 indirimle yine alınabilir ama başka türlü olmuyor.

Hayır malesef hergün takıp dıyorum bu saaten sonra gelmez bence msi lightnıng almaya karar verdım oda cok az yerde var ay sonu topluyrum inşallah
  • quote:

quote:

quote:

Hayır malesef hergün takıp dıyorum bu saaten sonra gelmez bence msi lightnıng almaya karar verdım oda cok az yerde var ay sonu topluyrum inşallah

vatan bilgisayar topkapı mağazasında görünüyor. bende alırken stok sıkıntısı yaşadım. adana da myro var ordan temin ettim sistemin bir çoğunu ordan aldım. zaten onlardada yoktu özel sipariş olarak getirttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 7 Aralık 2012; 8:15:09 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

vatan bilgisayar topkapı mağazasında görünüyor. bende alırken stok sıkıntısı yaşadım. adana da myro var ordan temin ettim sistemin bir çoğunu ordan aldım. zaten onlardada yoktu özel sipariş olarak getirttiler

topkapıyı çok arkadaş sormuş orda yok dedıgınız yere bakıcam myro'ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.