Şimdi Ara

Dragon Island Blue, Appstore'da kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçtiğimiz eylül ayında ZigZaGame tarafından iOS platformu için indirilebilir içerik olarak Appstore'da yayınlanan Drogon Island Blue, indirime giderek kısa bir süreliğine ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Pokemon oyunlarına oldukça benzer bir yapıda olan Dragon Island Blue, 200'den fazla geliştirilebilir yaratığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sabit bir harita üzerinde önceden belirlenen noktalardan geçerek ilerlenen yapım, aksiyondan uzak sıra bazlı bir savaş sistemi sunuyor. Yapım, görselleri ve sesleriyle oyunculara fazla bir şey sunmasa da, bu konuda sınıfta kalmıyor. Ancak, içerik ve kontrollerdeki başarısını bu alanda gösteremiyor.

Mobil oyunlarda aksiyondan çok içeriğe önem veren ve Pokemon benzeri yapımlardan hoşlanan mobil oyuncuların denemesi gereken bir yapım olan Dragon Island Blue'ya Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• herşey bitti bi bu kalmıştı zaten.
  • ücretliyken almıştım parasını hak eden bir oyun.
  • Alternatif olarak Mino Monsters tercih edilebilir.Bunu da indiriyorum bakalım nasılmış.
  • Oyunlar forumunda açılması daha uygun kaçmaz miydi

Edit: Pardon Apple bölümünde gorunce yanlış anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesiilEriik -- 18 Kasım 2012; 17:57:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyun, tavsiye ederim.
  • Denemekte fayda var. Pikaçuuuğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • **** hemen
  • bu oyunu yaklaşık 3 - 5 sene önce N70'de oynuyordum ios versiyonu nasılmış bakalım, aynıysa mükemmel bir oyundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 18 Kasım 2012; 22:03:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.