Şimdi Ara

Medal of Honor: Warfighter Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Operasyondan operasyona dünyanın dört bir yanına koşturduğumuz Medal of Honor: Warfighter'ı inceliyoruz.

• konusu burası bılemedım ama yardımcı olabılırsenız sevınırım en ivedisinden
    nisan alıyorum uzak mesafeden adamlara vuramıyorum .
    nısangahlar var degıstırılıyor galıba ama neye gore ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazretleri

konusu burası bılemedım ama yardımcı olabılırsenız sevınırım en ivedisinden
    nisan alıyorum uzak mesafeden adamlara vuramıyorum .
    nısangahlar var degıstırılıyor galıba ama neye gore ???

metrelere gore nısangah degıstırlmesı gerekıyor ama kac metre de hangı nısangah bulacam herhalde :DD
  • Güzel bir inceleme , güzel ayrıntılara dikkat edilmiş tebrik ederim.
  • vay herşey iyide neden mutliplayere fazla yer vermediniz
  • oyun alırsam tercihim olmaz battlefield veya call of duty tercih ederim
  • İncelemeyi izledim, kelimesi kelimesine katılıyorum. Çok iyi bir inceleme olmuş.
  • Multiplayer kısmına önem verilerek yapılsa baya bir alırdı.Ama single modu var ve buda eklenmeli.Ben gayet beğendim.Denildiği kadar kötü değil.Grafik zaten süper.Sesler gene muhteşemliğini koruyor.Yapay zeka kötü hikaye normal ama genel olarak iyi .Ve 6:30da bahsedilen olaya baya bir tepkim var açıkcası.Her fpsde böyledir bu. Bo2 ve Mohda benim için iyi çıktı.Alakası hiç ama hiç yok gene ama Türk gazetelerinde bu gerçek operasyonlar bir terör olarak gösterilmiş ve 'oyun bağımlısı olan insanlar' diye bahsedilmesi yanlış.İnceleme içi teşekkürler ve bu arada bu gün Oyundayız yokmuydu ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • evet mw3ün grafikleri düşük diye alay edenler grafik herşey diğil dendiğinde inanmayanalar bakın ve görün yine bsc diğer sitelere göre yüksek vermiş

• oyundayız yok mu bugün yoksa ben mi göremedim?
  • Süper inceleme Gökhan abi , yalnız oyunun yapay zekası tam bir facia :D

• inceleme için teşekkkürler ama nekadar güzel yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar Cod serini hiç bir seri arkada bırakamaz cod gibi bir yapımın aksiyon ve senaryosu içine sürekliyor moh ara sahneler cidden güzel incelemedeki gibi ilk gördüğümde gerçekmi yoksa oyun içimi diye şaşırmıştım :)

NOT: ve şu genelde Fps oyunlarında takım arkadaşların sana emir verir kendileri 2 kurşun zor sıkar biz herşeyi yaparız yeri gelir mermimiz kalmaz yardım etmezler sonucunda kahraman onlar gibi gözükmezmi uyuz oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 18 Kasım 2012; 0:23:27 >
  • bu ne yaw askerde daha ıyı vuruyordum 200 metrede nısan almak cok zor
  • oyun içi videoların olması bana biraz sıkıcı geldi. aksiyonun tam ortasında bir video giriyordu. onun dışında araba takipli bölümler falan güzel olmuş.
  • bence multiyle single ayrı olarak puanlanmalı single yüzünden multiside kötüymüş gibi oluyo
  • galiba yok
  • araba sahnesi süper gerisi biraz can sıkıcı özellikle yapay zeka :(
  • İnceleme için biraz erken değil mi?

Yalnız çok geç de olsa güzel bir inceleme olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 18 Kasım 2012; 1:19:37 >
  • Bu nedir ya ? Oyun resmen azarlandı.

İlk kez mi bir oyunda takım arkadaşınızı takip ettiniz ? İlk kez mi harita dışına çıkmaya çalışınca öldünüz ? İlk kez mi görevi yapmayınca düşünmanın çıktığını gördünüz ? İnanılmaz! Ya açık denize açılmaya çalışıtınız ya !

Sunum adına yapılmış şeyleri ''Dalga geçer gibi'' diye adlandırmışsınız.O ilk bölümün başındaki ''mouse'u kare içinde hareket ettirdiğimiz'' sahne kaç saniye sürüyor ? 3 mü 5 mi ? O neden söylenmedi ? Kara lekeymiş!

Kapı açma mekaniğinde kaç tane seçenek var ? Hepsini 2 seferde mi açsaydık ? O seçenekler nasıl açılıyor ? Onlar neden söylenmiyor ? Onlar oynanabilirlik değil mi ?!

Yerinde bir puan verildi ama,söylenilenler çok abartılı ve puana göre tutarsız.Yakışmadı BSC.

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Bu nedir ya ? Oyun resmen azarlandı.

İlk kez mi bir oyunda takım arkadaşınızı takip ettiniz ? İlk kez mi harita dışına çıkmaya çalışınca öldünüz ? İlk kez mi görevi yapmayınca düşünmanın çıktığını gördünüz ? İnanılmaz! Ya açık denize açılmaya çalışıtınız ya !

Sunum adına yapılmış şeyleri ''Dalga geçer gibi'' diye adlandırmışsınız.O ilk bölümün başındaki ''mouse'u kare içinde hareket ettirdiğimiz'' sahne kaç saniye sürüyor ? 3 mü 5 mi ? O neden söylenmedi ? Kara lekeymiş!

Kapı açma mekaniğinde kaç tane seçenek var ? Hepsini 2 seferde mi açsaydık ? O seçenekler nasıl açılıyor ? Onlar neden söylenmiyor ? Onlar oynanabilirlik değil mi ?!

Yerinde bir puan verildi ama,söylenilenler çok abartılı ve puana göre tutarsız.Yakışmadı BSC.

Yanlış anlaşılmasın diye cevap veriyorum bu eleştirilere:

Sırayla gidecek olursak;

Takım arkadaşı takip etmeyle ilgili bir eleştiri söylediğimi hatırlamıyorum, o kısmı gösterirsen sevinirim.

İlk kez değil daha önce Battlefield 3 incelemesinde de bu oyuncu cezalandırma olayını eleştirmiştim, ilgili incelemeyi açıp görebilirsin. Olay açık denize açılmak değil, başka oyunlar da bunu yapıyor ama onlar oyuncuyu öldürmüyor. Görünmez duvar koy, kayalık koy veya karakterin yüzemediğini hissettirecek bir şey yap, yaratıcılığını kullan. Normalde hiç zarar veremeyen düşmanlar alandan çıktığımızda geri sayım bittiği gibi tek atıyolarsa çok abes kaçıyor, oyunun çizgiselliğini gözümüze sokuyor, derinden hissettiriyor.

İlk sahne ateş etmezseniz sonsuza kadar sürüyor. O sahnenin neden yapılmış olduğu açıklansın öncelikle, hadi mouse'u invert olarak mı normal mi kullanacağımızı tespit etmek için yapmış olsalar anlarım (Hani bazen ilk sahnede yukarı bak derler ve oyuncunun mouse hareketini yukarı veya aşağı şekilde ona göre atar oyun vs). Sonuçta ben o mesafeden adamın kafasını vurmaktan aciz değiliğim, illa kafasından başka yeri vurmamı engellemelerine gerek yok. Hiç olmadı başka yanlış bişey yaptığımızda görev iptal olsun.

Kapı açma mekaniğindeki seçenekler neyi değiştiriyor? Oynanabilirlik açısından? Gerçekten neyi? İsterlerse oraya 85 seçenek konsun, sonuçta 2 saniyelik bi animasyon değişiyor ve aynı olay gerçekleşiyor.

Verilen puan yerindeyse senin gözünde oyunun bu puana düşmesinin sebepleri nelerdir peki?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.