Şimdi Ara

HTC Droid DNA & Butterfly [Full HD Super LCD 3(440 ppi) 1.5 GHz quad-core Krait|2 GB RAM|1080p/8 MP] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
750
Cevap
11
Favori
40.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adela

HTC one kullandım aylarca..
    3 gün öncede BUTTERFLY aldım..iyiki almışım..(kasa açıklığıdı,pemebe kamera gibi sorunları yok.)

2 gündür denizlide kılıf arıyorum..çoğu modele bilmiyor..bakabilirmiyiz diyor..
    ONUN İÇİN..dönüp bakan yok.. çünkü kimse bilmiyor..

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum sana bir sorum olacak. Aldığın butterfly telefon un hafıza sı genişletilebiliyor mu yani sd kart takılabiliyor mu ?
  • bulentster kullanıcısına yanıt
    vatanda satılanlar.. hayır harici kart yeri yok.
    dışarıdan gelenlerde var.. onlarda da garanti olmadığı için vatandan aldım.
  • arkadaşlar 4.3 güncellemesinin ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar 4.3 güncellemesinin ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?

4.3 htc one 'a gelmedi..bize gelirmi? ümidin varmı?
  • quote:

quote:

one 'a geldikten sonra 2 ay içinde bize de geleceğini düşünüyorum, tabii ki beklentim var.
  • quote:

quote:

Ben yaklasik bir hafta once 4.3 ve sense 5.5 i one a yukledim yaklasik 650 mb gerci cok ufak farklar var olmasada olurdy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC Butterfly almaya karar verdik arkadaşlar, iphone 4s alternatifiydi, biraz inceleyince iphone'u eledik, yorumunuz var mıdır?

Bu cmtesi Mersin'de bir mağazadan alacağız, ender bir ürün olduğu için Vatan veya Media markt dışında satan yer bulamayız sanırım? Bilginiz var mıdır?
  • Ismi lazim sitede 900 e temizi varken neden 2 telefon parası veriyorsun garantili diye? Nede olsa dusursende ıslansada garanti dısı kaliyor kenarindaki kücük bir çizik yüzünden kvk cihazı garanti dısı bıraktı.
    Bence 900 e ikinci el kayitli al daha bozulanı duymadım parana yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: bizimkoylu333

Ismi lazim sitede 900 e temizi varken neden 2 telefon parası veriyorsun garantili diye? Nede olsa dusursende ıslansada garanti dısı kaliyor kenarindaki kücük bir çizik yüzünden kvk cihazı garanti dısı bıraktı.
    Bence 900 e ikinci el kayitli al daha bozulanı duymadım parana yazık.

Sen de haklısın ama ben kendime almıyorum, başkasına alıyoruz ve 2.el al desem bir sorun çıkma durumunda ben sebep olmuş olacağım. Onun dışında o sitelerden sıfır satan varsa almak düşünülebilir.

Bu arada bugün aradık mağazada yokmuş, media markt ve vatan'ın internetinden sipariş vereceğiz. 1350 TL.

Başka sitelerde sıfırını pek bulamadım. Pasaport kayıtlı veya az kullanılmış almayı düşünmüyorlar.
  • goktufan G kullanıcısına yanıt
    bende vatandan aldım..gayet mennunum..
    one da kullandım..ama butterfly iyiki almışım..
    one aliminyum olmasına rağmen daha kolay çiziliyor..
    hiç düşünmeden alın..
  • Arkadaşlar telefonu aldık, yarın geliyor, kılıf arıyoruz. Malum fazla bilen yok size danışayım dedim. Defter şeklinde kapaklı kılıf arıyoruz, önerileriniz var mıdır.
  • Droid DNA veya Butterfly S in kılıfları Butterfly a olur mu, internette genelde onlar var veya onlar daha çeşitli??

Cevabınızı bekliyorum arkadaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goktufan -- 6 Kasım 2013; 15:00:21 >
  • butterfly'ın ONE'dan ne eksiği varki.. one.da kullandım..
    4.3 tarihi belli değilmiş daha..htc türkiye. göre.
  • şurada bir kaşılşatırma mevcut işlemci ve piksel yoğunluğu dışında bir üstünlüğü görünmüyor tabii butterfly ın da üstünlükleri mevcut

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/HTC-One-vs-HTC-Butterfly
  • Ben neden butterfly 4.3 vermeleri belli değil demek istedim..aralarındaki farkı biliyorum.ONE kullandım.butterfly,dan önce.

• quote:

Ben neden butterfly 4.3 vermeleri belli değil demek istedim..aralarındaki farkı biliyorum.ONE kullandım.butterfly,dan önce.

pardon bir yanlış anlaşılma oldu :(
  • Arkadaşlar bu telefonun ilerde güncelleme almama gibi bir problemi olur mu?
  • htc one'a gelecek güncellemeler Butterfly için de gelecektir diye umuyorum..4.3 kesin ama sonrası meçhul..

• evet 4.4 güncellemesi ocak ayında olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: boncuk2004

evet 4.4 güncellemesi ocak ayında olacak

bu bilgiyi nerede gördünüz palayaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.