Şimdi Ara

Uygulama Haber 30. Bölüm 'Bastion, Polara, Zombie HighWay ve daha fazlası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz haftanın en iyi oyun ve uygulamaları  tanıttığımız Uygulama Haber programımızın 30. Bölümünde sizleri birbirinden farklı oyun ve uygulamalar bekliyor.

• Zombie Highway iki yıllık oyun, severek oynuyoruz.

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Google Voice ios ta var iken android'in %50sini oluşturan Gingerbreadte güncellennemesini gerçekten anlamıyorum.

• 8tacks benim gibi müzik dinlemeyi seven ama ne dinleyeyim diye düşünmekten sıkılmış ve üsenmiş birisi için çok güzel bir uygulama oldu. En azından benim seçmediğim güzel derlenmiş şarkılar çalıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 17 Kasım 2012; 19:12:05 >
  • Çok iyi bir bölüm daha çok hızlı konuşmuşsunuz hızınıza yetişemedim :D .. sanırım içerik çok ondan..Beni sevindiren bir program oldu , güzel programların androide geçişi oldu

• Bu programlar ilgimi çekmiyordu. Izledim sonuna kadar ve zevkliymiş, teşekkür ederiz. Güzel bir inceleme olmuş:)

• Bastion androide çıkar o sorun değilde ben en çok google ın geliştirdiği oyuna heyecanlanıyorum

• google voice search galaxy s2 ile uyumlu değilmiş

• Artık Yavas Yavas Windows 8 için uygulama da incelemesi yapabilirmiyiz ki? Şuanda Windows 8 li HTC 8x kullanıyorum ve Samsung s2 den geçtim ve cok cok memnunum

• Eyelord Androidde olsa keşke.
  • her hafta sayenizde telefonumdaki oyun ve uygulamalar artıyor. yalnız uygulama konusuna biraz daha fazla program koysanız ve oyunları uygulamalardan ayırsanız güzel olurdu...

• 8tracks ı gördüm direk indirdim inanılmaz bi program :D Müzik seven herkes bi denemeli

• hep android ios nerede? 2 tane eksik misal!!
  • Teşekkürler.
  • Bi videolarda reklam yoktu o da oldu... Reklamsız küçük alan bile bırakmayın sakın....

• Video'nun başına o ne reklam öyle ya!! "skip ad" dediğiniz şey benim de bildiğim "skip advertisement" demek değil mi?!! yani Türkçesiyle reklamı atla demek değil mi ey donanım haber ?! ben oraya tıklayınca neden direkman reklam sitesine gidiyorum ?! bu ne saçmalık yahu ?! bu ne kendini bilmez kandırmaca ?! nefret ediyorum aldığınız reklamlardan ve şark kurnazlığıyla milleti saf yerine koymanızdan. İzlemiyorum video'nuzu falan... Kendi yaptığınız, emeğiniz olan videoya saygınız yok ki benden saygı beklemeyin! BAN DH BAN...

• quote:

Orijinalden alıntı: SaBoTeUr

Bi videolarda reklam yoktu o da oldu... Reklamsız küçük alan bile bırakmayın sakın....

Uzun zamandır vardı diye biliyorum ben hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FromZeroToHero

Videonun başına o ne reklam öyle ya!! skip ad dediğiniz şey benim de bildiğim skip advertisement demek değil mi?!! yani Türkçesiyle reklamı atla demek değil mi ey donanım haber ?! ben oraya tıklayınca neden direkman reklam sitesine gidiyorum ?! bu ne saçmalık yahu ?! bu ne kendini bilmez kandırmaca ?! nefret ediyorum aldığınız reklamlardan ve şark kurnazlığıyla milleti saf yerine koymanızdan. İzlemiyorum videonuzu falan... Kendi yaptığınız, emeğiniz olan videoya saygınız yok ki benden saygı beklemeyin! BAN DH BAN...

Öfff ne ufak şeylere kafa takıyorsunuz ya. İzleyin geçin işte her şeye bir kulp bulmayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.