- x
Yazıcı belge yazdırmıyor?
10 Cevap38944 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

74 Mesaj
27 Nisan 2006; 13:33:45 

Hp Laserjet 1300 yazıcımdan çıktı alamıyorum.Bu belge yazdırılamıyor uyarısı veriyor.
Bildiğim tüm yolları denedim.Bilgisayar yazıcıyı görüyor halbuki. Tüm ayarlarını kontrol ettim.Kapatıp açtım özelliklerine baktım. yazıcı duraklatılmamışda. driverini bulduğumda yazılımını kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyeceğim.ama bundan da umutsuzum

Yardımcı olurmusunuz nasıl eskisi gibi sağlıklı çalışmasını sağlayacağım.

Aşk Gibi Aydınlık, Ölüm Gibi Karanlık.

2012 VW Jetta Comfortline 1,6 TDI 105

333 Mesaj
27 Nisan 2006; 14:00:48 

Kartuslar belli bir doluluk oranindan asagiya dusunce belge yazmasin diye bir ayar oluyor yazicilarda. Bu tip bir ayar var mi kontrol edebilirsin. Bide dogru yazici default olarak secili degil mi? Bazen kurdugun programlardan baska yazici secenekleri de ekleniyor. Mesela benimki asagidaki resimdeki gibi.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malic -- 27 Nisan 2006; 14:09:20 >

>>>malic<<<

1377 Mesaj
27 Nisan 2006; 14:21:12 

bilmiyorum ama bu hp lazere 1020 den bendede var herşeyi yaptığım halde çok önmeli bir anda yazdıramıyorum

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...

373 Mesaj
27 Nisan 2006; 14:28:34 

Çözüm: Dostum printerların belirli bir bellekçii vardır ve gönderdiindosyaları orda sıralar ve sırayla yazar..Sanırım sen sinirlendin peşpeşe metin yazdırmaya çalıştın ve o belleği kitledin trafikten dolayı kitlenmiş sanırım..Bunu drişverını kaldır printerı sök kes elektriini sonra sıfır aldıın şekilde tekrar bnilgisayara yükle bu sorun büyük ihtimalle çözülür zaten deneyeceğim yazmışsın yukarda..çözülmesse bana pm atman yeterLi..SaygıLar..

www.markalumba.com
www.esyakolik.com

Ceo&Founder
Onur Tığ / 05324879205
Mail: tig.onur@gmail.com

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Nisan 2006; 16:08:26 

yazıcıdan hiçmi çıktı alamadın yoksa bir süre kullandın ondan sonramı arıza yaptı.

hiççıktı alamadıysan yazıcı bağlantı noktası hatası vardır.

74 Mesaj
28 Nisan 2006; 12:57:46 

Arkadaşlar malesef dediğiniz gibi değil yani yazıcı ayarlarını kontrol ediyorum sürekli
hem varsayılan yazıcı olarak görünüyor hemde tek bir belge yazdırılmayı bekliyor.onuda yazdırmadığı için iptal ediyorum.Yani çok sayıda belge yazdırılmayı beklemiyor.
Halen yazdırmayı denediğimde sağ altta yazıcı üzerinde kırmızı soru işareti şeklinde uyarı çıkıyor.
Başka neler yapabilirim.

Aşk Gibi Aydınlık, Ölüm Gibi Karanlık.

2012 VW Jetta Comfortline 1,6 TDI 105

369 Mesaj
28 Nisan 2006; 13:42:00 

Program ekle kaldırdan kaldırıp yeniden yükle.www.hp.com.tr den indirebilirsin.

2998 Mesaj
28 Nisan 2006; 13:50:55 

Katuş bitmiş olabilir.Yada silip tekrar yükle kablolarını çıkarıp tekrar takmayı deneyebilirsin.

AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti

498 Mesaj
28 Nisan 2006; 14:03:57 

quote:

Orjinalden alıntı: rezber

Arkadaşlar malesef dediğiniz gibi değil yani yazıcı ayarlarını kontrol ediyorum sürekli
hem varsayılan yazıcı olarak görünüyor hemde tek bir belge yazdırılmayı bekliyor.onuda yazdırmadığı için iptal ediyorum.Yani çok sayıda belge yazdırılmayı beklemiyor.
Halen yazdırmayı denediğimde sağ altta yazıcı üzerinde kırmızı soru işareti şeklinde uyarı çıkıyor.
Başka neler yapabilirim.

arkadaşım yazıcı ile bilgisayar arasındaki bağlantı kablosunu kontrol et,
usb kabloları problem yapabiliyor,
kaliteli usb kablosu ile dene, belki sorununu çözebilir,

The Soul Of BMW.
Stresss, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.

1686 Mesaj
28 Nisan 2006; 14:32:30 

arkadasların dediklerini yaptıysan Usb kablolarını test et ve ayrıca anakartının usb driverlerını guncelle eğer usb 2.0 bağlı ise anakartının sitesinden uptadeleri indir ve kur ayrıca tonerin yada kartusun yerine oturup oturmadığını bi kontorl et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayt75 -- 28 Nisan 2006; 14:32:55 >

Jest^^

39 Mesaj
15 Kasım 2013; 17:31:12 

benzer yada aynı problemi bende yaşıyorum sorun word yani office excell 'de öyle.

sınama sayfası vs çok güzel yazdırıyor ancak wordden gönderirken sorun çıkartıyor.

edit: denetim masası / hizmetler / yazdırma biriktiricisi -durdur (stop), başlat(start) yaparak sorun çözüldü arkadaşlar.

umarım işinize yarar bu bilgi tşk, sayg

Btc wallet : 115kbXff4BvSLBBmV399dS45kJGJHJZ11Q
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Yazıcı belge yazdırmıyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250