Şimdi Ara

KÖFTE EKMEK SATMAK YARDIM!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
0
Favori
31.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER PARA SIKINTISI YÜZÜNDEN KÖFTE EKMEKSATMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖĞRENCİYİM...GECE SAAT 10DAN SONRA Bİ KÖŞEDE SATSAM KARIŞAN OLURMU YADA NE GİBİ SORUNLARLA KARŞILAŞIRIM ÖNERİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM...

• Satacağın köşeye göre değişir. Hangi şehirdesin ona göre yerler tarif edebilirim. Zamanında ben de sattım, işi bilirim yani. Hele izmir de isen, gece mavişehir de bir kaç tabure atarak yaparsan bu işi paraya para demezsin, başka bir şey dersin. Eski trend geri döndü ve şimdi artık yine gece yarısı salaş, basit yerlerde günü bişiler yiyerek bitirmek moda oldu. Hayırlı kazançlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

Satacağın köşeye göre değişir. Hangi şehirdesin ona göre yerler tarif edebilirim. Zamanında ben de sattım, işi bilirim yani. Hele izmir de isen, gece mavişehir de bir kaç tabure atarak yaparsan bu işi paraya para demezsin, başka bir şey dersin. Eski trend geri döndü ve şimdi artık yine gece yarısı salaş, basit yerlerde günü bişiler yiyerek bitirmek moda oldu. Hayırlı kazançlar
    quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35

Satacağın köşeye göre değişir. Hangi şehirdesin ona göre yerler tarif edebilirim. Zamanında ben de sattım, işi bilirim yani. Hele izmir de isen, gece mavişehir de bir kaç tabure atarak yaparsan bu işi paraya para demezsin, başka bir şey dersin. Eski trend geri döndü ve şimdi artık yine gece yarısı salaş, basit yerlerde günü bişiler yiyerek bitirmek moda oldu. Hayırlı kazançlar

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra

ABİ BEN ANKARADAYIM CEBECİDE OTURUYORUM VE CEBECİDE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM YA ŞÖLE BANA GÜNLÜK 20-30 KAZANDIRSIN YETER AYRICA ZABITA SORUNU YAŞANIRMI O SAATTEN SONRA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B A L A M İ R

ABİ BEN ANKARADAYIM CEBECİDE OTURUYORUM VE CEBECİDE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM YA ŞÖLE BANA GÜNLÜK 20-30 KAZANDIRSIN YETER AYRICA ZABITA SORUNU YAŞANIRMI O SAATTEN SONRA?

Alıntıları Göster
    köfte ekmek mafyasına dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liero

köfte ekmek mafyasına dikkat et.

Alıntıları Göster
    abi köfte ekmek mafyası da mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür deniz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf

sen nediyon turşusuyu ve simit mafyası bile var.en tehlikeliside kokoreç mafyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: arghhh

quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf

sen nediyon turşusuyu ve simit mafyası bile var.en tehlikeliside kokoreç mafyası

Alıntıları Göster
    dalga geçmeyin lae adam bişey sormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deü

Alıntıları Göster
    i$e ba$larsan haber ver, ilk mu$terin ben olayım.

bizim kampus de cebeci taraflarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: deü

Alıntıları Göster
    Dalga geçmek için söylemedim ki. Uyarmak için. Gelirler hava parası ister onlar.

quote:

Orjinalden alıntı: deü

• quote:

Dalga geçmek için söylemedim ki. Uyarmak için. Gelirler hava parası ister onlar.

quote:

Alıntıları Göster
    Türkiye'de para kazanılan herşeyin mafyası var. Zabıtadan önce onları düşünün
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    öğrenciysen ilk hafta bir kaç arkadaş topla yanına öyle git bazı olaylar yaşarsan yardım ederler en azından. ama arkadaşların dediği gibi kendilerini mafya zanneden bi ton çapulcu var bi kaç maruzat yaşayabilirsin ama sorun olacağını zannetmiyorum özellikle öğrenci olduğun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cera

öğrenciysen ilk hafta bir kaç arkadaş topla yanına öyle git bazı olaylar yaşarsan yardım ederler en azından. ama arkadaşların dediği gibi kendilerini mafya zanneden bi ton çapulcu var bi kaç maruzat yaşayabilirsin ama sorun olacağını zannetmiyorum özellikle öğrenci olduğun için.

Alıntıları Göster
    Walla köftelerinden az önce yediğim lahmacundaki gibi kıl çıkarsa hiç olmaz açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guitarist

Walla köftelerinden az önce yediğim lahmacundaki gibi kıl çıkarsa hiç olmaz açıkcası

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Guitarist

hadi yaw keşke pizza tavsiye etseydim kusura bakma bilseydim pizza derdim

arkadaşım sana da hayırlı kazançlar yaptığını takdir ediorum bu devirde hem çalışıp hem okumak bravo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cliff Burton -- 27 Nisan 2006; 15:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guitarist

Alıntıları Göster
    ABi nerden temin edicen köfteleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonnn

Alıntıları Göster
    neden pizzaları köse keller mi yapıyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arghhh

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: arghhh

yok arkadaş sordu da pizza mı lahmacun mu diye ben lahmacun dedim belki pizzayı yapan adam daha kıllı olsa bile içinden kıl çıkmıcaktı neyse yaw konuyu saptırmayalım

guitarist suçlu benim özür dilerim pizza demeliydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekorasyonnn

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dekorasyonnn

pınarın 20 li 30 lu inegöl köftelerinden alır.ayran kola su maden suyu... bolca ekmek.domates,turşun,soğan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EAEBEDCCE

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    valla hazır köftelerle daha rahat olucağını düşünüyorum ayrıca köftenin nasıl yapılcağını bilmiyorum ve sevgilim eve soğan felan sokma diyor
    bu mafya olayını bende düşündüm ama bilmiyorum şöyle bi bakacaz ortalığa artık varsa beraber yaparız düşünen varmı cebecide oturan arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: B A L A M İ R

valla hazır köftelerle daha rahat olucağını düşünüyorum ayrıca köftenin nasıl yapılcağını bilmiyorum ve sevgilim eve soğan felan sokma diyor
    bu mafya olayını bende düşündüm ama bilmiyorum şöyle bi bakacaz ortalığa artık varsa beraber yaparız düşünen varmı cebecide oturan arkadaşlar

Alıntıları Göster
    ya sen ekmek kavganın derdindesin ne mafyası?

iyi o zaman yaşamıyalım her işte bir risk vardır

hayırlısı olsun

ben istanbuldayım yakın olsa köfte yemeye geliridm
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.