Şimdi Ara

G500 Mağdurları ANA KONU (Çift tıklama sorunu vb.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
6.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu çok eski hortladı tuttu Ağlamak serbest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan199815 -- 12 Mayıs 2014; 22:54:26 >

• ?
  • 4 aydır g500 kullanıyorum.Kesinlikle öyle bir sorun yok mouse gayet güzel.
  • Yok artık, ne bir ayı yahu. Piyasada üst seviye mouse'larda kullanılan Omron marka switch'ler var G500'te. Kaldı ki 3 yıl garantisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunar_strain

4 aydır g500 kullanıyorum.Kesinlikle öyle bir sorun yok mouse gayet güzel.

eyvallah saolun vatanın %25 ile 85 liraya geliyor önerir misiniz vatandan alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Yok artık, ne bir ayı yahu. Piyasada üst seviye mouse'larda kullanılan Omron marka switch'ler var G500'te. Kaldı ki 3 yıl garantisi var.

eyvallah saolun vatanın %25 ile 85 liraya geliyor önerir misiniz vatandan alayım?
  • Ben de Vatan'dan aldım yakın zamanda. Öneririm tabi ki. G400 gibi bir alternatif de var, özellikle FPS için çok öneriliyor. Bütçeye göre seçimini yapabilirsin.
  • Var çöpe atmayı planlıyorum ayrıyetten aynı sorun g9 umda da var ankarada iseniz elden teslim verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterGourmet -- 17 Kasım 2012; 22:00:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacredfort

Var çöpe atmayı planlıyorum ayrıyetten aynı sorun g9 umda da var ankarada iseniz elden teslim verebilirim.

Garantiye göndermeni tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacredfort

Var çöpe atmayı planlıyorum ayrıyetten aynı sorun g9 umda da var ankarada iseniz elden teslim verebilirim.

Garantiye göndermeni tavsiye ederim.

bende bundan bahsediyorum işte x7 bile alabilirim yani arkadaşım x7 aldı 2 aydır tıkır tıkır kullanıyor bu logitech nedir arkadaş
  • Bu biraz da şans işi elbette. Benim arkadaşım da üçüncü x7'sini kullanıyor. Mouse'un switch'in üstünde kalan tıklanan plastik parçalandı kiminde; kiminde sensör sapıttı, kiminde tamamen bozuldu vs.

Forumda gayet memnun şekilde Logitech mouse kullanan insan dolu. Her markada sorunlar olabilir. Asıl önemlisi o sorunla karşılaşıldığında çözüme kavuşturma yetenekleri. -Ki bu konuda Logitech zaten rakipsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan199815

quote:

Yok artık, ne bir ayı yahu. Piyasada üst seviye mouse'larda kullanılan Omron marka switch'ler var G500'te. Kaldı ki 3 yıl garantisi var.

http://forum.donanimhaber.com/m_68228718/tm.htm istiyorsan incele derim...
  • Şu an G700 kullanıyorum, bir önceki mouse um G500 idi. 6 ayda çift tıklama yapmaya başladı. Faturası olmasına rağmen logitech garanti belgesi yok diye garantiye sokmadılar. Bende eski x7 mouse umun switchini taktım. Bir iki ay daha sorunsuz kullandım ama sonra tamamen bozuldu. Logitech in yazılımı çok hoşuma gittiği için bir sonraki mouse umuda logitech seçtim. Logitechten önce hep x7 mouse modellerini kullanmıştım. G500 ün daha dayanıklı olmasını beklerdim ama ancak x7 kadar sağlam kalabildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Şu an G700 kullanıyorum, bir önceki mouse um G500 idi. 6 ayda çift tıklama yapmaya başladı. Faturası olmasına rağmen logitech garanti belgesi yok diye garantiye sokmadılar. Bende eski x7 mouse umun switchini taktım. Bir iki ay daha sorunsuz kullandım ama sonra tamamen bozuldu. Logitech in yazılımı çok hoşuma gittiği için bir sonraki mouse umuda logitech seçtim. Logitechten önce hep x7 mouse modellerini kullanmıştım. G500 ün daha dayanıklı olmasını beklerdim ama ancak x7 kadar sağlam kalabildi.

Faturası elinizdeyse Logitech Avrupa'ya bi mailinize bakardı olay. -ki hala geçerli bu dediğim. 3 yıl geçmediyse mail atın, eskisini istemeden yenisini yollayacaklardır.

Distribütör kadar uyuz olduğum başka bi'şey yok bizim milletin sayesinde.

• quote:

quote:

Şu an G700 kullanıyorum, bir önceki mouse um G500 idi. 6 ayda çift tıklama yapmaya başladı. Faturası olmasına rağmen logitech garanti belgesi yok diye garantiye sokmadılar. Bende eski x7 mouse umun switchini taktım. Bir iki ay daha sorunsuz kullandım ama sonra tamamen bozuldu. Logitech in yazılımı çok hoşuma gittiği için bir sonraki mouse umuda logitech seçtim. Logitechten önce hep x7 mouse modellerini kullanmıştım. G500 ün daha dayanıklı olmasını beklerdim ama ancak x7 kadar sağlam kalabildi.

Faturası elinizdeyse Logitech Avrupa'ya bi mailinize bakardı olay. -ki hala geçerli bu dediğim. 3 yıl geçmediyse mail atın, eskisini istemeden yenisini yollayacaklardır.

Hocam garantisi varda gidecen mausu kargoya verecen 2 hafta maussuz kalacan kim ugrasacak gerci yarin logosoftu aricam dicem boyle bir sorun var mi olduda bende cikti ne yapabilirim dicem bakalim

• quote:

quote:

quote:

Hocam garantisi varda gidecen mausu kargoya verecen 2 hafta maussuz kalacan kim ugrasacak gerci yarin logosoftu aricam dicem boyle bir sorun var mi olduda bende cikti ne yapabilirim dicem bakalim

Tabi eskisini istemeden yenisini gonderirlerse baska

• quote:

quote:

quote:

Bu söylediklerim her ikiniz için de geçerli. Logitech Avrupa ile yazışın distribütör yan çizerse. Fedex'le 3 günde elinizde oluyor ürün.

Tabi öncelik Logosoft'ta.

• Alacaz bakalim eger sorun olmayacak ve makro atayacagim daha pahali bir maus varsa oda olabilir

• Bir bakayım faturası duruyorsa şansımı denerim.
  • quote:

Bir bakayım faturası duruyorsa şansımı denerim.

logitechi aradığımda dedikleri şuydu: önce disturbitoru fatura ve garanti belgenizle arayınız daha sonra eğer değiştirmezlerse size değiştirmediklerine dair yazılı mail atsınlar o maili bize atın ve yardımcı olalım dediler şansını dene ama bu arkadaşların dediği aradım hemen yenisini gönderdiler felan .. hikaye gibi geliyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.