Şimdi Ara

2si1: 'Eğlence dolu yeni nesil teknoloji programı!' 16.11.2012 video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1, her Cuma olduğu gibi bu Cuma da ekranlarınızı, teknoloji ve oyun dünyasındaki en son haberlerle doldurmaya geliyor. Program'ın yeni bölümünde yakınca çıkacak yeni ekran kartlarından dünyanın en hızlı masaüstü işlemcisine, GTA V'le ilgili son gelişmelerden Tomb Raider'ın yeni macerasına kadar çok sayıda haber, keyifli bir sohnbet ile ekranlarınıza geliyor.

• teşekkürler

• Çalsın davullar Patlasın mısırlar. :))

• Hp Envy mi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Hp Envy mi o?

Merhaba Mete,

Dizüstü bilgisayar, Lenovo'nun IdeaPad S400 modeli.

İyi forumlar dilerim.

Sevgiler,
  • GTA v neden yeni nesili beklemiyor anlamıyorum

• Elinize sağlık bir üyenin güzel sözü vardı.Cuma'nın vazgeçilmezi cuma namazı ve 2si1 programı

• Elinize sağlık

• Intel'in 3900 serisi işlemcilerinde de AMD'deki Fx serisi işlemciler gibi 8 işlem çekirdeği bulunduğunu ancak saat hızlarını yüksek tutmak için iki tanesinin kapatıldığını overclockersclub'da okumuştum. Videoda böyle bir kıyaslama geçtiği için belirtiyorum.
  • Yarın bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir güne 3 sınav yerleştirebilen sistemin gözü kör olsun. Cuma gününün en büyük keyfinden mahrum ediyorlar adamı. Hadi iyi geceler :)

• Yine çok güzel bir programdı elinize sağlık. Mesut reyizede geçmiş olsun

• GTA SERİSİN DE NEDENSE GRAFİKSEL GELİŞME ÇOK YAVAŞ İLERLİYOR DİĞER OYUN YAPIMCILARI ÇOK MU ÖNDE ACABA...

• Elinize saglik,mesut abiyede gecmis olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bölümdü teşekkürler.

• aman mesut abi salgın var dikkat et :)

• videoda bir sıkıntımı var açılmıyor ?

• gta 5 videoları üst üste gördükçe şurda burda bi an gaza geldim bu oyun alınır dedim sonra aklıma Türkiyede yaşadığım geldi bu oyunun boyutu en az 20 gb olsa ek paketleri güncellemeleriyle 25 olsa bende 3-4 tane video izlesem youtube da kota doluyo ve alacağım oyunu online oynayamıyacağım işte burda güzelim oyunu oynama hayali bitti.

küfür edince yorum siliniyo teşekkürler ttnet.
    teşekkürler btk böyle bi uygulama yaptığınız için.

yaptığım tek hata bf 3 alıp oynayabileceğimi sanmaktı çok güzel içine ettiniz.

• elinize sağlık.. :) HD versiyon 530 mb civarı.

• aman mesut abi salgın var dikkat et :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.