Şimdi Ara

Türk Telekom, Windows 8'li Acer Iconia W700 satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türk Telekom, Windows 8'li Acer Iconia W700 satışına başladı

Acer'ın Windows 8 ekosistemine sunduğu ilk tablet modellerinden birisi olan Iconia W700 modeli ülkemizde Türk Telekom tarafından satışa sunuldu.

Kampanya boyunca aboneler, Iconia W700 modeline 36 ay taahhütte aylık 53.90TL, 24 ay taahhütte aylık 73.90TL ödemelerle sahip olabilecek.

Kampanya kapsamında satışa sunulacak modelin özelliklerini ise 11.6 inçlik Full HD IPS ekran, Ivy Bridge tabanlı Intel Core i3 işlemci, 4GB RAM, 64GB bellek, 4850mAh batarya, 5MP arka kamera, HD ön kamera, 1080p video kaydı, 6 saniyede açılış ve 1.5 saniyede uyku modundan çıkışı sağlayan Instant On ve 2.5 saniyede internete bağlanmayı sağlayan Always Connect şeklinde saymak mümkün.

Kampanya için Türk Telekom, bayi ve ofislerinden, 4441444 müşteri hizmetlerinden veyawww.turktelekom.com.tr adresinden bilgi alınabilir.

• 80*24=1917 TL . Oha. Taahütten kazanmaları gerekirken cihazada kar koymamayı ne zaman öğrenecekler bizim bu ülkenin operatörleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 17 Kasım 2012; 1:08:59 >
  • Fiyat fazla ama gittikçe win8 li tabletler ucuzlayacaktır

• Allah belani versin ttnet yine mi sen.nerde bi umut tasi kaldirsak altindan ttnet cikiyor elimizde altinda kaliyor.

• Helal olsun yine ilkleri getiriyor Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı Türk Telekom

• Taahhüt lafını duyunca bana bişeyler oluyor gerisini okumadan sinir seviyem tavan yapıyor.

• Arkadaşlar sanırsam bu tableti ipad, note, transformer ya da başka markaların tabletleri ile karıştırıyorsunuz. Cihaz bildiğiniz tabletlere göre kat ve kat performansı farkı olan ve de GERÇEK pc deneyimini yaşatan bir tablet. Amerika satış fiyatı 800$ bu cihazın. Amerikadaki %8 vergiyi de ekleyince 1555 TL gibi bir rakam çıkıyor ortaya ki bu peşin fiyat. adam 24 ay taksitle buranın da vergilendirmesini hesaba katarsak, 1917 TL'ye satıyor ki daha dünyada doğru düzgün piyasa çıkmış bir alet değil. i5 işlemcili model olsaydı dk düşünmez alırdım. Yine de tebrik ediyorum TT'yi. Kırk yılın başında adam akıllı bir ürün getirdi ve güzel bir fiyatlandırma yaptı.

• yeni ürünler fiyatlar hemen düşer. buna yüksek diyenler iphone 5 in 3 bin lik fiyatına ne der acaba

• http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Windows-8-Acer-Tablet-Turk-Telekom-Ile-Turkiye-de

gerçek fiyatlar sanırım burada 24 * 73,90 TL= 1773 Lira

Bu mu pahalı? Arkadaşlar windows işletim sistemli gerçek bir tablet bilgisayar satın alıyorsunuz android yüklü oyuncak tablet değil. İçinde düşük kapasitelide olsa SSD bellek var çokludokunmatik ekran ve 8 saat pil ömrü 1773 liraya daha ne olacaktı? Bir telefona 2000 küsür veriyoruz bazılarımız 3000 lira veriyor ona isyan etmiyorda buna mı isyan ediyorsunuz? Yaniburada bana telekom avukatlığı yaptırıyorsunuz yahu :)

Gerçekten dayanamadım yazdım yani 1700 küsür lira istiyo adamlar hadi 1800 olsun yuvarlak hesap normal ya. Daha bu yaz galaxy S3 2000 liraydı. Galaxy tabletler ne kadar? Buyurunhttp://www.hepsiburada.com/liste/samsung-gt-n8005-galaxy-note-16gb-101-tablet-beyaz/productDetails.aspx?productId=bd302009&categoryId=3008012
    neymiş 16 GB kapasiteyle tam 1.598,99 TL bu mu uygun yoksa telekomun verdiği mi? Birde ne yazıyor açıklamada Galaxy tablet çoklu görev özelliği :) Sİzce hangisi çoklu görevde daha başarılı olur windows mu android mi?

Buyurun bir örnek dahahttp://www.bimeks.com.tr/urun/123526/samsung-p6800-galaxy-tab-7-7-.aspx
    Ne diyor? 16 GB hafıza 7 inc evet sadece 7 inc ekranla Samsung P6800 Galaxy Tab 7,7'' sadece ve sadece: 1934,26 TL KDV dahil buyurun buradan yakın. Şimdi hangi fiyat daha uygun?

Bende Telekom'a kızardım ama bu kampanya kızılacak kampanya değil arkadaşlar. Bırakın adamlarda biraz kar etsin trilyonlar harcayıp size bedava PC dağıtacak değiller adamlar dandik tabletleri 1900 liralara satarken size tam anlamıyla bilgisayar özellikleri olan tableti daha ucuza veriyorlar lütfen yiğidin hakkını veriniz eleştirirken objektif olunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mene

Arkadaşlar sanırsam bu tableti ipad, note, transformer ya da başka markaların tabletleri ile karıştırıyorsunuz. Cihaz bildiğiniz tabletlere göre kat ve kat performansı farkı olan ve de GERÇEK pc deneyimini yaşatan bir tablet. Amerika satış fiyatı 800$ bu cihazın. Amerikadaki %8 vergiyi de ekleyince 1555 TL gibi bir rakam çıkıyor ortaya ki bu peşin fiyat. adam 24 ay taksitle buranın da vergilendirmesini hesaba katarsak, 1917 TL'ye satıyor ki daha dünyada doğru düzgün piyasa çıkmış bir alet değil. i5 işlemcili model olsaydı dk düşünmez alırdım. Yine de tebrik ediyorum TT'yi. Kırk yılın başında adam akıllı bir ürün getirdi ve güzel bir fiyatlandırma yaptı.

Tebrik ederim elbetteki uygun! Yalnız gerçek taksitli fiyatını hatalı yazmış arkadaşlar 24 ay taksitli aylık taksit tutarı 73,90 TL= 1773 Lira toplam bu kadar. 1900 değil yani.
    i3 kötü mü şu an benim laptop i3 ve oyun oynamıyorum eve tama onun haricinde bana sorarsanız 3-4 sene daha beni götürür performans sorunu yaşamıyorum oyun oyanacaklarda i5 ve i7'li modellere yönelebilir.

• Telefonlar gibi inanilmaz fiyat farki yok. Avrupa fiyatina yakin bir fiyatla cikmis. Bu urun İ3 islemcili bir bilgisayardir sadece tablet degil. Piyasada 1500 liralik tabletlere bakinca fiyati pek de kotu durmuyor. Yalniz kalemi yok herhalde. Kalemi olsaydi daha iyi olurdu. Surface pro fiyati ne olacak ona bakmak lazim. Umarim google'in tablet ve telefonlarda yaptigi fiyat politikasi gibi microsoft da surface pro'yu uygun bir fiyatla cikarir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

quote:

Orijinalden alıntı: Mene

Arkadaşlar sanırsam bu tableti ipad, note, transformer ya da başka markaların tabletleri ile karıştırıyorsunuz. Cihaz bildiğiniz tabletlere göre kat ve kat performansı farkı olan ve de GERÇEK pc deneyimini yaşatan bir tablet. Amerika satış fiyatı 800$ bu cihazın. Amerikadaki %8 vergiyi de ekleyince 1555 TL gibi bir rakam çıkıyor ortaya ki bu peşin fiyat. adam 24 ay taksitle buranın da vergilendirmesini hesaba katarsak, 1917 TL'ye satıyor ki daha dünyada doğru düzgün piyasa çıkmış bir alet değil. i5 işlemcili model olsaydı dk düşünmez alırdım. Yine de tebrik ediyorum TT'yi. Kırk yılın başında adam akıllı bir ürün getirdi ve güzel bir fiyatlandırma yaptı.

Tebrik ederim elbetteki uygun! Yalnız gerçek taksitli fiyatını hatalı yazmış arkadaşlar 24 ay taksitli aylık taksit tutarı 73,90 TL= 1773 Lira toplam bu kadar. 1900 değil yani.
    i3 kötü mü şu an benim laptop i3 ve oyun oynamıyorum eve tama onun haricinde bana sorarsanız 3-4 sene daha beni götürür performans sorunu yaşamıyorum oyun oyanacaklarda i5 ve i7'li modellere yönelebilir.

evet anasayfa haberinde 79,90 TL yazıyor ama TT'nin sitesinde 73,90. Fiyat daha da bir uygunlaştı, totalde 1773 TL yapıyor. Cidden çok iyi. Düşünüyorum da Amerika'daki fiyat birebir gelse + %18 KDV + dolar kuru 1700 TL yapıyor peşin. 24 ay vade farkı sadece 73 TL ve yurtdışı fiyatına alınmış oluyor neredeyse. bir kez daha tebrik ediyorum TT'yi. Yalnız i5 ve 128gb ssd'li versiyonu olsa kesin alırdım.

Bu arada, acaba ürünün kutu içeriğinden docking station ve bluetooth keyboard çıkıyor mu?

• Cidden merak ediyorum yukarılarda yer alan uzun açıklamalı mesajıma neden eksi veriyor bazı kişiler? Hatam nerede? 1773 lira tablet PC için pahalı mı? Yoksa 1900 liraya Galaxy tab mı pahalı? Eksi vermek kolay birde yazında bizde bilelim nerede hata yaptık :) Haberi yayınlayan editör taksitli fiyatı yanlış yazmış alttaki bazı kişilerde ohaa 1900 lira deyip atlamışlar :) Telekomun linklerinden kontrol etseydiniz aylık taksitlerin 79.90 değil 73.90 olduğunu görebilirdiniz. Bu hatayı ben mi yaptımda eksi veriyorsunuz? Kimse size son model bir tablet bilgisayarı Türkiye şartlarında 1773 liraya yedirmez telekoma hella olsunki uygun fiyata hemde 24 ay vadeyle satıyor. Bunu hazmedin kardeşim. Adamlar başarmış fiyat uygun. galaxy tab 7.7 inc 1900 küsür lira hemde sadece 16 GB hafıza ile! Hangisi daha uygun? Aynı Acer tableti turkcell verseydi sizce kaça verirdi tahmin edin bakalım :) Yaaa değil mi :) O halde hakkını verin adamlar güzel kampanya yapmış tabii işlemci i3 değilde i5 olsaydı çok iyi olurdu ama webde sörf yapacak kullanıcılar için sistem yeterli bence oyun severlere uygun değil. Ama bu konfigurasyona rağmen bile oyuncak gibi android tabletlerden daha iyi oyunlarıda çalıştıracaktır elbette. Tam android tablet alma arefesindeyken bu kampayla vazgeçtim windowslu tablet bekliyorum. Şahsen fiyatları 2-3bin arası düşünüyordum.

• 1 urun alıyorsunuz halbukı 1.5 urun parası öduyorsunuz burası Turkıye
  • quote:

Cidden merak ediyorum yukarılarda yer alan uzun açıklamalı mesajıma neden eksi veriyor bazı kişiler? Hatam nerede? 1773 lira tablet PC için pahalı mı? Yoksa 1900 liraya Galaxy tab mı pahalı? Eksi vermek kolay birde yazında bizde bilelim nerede hata yaptık :) Haberi yayınlayan editör taksitli fiyatı yanlış yazmış alttaki bazı kişilerde ohaa 1900 lira deyip atlamışlar :) Telekomun linklerinden kontrol etseydiniz aylık taksitlerin 79.90 değil 73.90 olduğunu görebilirdiniz. Bu hatayı ben mi yaptımda eksi veriyorsunuz? Kimse size son model bir tablet bilgisayarı Türkiye şartlarında 1773 liraya yedirmez telekoma hella olsunki uygun fiyata hemde 24 ay vadeyle satıyor. Bunu hazmedin kardeşim. Adamlar başarmış fiyat uygun. galaxy tab 7.7 inc 1900 küsür lira hemde sadece 16 GB hafıza ile! Hangisi daha uygun? Aynı Acer tableti turkcell verseydi sizce kaça verirdi tahmin edin bakalım :) Yaaa değil mi :) O halde hakkını verin adamlar güzel kampanya yapmış tabii işlemci i3 değilde i5 olsaydı çok iyi olurdu ama webde sörf yapacak kullanıcılar için sistem yeterli bence oyun severlere uygun değil. Ama bu konfigurasyona rağmen bile oyuncak gibi android tabletlerden daha iyi oyunlarıda çalıştıracaktır elbette. Tam android tablet alma arefesindeyken bu kampayla vazgeçtim windowslu tablet bekliyorum. Şahsen fiyatları 2-3bin arası düşünüyordum.

Yukarida da yazdim zaten bu fiyata bu urun guzel diye lakin media marketin brosurunu gordum. Brosurde 1500 tl yazmislar. Eksi sozlukte de birisi media markette gorup inceledigini yaziyor ve fiyatina 1500 tl diyor. Hakkaten bu fiyat daha da iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artik 300 lira kazik yemek dogal geliyor insanlara alistira alistira tabii hemen olmuyor

Bu arada sozlesme de 79,90 x 24 yaziyor Pesin Fiyatina da 2200 demis isteyen pdf dosyasini inceleyebilir.

b) Ürün’ün Türk Lirası olarak vergiler dahil peşin satış fiyatı; 2.200 (ikibinikiyüz Türk Lirası) TL
    c) Vadeye göre ödenecek satış fiyatı,
    24 aylık taksit seçeneğini tercih edilmesi durumunda; (79,90 TL x24 Ay),
    36 aylık taksit seçeneğinin tercih edilmesi durumunda; (53,90 TL x36 Ay)’dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 17 Kasım 2012; 5:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

Artik 300 lira kazik yemek dogal geliyor insanlara alistira alistira tabii hemen olmuyor

Bu arada sozlesme de 79,90 x 24 yaziyor Pesin Fiyatina da 2200 demis isteyen pdf dosyasini inceleyebilir.

b) Ürün’ün Türk Lirası olarak vergiler dahil peşin satış fiyatı; 2.200 (ikibinikiyüz Türk Lirası) TL
    c) Vadeye göre ödenecek satış fiyatı,
    24 aylık taksit seçeneğini tercih edilmesi durumunda; (79,90 TL x24 Ay),
    36 aylık taksit seçeneğinin tercih edilmesi durumunda; (53,90 TL x36 Ay)’dır.

Sozlesmeyi bende okudum eger sabah degistirmedilerse 73.90 yaziyordu hatta diger haber siteleride 73.90 taksitli fiyatini bildirmisler.2200 lira fiyat sozlesmeden cayanlar icin gecerli. Vade farkinida yuvarlayip 300 yqpmissin :) ne yapsin adamlar size 24 ay vadeyle mal satsin sermayesini yatirip ama kar etmesin mi? Oh ne ala bunu adi ticarrt mi olur? Ben sana vadeli 1700e sattigim mali pesin 1400 bile veririm yeterki nakit konusturacaksin.

• Simdi telekomun sozlesmesini tekrar inceledim ilk sayfada 73.90 yaziyor son sayyfada imza bolumunde 79.90 lira :) eger boyle uygulayacaksa cok atip elbette zira buna terbiyesizlik denir 6 lira fark 24 ayla carpinca cok tutuyor cunku. Bu urunu birde turkcellin verdigini dusunsenize kaca patlardi :) 3bin mi 4999 falan mi :)

• Sony nin vaio duo 11 i mediamarktta 3200 liraya satılıyor,onun fazladan sadece kızaklı klavyesi var diğer bütün özellikleri aynı, 2bin lirayı aşmadığı sürece fiyatın şikayet edilecek kadar yüksek olduğunu sanmıyorum,sonuçta klavyesi olmayan bir ultrabook satın alıyorsunuz,sandy bridge işlemcili ultrabookların hala 2 bin liranın üzerinde satıldığını düşünürsek çok da yüksek değil fiyatı.

• quote:

Cidden merak ediyorum yukarılarda yer alan uzun açıklamalı mesajıma neden eksi veriyor bazı kişiler? Hatam nerede? 1773 lira tablet PC için pahalı mı? Yoksa 1900 liraya Galaxy tab mı pahalı? Eksi vermek kolay birde yazında bizde bilelim nerede hata yaptık :) Haberi yayınlayan editör taksitli fiyatı yanlış yazmış alttaki bazı kişilerde ohaa 1900 lira deyip atlamışlar :) Telekomun linklerinden kontrol etseydiniz aylık taksitlerin 79.90 değil 73.90 olduğunu görebilirdiniz. Bu hatayı ben mi yaptımda eksi veriyorsunuz? Kimse size son model bir tablet bilgisayarı Türkiye şartlarında 1773 liraya yedirmez telekoma hella olsunki uygun fiyata hemde 24 ay vadeyle satıyor. Bunu hazmedin kardeşim. Adamlar başarmış fiyat uygun. galaxy tab 7.7 inc 1900 küsür lira hemde sadece 16 GB hafıza ile! Hangisi daha uygun? Aynı Acer tableti turkcell verseydi sizce kaça verirdi tahmin edin bakalım :) Yaaa değil mi :) O halde hakkını verin adamlar güzel kampanya yapmış tabii işlemci i3 değilde i5 olsaydı çok iyi olurdu ama webde sörf yapacak kullanıcılar için sistem yeterli bence oyun severlere uygun değil. Ama bu konfigurasyona rağmen bile oyuncak gibi android tabletlerden daha iyi oyunlarıda çalıştıracaktır elbette. Tam android tablet alma arefesindeyken bu kampayla vazgeçtim windowslu tablet bekliyorum. Şahsen fiyatları 2-3bin arası düşünüyordum.

Görmedim msjini ama şimdi bakıp eksi vericem...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.