Şimdi Ara

Photoshop CS6 Animation seçeneği !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar CS6'da Animation özelliğini bulamadım . Window/Animation seçeneği yok , yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler .

• Arkadaşlar budum sonunda , Window/Timeline seçiyoruz ve alt kısımda "Create Frame Animation" seçeneği ile animasyonu oluşturmaya başlıyoruz .

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDefiler

Arkadaşlar budum sonunda , Window/Timeline seçiyoruz ve alt kısımda "Create Frame Animation" seçeneği ile animasyonu oluşturmaya başlıyoruz .

Bende Cs6 kullanıyorum. bende Window/ animation seçeneğini bulamadım.
    google da arattım szin açtığınız başlık çıktı. teşekkür ederim.

elinize sağlık.
  • yahu bende create frame animation seçeneği de çıkmıyor. Buyrun bende çıkan timeline görünümü bu şekilde bir yardım allaşkına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion7 -- 26 Ağustos 2014; 19:34:19 >
  • scorpion7 kullanıcısına yanıt
    çıkar yahu biraz photoshop'un özelliklerini bakarsanız bunu görürdünüz.

Eğer sıfırdan yeni bir photoshop dosyası açarsanız bunu size verecektir. Aşağıdaki gibi...

öte yanda mevcut psd içinde bu özellik görünmez ama frame eklemek için ekrandaki komut yeterlidir.

aynı şekilde frame eklemek için aşağıdaki komut dizinleri de yine işe yarayan menüdür...

• Harris32 kullanıcısına yanıt
    İyi ama şekerim benim tam olarak dediğim görüntü bu değil. New frame deyince yanına bir kare daha ekliyor. Onları denedim zira. Benim istediğim movie maker gibi alt alta resimleri şerit şeklinde çıkarması. Demek ne istediğimi bilmiyorsam. Ama durum bu..
  • Arkadaşlar lütfen şu konuda yardımcı olacak bir arkadaş yok mu? Creat Frame Animation seçeneği çıkmıyor. Yukarıda paylaştığım şekilde sadece kare şekilde resim çıkıyor zaman çizelgesi olarak açılmıyor. Kurcalamaktan bir hal oldum..
  • yukarıda açıkladıklarım halen geçerli.
    yeni frame eklemediğin sürece bunlar tek kare olarak görülecektir.
    aşağıdaki gibi yeni bir frame eklersen -ki bunu da yukarıda gösterdim- isterdiğin gibi görülecektir.
    Sonuçta bu program bir photo işleme programı, eğer video editi yapacaksanız, After Effects, Sony Vegas, Adobe Premiere gibi yazılımlar doğru olan seçimdir.

• Horting ...

Yaptığım animasyonu cs6, gif olarak kaydederken "bilinmeyen bir sebepten" şeklinde hata veriyor.

Eski versiyonlardan image ready ile kaydetmeye çalıştığımda ise "yeterli hafıza yok" uyarısı veriyor.

Acaba bu sorunla karşılaşan var mı?

Çözüldü:
    Fotoğrafların boyutunu yada direk gif boyutunu küçültünce sorun kalmadı. Demek ki yüksek kapasiteli ram olmadan 10mpx fotoğraflar gif yapılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 3 Ağustos 2015; 18:19:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.