- x
Güncel İmplant Fiyatları 2014 - 2015
102 Cevap102911 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3819 Mesaj
16 Kasım 2012; 8:35:52 

İmplant Fiyatları (2012) adıyla yeni başlık açmayı uygun buldum ( daha sonra güncel yıl eklenecektir : )

açıkcası daha önceden açılan benzer konular bir noktada
yeni ile eski yorumların bir birine karışmasıyla daha çok kafa karıştırıyor gibi duruyor !
dahası aradan geçen süre içinde başarı %'si yükselirken fiyatlar düşmüş !
sonuç olarak sıradan bir endüstriel medikal vida malzemesinin gerçek değeri
sizin ona verdiğiniz değerdir bu açıdan fil tarihinde açılan konulara değilde 2012 yılı içinde

implant tedavisi gören arkadaşların bu konuya yorum yazmanını önemle rica ederim

bu arada yapılan yorumlarında daha net ve anlaşılı ve bilimsel olması için

lütfen şu tabloya göre
0

implant yapılan yerin numarasını yazarlarsa
daha sağlıklı bir şekilde olası tedavi masrafı öngörüsü oluşturulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playstyle -- 20 Şubat 2014; 7:04:11 >

Avrupa birliğine girdiğimizde, Ayasofya ; Cuma günleri Cami, Pazar günleri Kilise olacağını unutma !

0 Mesaj
23 Kasım 2012; 1:05:13 

meraba 18 yaşındaım geçen hafta sonu 1 ve 32 numaralı 20lik dişlerim düzgün çıkmadığı için çekildi bu haftada diğer sol üst teki 20lik dişim çekilcek ayrıca 30 numaralı azı dişimde apseli olduğu için çekildi .yani bi günde sağ çenemden 3 köklü diş birlikte çekildi .. 20lik dişler önemli değil ama azı dişi için impland yaptırmak istiyorum azı dişi büyük olduğu için impland fiyatıda yüksektir die düşünüyorum araştırdım biraz net bi fiyat bulamadım 30 numara için implant fiyatı ne kadardır ve kullanım süresi ne kadardır ? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1406 Mesaj
25 Kasım 2012; 11:11:01 

Fiyat konusunda bilgi verilebilir mi?

8 Mesaj
26 Kasım 2012; 8:28:52 

8 numara için implant +porselen fiyatı nedir *

5434541066

1 Mesaj
27 Kasım 2012; 16:37:41 

Arkadaşlar bu fiyat bilgisi size tamamen ters gelır sız aynı marka ımplantı farklı herlerde bıle yaptırırsanız fıyatlanmada farklılıklar oldugunu goreceksınız. Ankara ıcın konusuyorum bir tane (reklam yapmayayım ) firmanın lıstelenen fıyatı sudur.

ankara unv: 375 Dolar
Gazi unv: 360 Dolar
hacettepe : 350 dolar
Baskent has. 550 dolar
Gülhane askeri tıp akedemısı : 240 dolar

tabı bunlara kron dahıl degıl her hastane sızden bırde kron parası alır oda degıskenlık gosterır. mesela gazı unv tek kron dıs 160 tl ıken gatada 30 tlddır .
bu tum sehırler ıcın aynı yanı farklıklar gosterrır özel kliniklerde ise bulundugu semte ımplant yapan kişiye ( cerrah - periodontopog - pratisyen ) buna gorede farklıklar gosterır ozel klınıkte yaptıranlar ıcın 1000 doları gecerse klınıgınızı sorgulayın.

yardımım olursa ne mutlu .

9 Mesaj
10 Mart 2013; 18:19:24 

Fiyatlar markaya göre değişiyor. Birde yaptıracağınız yere göre farklı fiyatlar söz konusu.

0 Mesaj
14 Mart 2013; 11:53:40 

slm öncelikle geçmiş olsun implant konusunda yardımcı olabilrim eğer isterseniz 0532 282 04 86 nolu numaradan ulaşabilirsiniz

3819 Mesaj
14 Mart 2013; 13:26:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kytnbyk

Fiyatlar markaya göre değişiyor. Birde yaptıracağınız yere göre farklı fiyatlar söz konusu.

birde doktor faktörü var ! bazı doktorlar sırf ticaret amaçlı olarak
3 boyutlu çene tomografisine bakmadan vida sıkıyor !
( bu bazı hastalarda sinir ezilmesine ve istenemeyen sonuçlara sebep olabilir )

aslında çene tomografisinin fiyatlarını da yazmak lazım !

Avrupa birliğine girdiğimizde, Ayasofya ; Cuma günleri Cami, Pazar günleri Kilise olacağını unutma !

1097 Mesaj
23 Mayıs 2013; 0:47:30 

kavga sonucu üst ön dişimden bir tanesi sallnıyordu sonunda gitti..bende köprü yaptırdım yaptırmaz olaydım..1 diş için yanlarındaki 1 er dişlerde incelltiler köprü için..implanta gerek yok dedi doktor ama köprüye bir türlü alışamdım keşke implant yaptırsaydım...
köprü dişimde iç tarafta dilimi değince sanki sakız yapışmış hissi veriyor bana..5 ay geçti hala yabancılık çekiyorum dişlere..napıcam bilemiyorum..implant yaptırsam 3 dişimede yapıcaklarmı...sadece 1 dişim yoktu..yanlarındakini inceltti..benim en çok yadırgadığımda bütün olması köprülerin..ağzıma alıştıramadım bir türlü..psikolojik olarak rahatsız ediyor beni en çokta...size tavsiye iyice araştırın ne idüğü belirsiz artist doktorların dediklerine bakarak diş yaptırmayın..hepsi para canlısı olmuş bazıları hariç tabiki..

5527 Mesaj
23 Mayıs 2013; 12:28:04 

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

kavga sonucu üst ön dişimden bir tanesi sallnıyordu sonunda gitti..bende köprü yaptırdım yaptırmaz olaydım..1 diş için yanlarındaki 1 er dişlerde incelltiler köprü için..implanta gerek yok dedi doktor ama köprüye bir türlü alışamdım keşke implant yaptırsaydım...
köprü dişimde iç tarafta dilimi değince sanki sakız yapışmış hissi veriyor bana..5 ay geçti hala yabancılık çekiyorum dişlere..napıcam bilemiyorum..implant yaptırsam 3 dişimede yapıcaklarmı...sadece 1 dişim yoktu..yanlarındakini inceltti..benim en çok yadırgadığımda bütün olması köprülerin..ağzıma alıştıramadım bir türlü..psikolojik olarak rahatsız ediyor beni en çokta...size tavsiye iyice araştırın ne idüğü belirsiz artist doktorların dediklerine bakarak diş yaptırmayın..hepsi para canlısı olmuş bazıları hariç tabiki..

dostum eğer düzgün yapıldıysa köprüyede alışabilmen lazım....önemli olan dilinizi değdirdiğiniz iç tarafta(biz palatinal deriz....) köprünün diş etinize oturması..fazla aralık olmamamsı..bence bir müddet sonra alışırsınız....
geçmiş olsun

David Coverdaleden Soldier of Fortuneyi indirip dinleyin..iyi gelecektir
olmazsa neşet babadan..yalan dünyayı..dinleyin..aynı etkiyi yapıyor..

1097 Mesaj
23 Mayıs 2013; 13:06:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

dostum eğer düzgün yapıldıysa köprüyede alışabilmen lazım....önemli olan dilinizi değdirdiğiniz iç tarafta(biz palatinal deriz....) köprünün diş etinize oturması..fazla aralık olmamamsı..bence bir müddet sonra alışırsınız....
geçmiş olsun

Mecbur alismaya calisicaz da keske implant yaptirsaydi..gerek yok dedi kafadan..yani hic yonlendirme yok..implant tek tek oldugu icin orjinal dis hissine daha yakin..kopru goruntu olarak degilde yapi olarak rahatsiz ediyor..3-5 sene idare edip implant yaptircam gibi his var icimde..1 dislik isi 3 dise cikardi bosuna doktor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5527 Mesaj
23 Mayıs 2013; 14:57:43 

quote:

Mecbur alismaya calisicaz da keske implant yaptirsaydi..gerek yok dedi kafadan..yani hic yonlendirme yok..implant tek tek oldugu icin orjinal dis hissine daha yakin..kopru goruntu olarak degilde yapi olarak rahatsiz ediyor..3-5 sene idare edip implant yaptircam gibi his var icimde..1 dislik isi 3 dise cikardi bosuna doktor..

dostum haklısında..şöyle düşün...implant üstünede uygulanan şey porselen...yani şu anda ağzınızda olan şey...bence ağzınızdaki porselenlerin anatomik yapısında..formunda bir problem var ..o yüzden alışamadınız...porselendede hem içerden hemde dışarıdan dişler mümkün olduğu araları açılarak..tek-tek diş hissi verilir..ve diliniz ile yadırgamazsınız.doktorunuza bu problemi söyleyin..çözmesi gerekir..
geçmiş olsun

1097 Mesaj
23 Mayıs 2013; 15:22:22 

quote:

dostum haklısında..şöyle düşün...implant üstünede uygulanan şey porselen...yani şu anda ağzınızda olan şey...bence ağzınızdaki porselenlerin anatomik yapısında..formunda bir problem var ..o yüzden alışamadınız...porselendede hem içerden hemde dışarıdan dişler mümkün olduğu araları açılarak..tek-tek diş hissi verilir..ve diliniz ile yadırgamazsınız.doktorunuza bu problemi söyleyin..çözmesi gerekir..
geçmiş olsun

Ama tek dis icin 2 dis ekstradan gitti..hemde saglam disler...yani bana lazim olan sadece 1 implantti..kolayina geldi kopru tabiki ayni kar ile kolay is bence..uzun vade ugrasmak istemedi implant icin..ya birde arkada olsa yadirgamam en ondeki dis oldugu icin huzursuz ediyor

5527 Mesaj
23 Mayıs 2013; 15:33:16 

o konuda bir şey söylemeyeyim....artık geri dönüşü yok..mevcut duruma adapte olmaya çalışın bence....

1097 Mesaj
23 Mayıs 2013; 15:43:20 

quote:

o konuda bir şey söylemeyeyim....artık geri dönüşü yok..mevcut duruma adapte olmaya çalışın bence....

Mecbur aliscam artik..yani gidip doktorla tartismaninda anlami yok..geri donusu yok cunku...Tek Yapman gereken Allaha sukretmek..sizede cok tesekkurler..sagolun..

5527 Mesaj
23 Mayıs 2013; 17:34:25 

quote:

Mecbur aliscam artik..yani gidip doktorla tartismaninda anlami yok..geri donusu yok cunku...Tek Yapman gereken Allaha sukretmek..sizede cok tesekkurler..sagolun..

ne demek..rica ederim....

0 Mesaj
4 Haziran 2013; 15:10:19 

Güncel İmplant Fiyatları 2013

MRB BEN AYDIN DAYI İMPLANT YAPTIRMAK İSTİYORUM FİAT NEDİR NASIL YAPTIRIM YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM

1 Mesaj
11 Haziran 2013; 13:25:34 

Ben 1 ay önce mutludent te 7 tane implant caktirdim. 45 dakikada. Bitti. Ne acım oldu nede ağrım. Tavsiye ederim. Bende tavsiye üzerine gittim. Cok modern ve guzel bir yer. Verilen hizmet cok iyi. Hekimler tecrübeli. Fiyatlarıda cok uygun

0 Mesaj
11 Haziran 2013; 23:47:08 

İstek dental camlog bursa implant bayii olarak çalışmaktadır.İmplant fiyatı için bizi arayınız 02242202934-05323126806 www.istekdental.org sitemizden ziyaret ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istekdental -- 11 Haziran 2013; 23:48:58 >

181 Mesaj
1 Temmuz 2013; 15:59:10 

bursa da tek diş implant için önerebileceğiniz klinik ve hekim var mı?
bir de diş hekimi arkadaşlar ilgilenirse eğer şunu merak ediyorum.
ben bir iki yere gittim. yardımcı olalım derken kafamı karıştırıyorlar.
yok israil malı yok alman malı, ancak ben şunu öneririm bunu öneririm gibi. ben de kararsız kalıyorum.
giderken en azından şunu bileyim.
daha önc eki kontrolden şunu biliyorum. çene yapım implant için uygun. ancak sinüs kaldırma uygulanabilirmiş.
farklı marka lar önerdiklerine göre de, demek ki hepsi olabiliyor.bari ben gittiğimde şu markayı takın diyebileyim.
forumdan o bilgiyi öğreneyim ki.
ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

beni cekemeyen,anten taksın

18 Mesaj
15 Temmuz 2013; 20:36:34 

Selamlar, implant tedavisi fiyatları için implant fiyatları sayfasından fiyat teklifi alabilirsiniz, çok hızlı yanıt veriyorlar, babam için 2 yıl önce 2 adet implant yaptırdık, hiçbir sıkıntımız yok, ayrıca kendim de 3 yıl önce 8 adet zirkonyum kaplama yaptırdım, bende çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapera -- 15 Temmuz 2013; 20:48:32 >

Maymunlar da ağaçtan düşer.

226 Mesaj
17 Temmuz 2013; 21:29:32 

Istanbul Anadolu yakasi onerilebilecek bir yer varmi? yaklasik fiyatlar hakkindada kucuk bir bilgi...

Beyaz Baret - Motorola Vertex Standart Telsiz - Skoda Octavia 1.8T 2008 - Sony Xperia Z 6603 - Sony Xperia Z2 D6503 - Sony Smartband SWR10 - Nokia X1 Black - Samsung SG-P605 (4G) 10.1 2014 Edition - Nikon D7000 - ProCAM XC7 - Samsung Smart Tv 32inc - Asus All In One ET2702IGKH - Cobra RU 830 - Yukon 20-50x50 - Fossil CH2600 - Casio EF-558D-1A

0 Mesaj
18 Temmuz 2013; 12:10:55 

quote:

Orijinalden alıntı: efendy23

Istanbul Anadolu yakasi onerilebilecek bir yer varmi? yaklasik fiyatlar hakkindada kucuk bir bilgi...

fakülteler uygun fiyat ve marka alternatifi için daha cazip olabilir. Fakat yaptıracağınız markayı iyi inceleyip araştırmanızda fayda var. özel klinik için; Anadolu yakasında hangi ilçedesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XS_for_Man -- 18 Temmuz 2013; 12:11:22 >

226 Mesaj
19 Temmuz 2013; 12:01:26 

quote:

Orijinalden alıntı: XS_for_Man

fakülteler uygun fiyat ve marka alternatifi için daha cazip olabilir. Fakat yaptıracağınız markayı iyi inceleyip araştırmanızda fayda var. özel klinik için; Anadolu yakasında hangi ilçedesiniz?

Kartal-Pendik taraflarindayim...

Dis hekimi arkadaslar varsa asagidaki linkde 3D_rongenim var, On ust disin yapilabilirligi nedir?
https://docs.google.com...k9GZ0U/edit?usp=sharing

Beyaz Baret - Motorola Vertex Standart Telsiz - Skoda Octavia 1.8T 2008 - Sony Xperia Z 6603 - Sony Xperia Z2 D6503 - Sony Smartband SWR10 - Nokia X1 Black - Samsung SG-P605 (4G) 10.1 2014 Edition - Nikon D7000 - ProCAM XC7 - Samsung Smart Tv 32inc - Asus All In One ET2702IGKH - Cobra RU 830 - Yukon 20-50x50 - Fossil CH2600 - Casio EF-558D-1A

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 13:09:05 

quote:

Orijinalden alıntı: efendy23

Kartal-Pendik taraflarindayim...

Dis hekimi arkadaslar varsa asagidaki linkde 3D_rongenim var, On ust disin yapilabilirligi nedir?
https://docs.google.com...k9GZ0U/edit?usp=sharing

Bildiğim en yakın Çekmeköyde var. eğer ilgilenirsen fiyat için irtibata geçersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XS_for_Man -- 22 Temmuz 2013; 13:36:02 >

3333 Mesaj
26 Temmuz 2013; 15:53:36 

buraya fiyat yazılsın diye konu açılmış mediklciler,dişçiler herkes özelden yazın telefonla arayın diye mesaj bırakmış....

arkadaş liste fiyatınız neyse buraya yazın.konu neden burda var.milletin bir fikri olsun. düşünen insanla pazarlık yaparsınız tabiki.

12 Mesaj
27 Temmuz 2013; 21:01:53 

Fiyatlar uçmuş gidiyor :)

1505 Mesaj
30 Temmuz 2013; 1:59:43 

bence mümkün olduğunca geç ve son çare olarak düşünülmeli implant hele hele kaplama hiç düşünmeyin derim.
dişleriniz tamamen işlevsiz kalırsa dökülürse ya da iş görmezse o zaman düşünün kimsenin reklamına gelmeyin. ama yaptırmak isteyenler hekimini uzakten sorgulamalı iyi düşünmeli araştırmalı. kolay iş değil bu arkadaşın dediği gibi kişinin özel durumları çene yapısı incelenmeli sadece göz ile muayne yetmez.

bismillah..
Besmelesiz başlayan her iş güdüktür (hadis-i şerif).

340 Mesaj
30 Temmuz 2013; 15:12:25 

1 kişi de çıkıp şu fiyat dememiş. Hemen dişi çekelim ya da protez takalım diyen diş hekiminden uzak durun. Dişi kurtarmaya çalışmıyorsa diş hekiminizi hemen değiştirin.

Lafın tamamı deliye söylenir.

0 Mesaj
1 Ağustos 2013; 10:01:26 

Arkadaşlar kimse fiyat vermemiş çünkü hastanın yaptıracağı tedaviye göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. mesela benim sattığım implantların Fakülte satış fiyatı 400 $'dır. Fakat hastanın durumuna göre farklı malzemelerde gerekebiliyor. Burdan şu fiyat denildiği zaman muayene sırasında ek masraf olarak greft memran gereksiniminde artı maliyet oluyor. Fiyat verilmemesinin sebebi bu olabilir.

marmar-ist bu mesajı paylaştı

91 Mesaj
12 Ağustos 2013; 18:09:00 

Bugün aldığım fiyatı vereyim. Hospitadent hastanesinde azı dişi yerine yapılacak implant için 450 Euro dediler.

0 Mesaj
14 Ağustos 2013; 10:19:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Savage99

Bugün aldığım fiyatı vereyim. Hospitadent hastanesinde azı dişi yerine yapılacak implant için 450 Euro dediler.

iyi bi fiyat teklifi almışsınız. tabiki yaptıracağınız implant markasıda önemli bi etken

0 Mesaj
15 Ağustos 2013; 11:12:07 

ARKADAŞLAR İMPLANTTA UCUZA KAÇMAYIN DERİM BUNU BİLİNÇLİ OLARAK SÖYLÜYORUM, NEDENMİ? İMPLANTTA FİYAT İNERSE TANINMAMIŞ VE BİLİMSEL ÇALIŞMASI DAHA AZ OLAN İMPLANTLARA YÖNELİP HASTAYI CEZP EDİYORLAR.. (YERLİ, ÇİN, VS GİBİ) HASTADA SÖYLEYEN DOKTOR OLUNCA İNANMAK ZORUNDA OLUYOR, AMA DOKTORUNDA BİR NEFSİ VAR UNUTMAYIN KANMAYIN...

BİLİMSEL ÇALIŞMA VE FİYAT DERKEN KONU ŞÖYLE OLUYORMUŞ (BİLİMSEL ÇALIŞMA PARAYLA YAPTIRILIYOR YANİ İMPLANTIN KEMİОE NE KADAR İYİ TUTULAN BİR MALZEME OLDUОU ARAŞTIRILIYOR BUNLARDA TUTUCULUОU DAHA İYİ ANLAMINA GELMEKTEYMİŞ.

YANİ OLAY ŞU İYİ İMPLANT FABRİKASINDAN ÇIKARKEN PAHALI ÇIKIYOR TÜM TESTLERDEN GEÇMİŞ HALDE O YÜZDEN BU KONUDAKİ DURUM EMİN VE NET OLARAK BÖYLEDİR. BEN BABAMA VE DAYIMA YAPTIRTTIM.

İSTEYEN OLURSA TAVSİYE EDERİM GİTTİОİMİZ YERİ, HERŞEYDEN ÖNCE GİTTİОİMİZ YERDE ÇENE CERRAHI YAPTI AMELİYATLARI BİR PROFESÖR TARAFINDAN, ARAŞTIRDIK Kİ ÖNÜNE GELEN İMPLANT ÇAKIYOR...

AMA İŞİ LAYIKIYLA YAPAN AZ, VE BİZİM GİTTİОİMİZ YERDE DAYIM İMPLANTIN AMELİYATINDAN ÇEKİNDİĞžİ İÇİN DAYIMI AMELİYATHANELERİNDE BAYILTARAK GENEL ANEZTEZİYLE İMPLANT YAPTILAR ŞUAN İKİSİDE ÇOOK MEMNUN ALLAH RAZI OLSUN...[/color][

0 Mesaj
17 Ağustos 2013; 12:19:33 

çok söylemişler hocam bence mutludent ile de görüş. ben orada yaptırdım..ankarada en iyi yerlerden biridir.

Bu mesajda bahsedilenler: Savage99

3819 Mesaj
18 Ağustos 2013; 7:24:06 

( konu ile ilgili haber niteğin olduğu için bu haberi paylaşmaktayım hiç bir şekilde ticari bağım yoktur )

http://www.cnrimplant.com
0

https://bilet.cnrexpo.com/bilet.aspx?ID=361

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playstyle -- 18 Ağustos 2013; 7:26:08 >

188 Mesaj
19 Ağustos 2013; 10:18:02 

benim alt çenede sağ 6 numara
yine alt çenede sol 6 numara

sağ üst kısımda 5 ve 6 numara
sol üst kısımda 4 ve 6 numaraları dişlerim yok

totalde 6 tane diş bana ne kadara mal olur? yaptırmak istiyorum..

kaymayagörsün ayağı bir insanın..

3819 Mesaj
19 Ağustos 2013; 10:51:42 

quote:

Orijinalden alıntı: erkamgen

0

fuara gidip malzeme satan firmalardan kartvizit alın derim

188 Mesaj
19 Ağustos 2013; 21:35:28 

Teşekkür ederim, sağ olunuz

Bu mesajda bahsedilenler: @playstyle

kaymayagörsün ayağı bir insanın..

0 Mesaj
24 Ağustos 2013; 10:26:51 

quote:

Orijinalden alıntı: erkamgen

bi hekim görmeden burdan verilebilecek fiyatlar tahminidir. net bir fiyat almanız zordur.istanbuld yaşıyorsanız uygun bi fiyat çıkartıp yardımcı olmaya çalışırım.

3819 Mesaj
24 Ağustos 2013; 12:07:43 

diş hekimin istediği boyutta ürünü getiren, ayakçı tabiriyle tedarikçisi olarak çalışanlar bile
bir protez için kafadan en az +100 TL net komisyon aldığı düşünülür ise

5 diş için +500 TL fazladan ödeme yapmak istemiyorsanız, fuara gidip bir göz geçirmenizde yarar var !

dahası sırf bu fuar için diğer illerden gelen diş yaptıracak hastalar bile var !

orada firmalar ayakçılara verdiği fiyatı size de verecek nede olsa piyasada rekabet var :D

fuara gider gitmez ilk işiniz kart vizit toplamak olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playstyle -- 24 Ağustos 2013; 12:14:29 >

616 Mesaj
1 Eylül 2013; 21:47:13 

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

0

fuara gidip malzeme satan firmalardan kartvizit alın derim

tüh kacırıyorum benmde arkadan 3 dişimi yaptırıcam acaba ne kadar su anki ortalama fiyatlar bilginiz varmı bi arkadas yaptırmıs tanesi 1000t ye

-The Aviator-

trust me i'm an engineer

127 Mesaj
19 Eylül 2013; 0:22:59 

İstanbul, Nişantaşında özel bir diş kliniğinden titanyum vida ve zirkonyum diş için 1000$+370Euro fiyat aldım bugün. 1000 dolar titanyum vida için 370euroda zirkonyum diş için alıyorlar.

Geçenlerde de beşiktaşta bir klinikten titanyum vida ve zirkonyum diş için toplam 1000euro fiyat almıştım.

Bu fiyatlar kredi kartına taksitli fiyatlarıydı. Nakitte en az 200TL indirim yapıyorlar.

İki klinkte oldukça başarılı işler yapmış, tanınmış yerler. Her ikiside tüm işlemleri klinik içerisinde yapıyorlar. (Vidaların temini, dişlerin kalıba uygun hale getirilmesi vs) ama fiyatlar acayip valla...

Benim anladığım Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı gibi lokasyonlarda fiyatlar bu şekilde.

Biraz daha merkezden uzaklaştıkça fiyatlar otomatikman düşüyordur.

Titanyum vida (sanırım hepsi titanyum mecburen) ve zirkonyum ön dişler için istanbulun bu semtlerinde fiyat alan varmı başka ?

4185 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:51:17 

Beyler fiyattan ziyade, toplam tedavi süreci ne kadar ?

Yani yarın tedaviye başladım diyelim, 3,4 ay içinde biter mi ?

22 Mesaj
14 Ekim 2013; 0:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Beyler fiyattan ziyade, toplam tedavi süreci ne kadar ?

Yani yarın tedaviye başladım diyelim, 3,4 ay içinde biter mi ?

Toplam Tedavi süreci Kişiye özeldir.. Muayene sonucunda fikir verilebilir.. Çekilecek dişler varsa ve implant bu bölgeye uygulanacaksa 4-7 ay arası bir süreç gerekiyor..
implant bölgesi hazır ise 2-3 ay içerisinde tedavi bitirilebilir.. İleri cerrahi gerektiren uygulamalar varsa 1 yılı bulan bir zamanda tedavi yapılabilir.. Kesin sonuç için muayene olmanız gereklidir..

www.ozgurbalaban.com
İmplant-estetik-protez

4185 Mesaj
14 Ekim 2013; 0:46:45 

quote:

Orijinalden alıntı: aslanturki

Toplam Tedavi süreci Kişiye özeldir.. Muayene sonucunda fikir verilebilir.. Çekilecek dişler varsa ve implant bu bölgeye uygulanacaksa 4-7 ay arası bir süreç gerekiyor..
implant bölgesi hazır ise 2-3 ay içerisinde tedavi bitirilebilir.. İleri cerrahi gerektiren uygulamalar varsa 1 yılı bulan bir zamanda tedavi yapılabilir.. Kesin sonuç için muayene olmanız gereklidir..

Bende öyle düşünmüştüm, çekilecek 2 diş var.

Teşekkürler cevap için.

534 Mesaj
29 Ekim 2013; 18:46:05 

bu gün doktora gittim iki adet implant 4 lü köprü 3 lü köprü bir adet dolgu tamiri için 4600 tl para istedi

lgp503
citroen c4 sxpk 1.6
samsung np350v5c 01tr
çeçen kazancık/şarkışla/sivas

113 Mesaj
5 Kasım 2013; 19:30:52 

Babama implant başına 700$ demiş diş hekimi.Sizce uygun mu?5 diş yaptıracak.

3819 Mesaj
6 Kasım 2013; 3:44:13 

ortadaki sıkıntı şu !
implant fiyatı aslında belli, ama doktor olacak adam ben bundan az almam diyerekten
implant fiyatında az olmayacak şekilde fiyat çekmesi sonucu fiyatlar böyle yükseliyor
vatandaşın bu sağlık hizmetini bu fiyata almasının veya alamamasının asıl suçlusu ithalatçı implant firmaları

0 Mesaj
13 Kasım 2013; 14:18:41 

1 adet diş 1000 dolarsa 14 tane sinin 14000 olması mı gerek yoksa birtakım indirimler oluyor mu

143 Mesaj
17 Kasım 2013; 10:21:33 

http://www.implantdental.gen.tr/ aldığı fiyata göre 1000 tl doktorun diploma ve referanslarına bakınca çok güvenilir geldi.

Citroen C2 1.4 HDI
Datron C2D
iPhone 5
Çekmeköy Apple Servisi

170 Mesaj
17 Kasım 2013; 23:58:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Babama implant başına 700$ demiş diş hekimi.Sizce uygun mu?5 diş yaptıracak.

fiyatı uygundur.
quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

ortadaki sıkıntı şu !
implant fiyatı aslında belli, ama doktor olacak adam ben bundan az almam diyerekten
implant fiyatında az olmayacak şekilde fiyat çekmesi sonucu fiyatlar böyle yükseliyor
vatandaşın bu sağlık hizmetini bu fiyata almasının veya alamamasının asıl suçlusu ithalatçı implant firmaları

Şuan dünyada belki en iyi ve en ucuz implant Türkiye'de yapılıyor ama kesinlikle haklısınız... İthalatçı firmalar 100'e aldığını 200'e satıyor, bu da doktora 400 olarak yansıyor... Örneğin İsviçre'de 100 Euro'ya aldığını doktor hastasına 6bin İsviçre Frangına yapıyor, Oysa Dediğiniz gibi ithalatçı firmaların 10binlerce aldığını hesaba kadarsak tahmin edersiniz ki tanesi 100 Euro'ya İsviçre'de satılan implantı belki de 30 Euro'ya alıp bizim Türk dokorlarına 500 Euro'ya ulaştırıyorlar ama doktorlar 3bin liraya bile yapamıyor... Oysa cildiye doktorları hiçbir maliyeti ve riski olmayan saç ekimi gibi basit bir olaya binlerce lira alıyor... Böyle birşey yapıyor olsalar heralde 20bin lira falan isterler...

0 Mesaj
27 Kasım 2013; 0:30:24 

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

bursa da tek diş implant için önerebileceğiniz klinik ve hekim var mı?
bir de diş hekimi arkadaşlar ilgilenirse eğer şunu merak ediyorum.
ben bir iki yere gittim. yardımcı olalım derken kafamı karıştırıyorlar.
yok israil malı yok alman malı, ancak ben şunu öneririm bunu öneririm gibi. ben de kararsız kalıyorum.
giderken en azından şunu bileyim.
daha önc eki kontrolden şunu biliyorum. çene yapım implant için uygun. ancak sinüs kaldırma uygulanabilirmiş.
farklı marka lar önerdiklerine göre de, demek ki hepsi olabiliyor.bari ben gittiğimde şu markayı takın diyebileyim.
forumdan o bilgiyi öğreneyim ki.
ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

bursada büyük hastaneler arasında gidebileceğiniz en iyi yer yeşil beyaz ağız ve diş sağlığı. koray beyle çene cerrahı çağrı bey beraber yapıyorlar. bana alman malı önermişlerdi ama o kadar çok farklı söyleyen var ki. bence kimi,n yaptığı daha önemli. http://yesilbeyazdent.com/ dan ulaşabilirsiniz.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Aralık 2013; 14:27:12 

2005 doğumlumusun ?

Bu mesajda bahsedilenler: ozdemirer2005

8 Mesaj
12 Şubat 2014; 18:05:15 

İmplant dişteki titanyum vb gibi metal aksamlar, beyin dalgalarını olumsuz etkilebiliyor. Ayrıca impant çakılan dişin kesinlikle darbe almaması gerekiyor. Önlere implant tavsiye etmiyorum..Hem ön çene kemiği daha zayıftır hemde darbe alırsanız, damak komple parçalanabilir ve çene cerrahisi gerekir.

Ayrıca implant diş, normal dişten daha fazla bakım ve özen ister. SADECE DİŞ FIRÇALAYARAK YADA AĞIZ BAKIMI YAPARAK DİŞLERİ PROBLEMDEN VE ENFEKSİYONDAN KORUYAMAZSINIZ..

SAĞLIKLI BESLENMENİZ VE KARBONHİDRATLARI İYİCE AZALTMANIZ ŞART..

ZATEN ANA DİŞLERİNİZİ KAYBETME NEDENİNİZ DE KARBONHİDRAT TÜKETMENİZ..Yani unlu, şekerli ve nişastalı tüm besinler, implant olsun normal diş olsun, tüm dişlerin BİR NUMARALI DÜŞMANIDIR..

Un, şeker ve nişastadaki glukoz ve fruktoz moleküllerini bakteriler gıda olarak kullanıp, ürerler..Üredikçe de asit üretirler. Bu asit önce dişin mine tabakasına zarar verir sonra dişi çürütür..Ondan sonra da işte böyle implant dişlere bilmemnelere servet ödemek zorunda kalırsınız..

Özetle bundan sonra diş sorunu yaşamak istemiyorsanız DİYETİNİZDEN EKMEK DAHİL HER TÜRLÜ KARBONHİDRATI ÇIKARIN..

Karbonhidrat ihtiyacınızı sadece sebze, kuruyemiş ve düşük glisemik indeksli meyvelerden alın..

Diş problemlerinin en büyük nedeni BESLENME BOZUKLUĞUDUR. Bugün modern toplumlar, ne diş macunu ne diş fırçası kullanırlar ama dişleri kaya gibi sağlamdır.

Bizim yediğimiz uyduruk şeyleri yemezler de ondan..Onlar da bizim gibi beslense dişleri 5 sene bile dayanmaz unlu ve şekerli mamüllere..

Onun için dişleri korumanın en başta gelen birinci yolu sağlıklı beslenmektir..İkincisi ise ağız bakımıdır tabiiki..

3819 Mesaj
12 Şubat 2014; 18:17:31 

quote:

Orijinalden alıntı: ALPOGANN

İmplant dişteki titanyum vb gibi metal aksamlar, beyin dalgalarını olumsuz etkilebiliyor.

şu an bilimsel bir iddia da bunundunuz bu konudaki bilimsel iddiayı bilimsel bir makaleyi kaynak gösterin !

3819 Mesaj
20 Şubat 2014; 7:11:19 

bu ne kardeşim böyle, millet emlakçılığı bırakmış implant pazarlama işine girmiş desek yeridir !

dahası implant tamamen plantinden yapılsa neyse diyeceksin
ama neredeyse hesi elektroliz kaplama
yani bir vidayı suyun içinde elektrik vererek kaplama olayı
tabi hal böyle olunca memleketin makine mühendisleri bile bu işi yapar olmuş !

1 Mesaj
20 Şubat 2014; 9:36:04 

Birincisi mesleğim implant pazarlama 2005 ten beri. Forumun başlığıda güncel implant fiyatları. Bu başlığa çengelköy salatalık fiyatı verecek halim yok.
Üçüncüsü bahsettiğim marka Straumann Nalbur çivisi değil. Fiyat vermem neden rahatsız eder ki insanları?
Bir diğer husus da memleketimin mühendislerinden ne istersin. Dünyanın en iyi implantını üretseler dahi başarısız olsun diye dua edersiniz. .
Herkese kolay gelsin.