Şimdi Ara

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ; (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
11
Favori
216.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Grident Ufuk Bry tavsiye edildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

Orijinalden alıntı: SosyalNet

quote:

Orijinalden alıntı: social

Izmirde tavsiye edebileceginiz bir yer varmi acaba.Ozel ve unv. Farketmez

PM atıyorum.

ne konuşuluyorsa açık açık konuşulsun ! burası özel değil genel forum arkadaşlar !

Yapılacak tedaviye göre farklı isimler önerdim çoğunluğuna,bir de burada yazınca doktor arkadaşlar kızıyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

Orijinalden alıntı: SosyalNet

quote:

Orijinalden alıntı: social

Izmirde tavsiye edebileceginiz bir yer varmi acaba.Ozel ve unv. Farketmez

PM atıyorum.

ne konuşuluyorsa açık açık konuşulsun ! burası özel değil genel forum arkadaşlar !

Yapılacak tedaviye göre farklı isimler önerdim çoğunluğuna,bir de burada yazınca doktor arkadaşlar kızıyor bazen.

Alıntıları Göster
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:06:12 >

• bir küçük birde azı olmak üzere yanyana 2 dişimi çektirmek zorunda kaldım. Ankara da hesaplı ekonomik implant tavsiyesi alabilir miyim?
  • Arkadaşlar belirli noktalarda implant kullanılıp yanındaki boş kalan dişler için hangi işlem uygulanıyor.
  • Arkadaslar dis212 de 550euro dediler bu fiyat cok yuksek degil mi dr aykut kosun mus bu dr iyi midir bu 550euroda yuzde kac iskonto aliriz bastirsak yorumlarinizi rica edicem bir kismini ssk karsilamiyor mu acaba misal capaya gitsek orda yaptirsak vb ? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

Arkadaslar dis212 de 550euro dediler bu fiyat cok yuksek degil mi dr aykut kosun mus bu dr iyi midir bu 550euroda yuzde kac iskonto aliriz bastirsak yorumlarinizi rica edicem bir kismini ssk karsilamiyor mu acaba misal capaya gitsek orda yaptirsak vb ? Teşekkürler

Fiyat için bir şey diyemem azdır çoktur diye ki böyle bir yönlendirme yanlış olur. Doktoru ve yeri tanımam özelde yaptırdığınız için daha çok memnun kalırsınız. SSK implant tedavisini karşılamaz, üniversite hastanelerinde daha pahalıya gelecektir muhtemelen ve hem randevu almak daha zor olabilir, hem de eğitim alan öğrencilerden birine yaptırmak zorunda kalabilirsiniz, tabi git-geliniz de sizi zorlayabilir.
  • Alman malı implant 1500tl isvecmali implant 1700 kaplamaları dahil implant diş fiyatları makalemize bakabilirsinizhttp://implantdismerkezleri.com/implant-dis-fiyatlari-2015.html

• Turk mali kaca fiyatlar bilen var mi turk malini ihraç ediyormusuz fiyati uygunmus

• quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

Turk mali kaca fiyatlar bilen var mi turk malini ihraç ediyormusuz fiyati uygunmus

Türk malları en çok Almanya'ya ihraç ediliyor :) Türkiyede de yapan çok doktor var, isterseniz birkaçının ismini verebilirim. genelde üst yapı hariç 1500 liraya yapılıyor, ama 1100 liraya yapan birini biliyorum. Ayrıca tedavi bitiminde implant bakım kiti de hediye diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -NightFLY

1200 TL azı dişim için yerli implant fiyatı verdiler.
    Belki küçük bir pazarlık yapar 1100 e yaptırabilirim.
    Yerli implantta sıkıntı olur mu olmaz mı bilemiyorum.

Kesinlikle sıkıntı yaşamazsınız.
  • Ön 2 dişim yamuk tel yerine implant ne kadar tutar tahmini

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Ön 2 dişim yamuk tel yerine implant ne kadar tutar tahmini

Dişleriniz yamuksa tel takılır, implant olmayan dişlerin yerine yapılan bir şey, var olan dişlerin yerine değil.
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    Sadece 2 dişim de sorun var. Biri diğerinin üzerine çıkmış. Dişlerden birisi zayıf zaten arada sallanıyor. Bu dişlere tel takmak yerine aldirsam ve o bölgeye tek diş taksak daha iyi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KraftMK

Sadece 2 dişim de sorun var. Biri diğerinin üzerine çıkmış. Dişlerden birisi zayıf zaten arada sallanıyor. Bu dişlere tel takmak yerine aldirsam ve o bölgeye tek diş taksak daha iyi olabilir.
    Eğer dişleriniz problemli(yamuk olmasından bahsetmiyorum, çürük ya da mobil yani sallanıyor) ise evet haklı olabilirsiniz. Ama aksi halde hiçbir şey kendi dişinizden daha iyi olmayacaktır, o yüzden tel takmak daha mantıklı gibi, zaten buna biz değil, bir diş hekimi karar verebilir. Yani biz burada gereksiz yere araştırma yapsak da bir diş hekimine berbere tarif eder gibi yanlardan al ortası uzun olsun, geriye doğru tarayalım gibi şeyler deme şansımız pek yok, biz ne dersek diyelim o ancak bizim için mümkün olabileni yapacaktır. Sonuçta tanrı değiller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 12 Nisan 2015; 23:53:38 >
  • Arkadaşlar bugün implant fiyatı aldım. Tekka marka implant kullanılması halinde tek diş için 600 euro, implance (yerli) marka implant kullanılırsa tek diş için 1300 lira fiyat verildi. Markalar nasıl ve fiyatlar iyi mi? Yorum ve öneride buluncak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba
    implance 500 tl verilmiş Selçuk Üniversitesi de...kalitesi nasıl bilmiyorum...
  • implant fiyatları 1000 tl den 2000 tl arası değişmektedir. Bu değişikliğin nedenleri kullanılan implant markasının , cerrahi işlemi yapan doktorun uzmanlığı ve kliniğin bulunduğu il ilçe fiyatların değişme sebeplerin başında gelmektedir.
    İmplant dişin üst yapısı için seçilen protezlerde fiyatları yükseltebilir. implant üstü protezler seramik porselen kaplama dişler ve zirkonyum kaplama dişlerden oluşmaktadır. İmplant diş ve estetik diş hekimliği,( zirkonyum diş, porselen diş, lazer diş beyazlatma) hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsinizhttp://www.implantdismerkezi.com/implant-fiyati-2015-dis-implant-fiyatlari-2015.html
    !!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ;!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ;!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ;

• Mis narkasi nasildir

• İmplant fiyatları kaliteye göre değişiklik gösterebilmekte ve hastanın ağız yapısına göre ek malzemeler kullanılmak zorunda kalınabilmekte bu sebeple verilen fiyatlar ortalama fiyatlardır fakat piyasada bilinen implantları yaptırmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vavcilar -- 18 Mayıs 2015; 11:49:21 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.