Şimdi Ara

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ; (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
11
Favori
216.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatları konusunda bir bilginiz varmı bana bir fiyat verildi ama kalitesi konusunda bilgim olmadığı için bir fikrim yok
  • implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:52 >
  • XS_for_Man kullanıcısına yanıt
    merhaba

bende implant yapriracagim bana bir doktor ve marka tavsiyesi yaparmsiniz ?

selamlar
  • erste10001 E kullanıcısına yanıt
    nerede ikamet ettiğinizi söylerseniz yakınlarında bir yer bakarım. kendim implant satışı yaptığım için marka tavsiyesinde bulunmayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

arkadaş fuar var firmanın 1. dereceden yetkilileri ile fuarda görüşün ürün fiyatlarını alabilirsiniz !

Fuarda diyelim görüştünüz, implant üreticisi usta başı implantınızı yapmayacak :) yine doktor yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

quote:

arkadaş fuar var firmanın 1. dereceden yetkilileri ile fuarda görüşün ürün fiyatlarını alabilirsiniz !

Fuarda diyelim görüştünüz, implant üreticisi usta başı implantınızı yapmayacak :) yine doktor yapacak

Alıntıları Göster
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:47 >

• merhaba

bana implant hakkinda yardimci olurmsunuz dort implant iki arka sag iki arka sol olmak uzere @playstyle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SosyalNet

quote:

doktor takılacak implant türünü bildirir ,
    bu şekilde elinde spor çanta ile gelen takım elbiseli komisyonculara
    parça başı +100$ ekstra vermezsiniz !
    ( yani parça başına -100$ indirim aldığını düşün işte )

O fuara diş hekimi olmayanların girmesi bile yasak, haklılar da sonra insanlar yalan yanlış bilgiler edinip o şekilde doktora gidiyorlar.... Kaldı ki siz bir doktora gidip bana x marka kullanın derseniz baya komik olur.... Parça başı diyorsunuz ama araba kaportası tamir ettirmiyorsunuz. Sağlığınızla ilgili bir işlem yaptırıyorsunuz... Sonra 100 dolar için ama diyim.... :)

Bence 100 dolar kara geçmek isteyen varsa aklını kullanıp pahalı bir telefon almaz, sigarayı bırakır, gereksiz harcamalarına son verirse sağlığına 1 senede harcayacağı parayı 1 ayda fazlasıyla çıkarmış olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:02:54 >
  • quote:

titanyumda çok pahalıymış canım ya !

http://www.koctas.com.tr/el-aleti-aksesuarlari/Bosch-33-Parca-Titanyum-Aksesuar-Seti/662-1197

titanyum pahalı metal değil. koçtaş kazık koç holding düzenbaz şirket. bir torna tezgahın varsa kendine çok ucuza diş için metal implant yapabilirsin. en uygun fiyat sigma-implants.com 50 dolar bunu kendin üretirsen çok hemde çok ucuza üretebilirsin.

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ;

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ;

• quote:

Orijinalden alıntı: unknown115

quote:

titanyumda çok pahalıymış canım ya !

http://www.koctas.com.tr/el-aleti-aksesuarlari/Bosch-33-Parca-Titanyum-Aksesuar-Seti/662-1197

titanyum pahalı metal değil. koçtaş kazık koç holding düzenbaz şirket. bir torna tezgahın varsa kendine çok ucuza diş için metal implant yapabilirsin. en uygun fiyat sigma-implants.com 50 dolar bunu kendin üretirsen çok hemde çok ucuza üretebilirsin.

Alıntıları Göster
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:00:36 >

• italyan duravit nasıl bir marka arkadaslar??
  • Arkadaşlar CovellMedi (Kore) ve Platon (Japan) bu implantlar iyi midir?
  • öncelikle ben bir diş hekimiyim. implant tedavilerini sürekli yapmaktayım. bu konuda yardımcı olabilirsem ne mutlu..

implant tedavilerinde fiyatlar çok değişkendir.
    çok değişik implant markaları var sonuçta. türkiyede, çinde, almanyada, israilde, isviçrede her yerde implant üretiliyor.

burada implant fiyatları neden sabit değildir onu görmek gerek.

öncelikle implantın markası önemlidir. doktorunuz önemlidir...

ama

asıl önemli olan sizsiniz.
    masa alırken size evinizin metrekaresine göre fiyat verilmez, yada cep telefonu alırken nasıl kullanacaksanız ona göre fiyat verelim denilmez...
    ama sağlıkla alakalı bir işlem olduğu için implantta hasta faktörü vardır.

greft kullanılacak mı? membran kullanılacak mı? alveol kreti kalınlığınız ve genişliğiniz ne kadar? immediate yükleme yapılacak mı? hangi tip bir implant uygundur?
    üst yapı hangi tip porselenden yapılırsa size daha iyi hizmet edebilir. estetik kaygılarınızı karşılayabilecek bir üst yapı bile fiyatı 500tl değiştirebilir (ortalama).

burada fiyatı değerlendirmek yanlış sonuçlar doğurabilir.

elbette değişik kliniklerden değişik fiyatlar alınır. bu da gayet doğal bir haktır.

implant yaptıracak olan herkese burdan tavsiyem bizzat muayene olmadan fikir sahibi olmayın.

• bu dişler niye bu kadar pahalı , bunların 2. eli yokmu?
  • ahmet46896325 A kullanıcısına yanıt
    bi hastanın kullandığı bi implantı yada dişi çıkartıp size takılması gibi bişeymi soruyosunuz?? ilginç bi yaklaşım oldu. çıkma lastik ister gibi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: XS_for_Man

bi hastanın kullandığı bi implantı yada dişi çıkartıp size takılması gibi bişeymi soruyosunuz?? ilginç bi yaklaşım oldu. çıkma lastik ister gibi :))

bence eğlencesine sormuş zaten :)

Bu arada birini tanıyorum; yerli malı implantı 700, Amerikan malı implantı 1400 liraya yapıyor. Tabi porselenleri ve diğer gereken masrafları hariç. İsteyene verebilirim.
  • hocam bende espiri olduğunu düşündüm. fakat gülücük falan atmadığı için ciddiye alanlar onuda araştırmasın diye çıkma lastik örneğini falan verdim. malum bu konularda çok meraklı milletiz. illaki gerçek anlamda 2. elini isteyende çıkabilir belki bi cevap yazalım dedim :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XS_for_Man -- 9 Mayıs 2014; 17:16:03 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 20:01:03 >
  • quote:

bu konu açıldığı günden bu güne 80 bin kere okunmuş !
    şaka maka konu açıyoruz ticari reklam açısından birileri güzel kazanıyor
    bizede 3-5 pay versin yani ! :(

+1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.