Şimdi Ara

Çift sim kart girişli HTC Desire SV, kasım ayı sonunda Rusya pazarına giriş yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift sim kart girişli HTC Desire SV, kasım ayı sonunda Rusya pazarına giriş yapacak

Tayvan merkezli akıllı telefon üreticisi HTC'nin çift sim kart desteği ile Android mobil işletim sistemini bir araya getiren modeli Desire SV'nin, kasım ayının sonuna doğru, 14.990 Ruble (~853 TL) fiyat etiketiyle Rusya pazarına giriş yapacağı açıklandı. Hatırlatmak gerekirse Desire SV, birkaç gün önce Singapur'da düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında davetlilerin karşısına çıkarılmıştı.

45 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ve 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8225 Snapdragon S4 Play platformunun, Adreno 203 grafik biriminin ve 768 MB RAM'in güç verdiği Desire SV, Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' işletim sistemiyle geliyor. İşletim sistemine her zaman olduğu gibi HTC'nin Sense arayüzü eşlik ediyor.

İki farklı GSM hattı bulunanların yardımına koşan Desire SV, 4.3-inç boyutunda - 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik Super LCD 2 ekrana, 4 GB dahili depolama alanına, microSD kart girişine, 8 megapiksel çözünürlüğünde kameraya, kullanıcılara üst seviye ses kalitesi vaat eden Beats Audio desteğine ve 1620 mAh kapasiteli bataryaya sahip. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Akıllı telefonun, çok yakında Avrupa ülkelerinde de boy göstereceği düşünülüyor. 

• Pil düşük , HTC ve yazılım desteği eksikliği , en önemlisi adreno 225 yerine " 203 " ile gelmesi.

Ydışı için belki uygun ama TR da uçuk olur ve tercihi az olacaktır bizde yaygınlaşa kadar.

TR için bile 750/ 800 TL olması gereken bir donanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabit hafıza , ekran çözünürlük., bluetooth versiyonu , NFC yongası ve glonass gps hkk.[simage][/simage][simage][/simage] Bilgi paylaşılmamış.

Otg ve mhl , kablosuz bağlanti teknolojileride çok önemli standartlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 16 Kasım 2012; 1:30:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu çift hatlı cihazları bir adam gibi yapmıyorlar ya. Pes valla.
    Pili düşük osu düşük busu düşük...

• Türkiye'nin boş yorum yapma tepe yöneticileri birazdan damlar. her hafta bir telefon diye.

• Her Hafta bir telefon.

• 8 megapiksel kamera kesin 480 p dir.

• Çift hatlı kullanacaklara küfür gibi haber bence bu.
  • Çift hatlı telefon almak hayal gidişata bakılırsa. Telefon üreticileri resmen taş koyuyorlar...
    Şu Mtk6589 işlemci çıksın piyasaya, gidip bir Çin malı telefon alacağım...

• çift hatlı teleonlar bana hiç samimi gelmiyor nedense
  • htc iponenin rakibi olacakken sony ve nokianin yaptigi hatayi yapiyor her keseye her istege uygun tlf cikarma cabasinda ipone gibi snede 2 en fazla 3 model sürse piyasaya iponeyi tahtindan eder sansungun adi bile okunmaz en saglam tlflari yapan firma htc firmasi tek dezavantaji aküsünün dayaniksiz olmasi birtek ona care bulamadilar

• acaba bir hat aktifken diğeri arandığında bilen varsa söylesinkapalı mı gösteriyor

• of ya ben bu telefondan aldım aceleye geldi biraz.Şimdi bakıyorum herkes yerden yere vuruyor telefonu.Bundan önceki telefonum wave 2 idi işletim sistemi bada felan berbat birşeydi,benimde gözüme bu hoş gözüktü o an aldım.Gerçektende o kadar kötümü ya bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syberr2112

of ya ben bu telefondan aldım aceleye geldi biraz.Şimdi bakıyorum herkes yerden yere vuruyor telefonu.Bundan önceki telefonum wave 2 idi işletim sistemi bada felan berbat birşeydi,benimde gözüme bu hoş gözüktü o an aldım.Gerçektende o kadar kötümü ya bu ?

ekran çözünürlük ve GPU kötü o kadar. sonuçta ÇİFT HATLI cihaz Ancak konu / başlık KASIM 2012 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

of ya ben bu telefondan aldım aceleye geldi biraz.Şimdi bakıyorum herkes yerden yere vuruyor telefonu.Bundan önceki telefonum wave 2 idi işletim sistemi bada felan berbat birşeydi,benimde gözüme bu hoş gözüktü o an aldım.Gerçektende o kadar kötümü ya bu ?

ekran çözünürlük ve GPU kötü o kadar. sonuçta ÇİFT HATLI cihaz Ancak konu / başlık KASIM 2012 .

benim çok yüksek beklentilerim yok zaten oyun oynarım,video izlerim youtubeden birde kamera ile fotoğraf çekerim.Üstte baya ezmişlerde korktum biraz.Klavyesi sinir bozucu biraz harfler dip dibe sürekli hatalar oluyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

benim çok yüksek beklentilerim yok zaten oyun oynarım,video izlerim youtubeden birde kamera ile fotoğraf çekerim.Üstte baya ezmişlerde korktum biraz.Klavyesi sinir bozucu biraz harfler dip dibe sürekli hatalar oluyor.

4,3 inç bence EN İDEAL boyut ( BKNZ = XPERİA ARC )

Klavye için ( ben htc explorer kullandım ) farklı ANDROİD klavye seçeneği ve swift key kullananbilirsiniz. Hatta sesli olarak mesaj yazdırma da mümkün oluyor diyebiliyorum.

Cihazın popülerliği nedir bilemem ama , bende yakın zamanda ÇİN üzerinden 150 / 175 dolar seviyesinde ÇİFT HATLI cihaz getircem en büyük avantajı android 4.1 sürümü güncellenmesi ve ucuz fiyatı :))

Bu cihaz 550 / 60 TL aralığında TR piyasasında olsa idi bir çok cihaza alternatif olurdu ( ace 2 - atrix - ace s - xperia / s - galasky w vb )

• merhaba ben htc desire sv telefondan aldım. doğru mu yaptım bilemiyorum daha bir hafta oldu telefonla cok ugraşmadıgım halde sabaha kadar sarj doluyo akşam olmadan bitiyor mesajlaşmadıgım konusmadıgım halde.telefonu aldıgım günden beri kullanamıyorum cünkü cekmiyor yeni hat cıkardım belki sim karttadır sorun diye fakat yine calışmıyor ne yapayım bilemedim telefon iyi mi kullanıslı mı yoksa değiştirme imkanım varsa değiştirmelimiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba ben htc desire sv telefondan aldım. doğru mu yaptım bilemiyorum daha bir hafta oldu telefonla cok ugraşmadıgım halde sabaha kadar sarj doluyo akşam olmadan bitiyor mesajlaşmadıgım konusmadıgım halde.telefonu aldıgım günden beri kullanamıyorum cünkü cekmiyor yeni hat cıkardım belki sim karttadır sorun diye fakat yine calışmıyor ne yapayım bilemedim telefon iyi mi kullanıslı mı yoksa değiştirme imkanım varsa değiştirmelimiyim

androidler genellikle öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba ben htc desire sv telefondan aldım. doğru mu yaptım bilemiyorum daha bir hafta oldu telefonla cok ugraşmadıgım halde sabaha kadar sarj doluyo akşam olmadan bitiyor mesajlaşmadıgım konusmadıgım halde.telefonu aldıgım günden beri kullanamıyorum cünkü cekmiyor yeni hat cıkardım belki sim karttadır sorun diye fakat yine calışmıyor ne yapayım bilemedim telefon iyi mi kullanıslı mı yoksa değiştirme imkanım varsa değiştirmelimiyim

hocam nereden aldınız ? Geri yollaması mümkün ise eğer ben yollamak istiyorum,seneyede i phone 4s felan alırım hatta bunun üzerine 300 ekler iphone 4s alırım.
  • abi bu telefonda mesaj sorunu war bunu nasıl düzüeltebilir im bilginiz war mı . nette arastırdım genedlde herkezde warmıs. sizdede oldu mu ? bunu nasıl düzeltebiirm. sorun ise şu
    mesajlarım hep beklemede kalıyo . bazen gönderiyo bazen göndermiyo kafayı yicam artık ya nolur biri cıksın yardım etsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.