- x
Samsung galaxy S3 wipe nasıl yapılır
11 Cevap11775 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

400 Mesaj
15 Kasım 2012; 21:57:45 

Arkadaşlar yardım edin lütfen rom ve root yok ve wipe yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

933 Mesaj
15 Kasım 2012; 22:10:55 

telefonu kapalı konuma getir. (aslında gerek yok ama senin için daha kolay olur.) ses açma tuşu + ana menü tuşu + güç tuşuna bas açılan menüden wipe işlemini seç. seçme işlemini güç tuşu ile yapıyorsun, seçenekler arası geçişi ses butonları ile yapıyorsun. işlem bittikten sonra en üstteki reboot'u seçip telefonu yeniden başlat.

2013 Peugeot 208 UrbanSoul 1.2VTi / Apple Macbook Pro Retina 15" Early 2013 / Asus VG248QE 144Hz Monitör / Intel Core i5 4670K @4.2 Ghz 1.195V / MSI Gaming 5 / ASUS GTX770 DCU-II 2GB / Corsair H75 / GSkill RipJaws 2x4 8GB CL9 1600Mhz / Samsung EVO 120GB / Cooler Master Haf912 + GX750

400 Mesaj
15 Kasım 2012; 23:29:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Levo0

telefonu kapalı konuma getir. (aslında gerek yok ama senin için daha kolay olur.) ses açma tuşu + ana menü tuşu + güç tuşuna bas açılan menüden wipe işlemini seç. seçme işlemini güç tuşu ile yapıyorsun, seçenekler arası geçişi ses butonları ile yapıyorsun. işlem bittikten sonra en üstteki reboot'u seçip telefonu yeniden başlat.

çok saol

466 Mesaj
17 Kasım 2012; 0:04:33 

arkadaşlar bu konuda çok yeniyim de wipe ne demek bir açıklar mısınız ?

400 Mesaj
17 Kasım 2012; 23:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Big-Brother

arkadaşlar bu konuda çok yeniyim de wipe ne demek bir açıklar mısınız ?

format gibi birşey

5143 Mesaj
20 Kasım 2012; 15:24:32 

recovery menüsünde 3 tane wipe işlemi var, bunlardan wipe/ factory reset telefonunu sıfırlar, tüm uygulama, rehber ve ayarların gider haberin olsun..

2011 SEAT LEON TDI DSG ŞEKER BEYAZI
IPHONE 5S SILVER / THE NEW IPAD 16 GB WIFI / HP PAVILION DV6 BEATS AUDIO

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Kasım 2012; 1:10:55 

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

recovery menüsünde 3 tane wipe işlemi var, bunlardan wipe/ factory reset telefonunu sıfırlar, tüm uygulama, rehber ve ayarların gider haberin olsun..

peki rom attıktan sonra hangisini yapmak gerekir?

14 Mesaj
22 Şubat 2014; 9:31:13 

bu wipe işleminin detaylı anlatıldığı bir konu yok mu acaba bu sitede?

"Nerede olursanız olun, Allah sizinle beraberdir"

7 Mesaj
23 Şubat 2014; 11:04:39 

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bu 3 islemden sadece factory reset olanimi yapacagiz. Diger islemler tam olarak ne ise yarar.garanti disi kalirmi diger islemleri yapinca. Ayrintili anlatim bulamadim henuz.birde daha oncesinde telde yedek alinip reset atliyor.yapilmasi sartmidir.yardimci olurmusunuz.

14 Mesaj
23 Şubat 2014; 22:00:22 

quote:

Bu 3 islemden sadece factory reset olanimi yapacagiz. Diger islemler tam olarak ne ise yarar.garanti disi kalirmi diger islemleri yapinca. Ayrintili anlatim bulamadim henuz.birde daha oncesinde telde yedek alinip reset atliyor.yapilmasi sartmidir.yardimci olurmusunuz.

arkadaşım bu konuyu en net biçimde ŞU Kaynakta buldum. tıklayarak detaylı bi şekilde öğrenebilirsin.

"Nerede olursanız olun, Allah sizinle beraberdir"

43 Mesaj
20 Mart 2014; 9:53:46 

arkadaşlar Wipe factory yaptıktan sonra kies te aldığımız yedekleri geri yüklediğimizde sorun çözülmüyormu veri silme olayı

3407 Mesaj
6 Haziran 2014; 19:29:05 

quote:

Orijinalden alıntı: ppemo

arkadaşlar Wipe factory yaptıktan sonra kies te aldığımız yedekleri geri yüklediğimizde sorun çözülmüyormu veri silme olayı

+1

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Samsung galaxy S3 wipe nasıl yapılır
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313