Şimdi Ara

Bonus karttan bos yok kampanyasi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
6
Favori
29.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işi kumara, şans oyununa çevirmeye lüzum yok, veriyorsan adam gibi bonus ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Az önce 20 tl market harcaması yaptım gelen giden yok.

bende 20 tl yaptım banada herhangi bir bonus yüklenmedi...
    bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakte005 -- 16 Kasım 2012; 10:43:36 >
  • Dün mesaj attım kaydınız alındı diye cevap geldi.
    Dün gecede marketten alışveriş yaptım 40 TL'lik slipte 1 TL kazandınız yazıyordu.
  • Mesaj attım ama yine cevap gelmedi. Bakalım bugün benzin alıp kontrol edeyim.
  • Bisey merak ettim. 100liralik alisveris yapip 5kere 20cektirsek sorun olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de katıldım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Bisey merak ettim. 100liralik alisveris yapip 5kere 20cektirsek sorun olurmu?

Açıklamayı dikkatli okursak;
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil olabilecektir.
  • Orayi kacirmisim pardon hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün 3340 a mesaj attım katıldıgıma dair mesaj gelmedi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

dün 3340 a mesaj attım katıldıgıma dair mesaj gelmedi :D

Katılım için başvurunuz alınmıştır diye demi sms gelmedi. bana böyle bi sms geldi herhalde başka sms gelmiyor yukarda arkadaş alışveriş yapmış 40 tl lik 1 tl kazandınız diye slipte yazıyormuş. herhalde tek bi sms geliyor...
  • 3340 a bosyok yazıp attım

GS bonus
    bonus plus
    bonus amex

kartlarım var bunların üçüne de ayrı ayrı çektirsem nolur acep aynı günde aynı yerden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Önümüzdeki ay Bonus plus kartıma aidat geleceğinden dolayı kartı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi "iptal işlemini onaylıyormusunuz diye sordu" bende evet dedim. Bir dakika dedi sistem mesaj gönderdi; "kartı kapatmazsanız aidat kadar(55 TL) bonus yüklenecek" dedi. Bende tamam o zaman kapatmayın dedim. Çakallar son raddeye kadar renk vermiyor. Neyse yine kurtulamadık bonus'tan. BOSYOK yazıp 3340 a gönderelim ve kazanmaya devam edelim bari.

Aidatı kesecekler mi peki?

Yok aidatı alır bu çakallar. Sadece bir sene daha bedava kullanmış olacağım. Öyle bir sürpriz yaparlarsa sevinirim tabi.

Plus kartı bilmiyorum ama bizzat sordum garantide hesap işletim ücreti senede iki defa kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Önümüzdeki ay Bonus plus kartıma aidat geleceğinden dolayı kartı iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi "iptal işlemini onaylıyormusunuz diye sordu" bende evet dedim. Bir dakika dedi sistem mesaj gönderdi; "kartı kapatmazsanız aidat kadar(55 TL) bonus yüklenecek" dedi. Bende tamam o zaman kapatmayın dedim. Çakallar son raddeye kadar renk vermiyor. Neyse yine kurtulamadık bonus'tan. BOSYOK yazıp 3340 a gönderelim ve kazanmaya devam edelim bari.

Aidatı kesecekler mi peki?

Yok aidatı alır bu çakallar. Sadece bir sene daha bedava kullanmış olacağım. Öyle bir sürpriz yaparlarsa sevinirim tabi.

Plus kartı bilmiyorum ama bizzat sordum garantide hesap işletim ücreti senede iki defa kesiliyor.

Hesap işletim ücreti çoğu bankada senede iki defa kesiliyor. Bazı bankalarda 4 defa kesiliyor. Bizim bahsettiğimiz kredi kartı ve senede bir defa aidat kesiliyor.

• katıldık bakalım ,benzinde işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: haKannEfrEt

3340 a bosyok yazıp attım

GS bonus
    bonus plus
    bonus amex

kartlarım var bunların üçüne de ayrı ayrı çektirsem nolur acep aynı günde aynı yerden ?

amex'ler kampanyaya katılamıyor
  • Alkol alımında geçerli mi acaba,herhangi bir ibare göremedim.
  • Katılım isteğiniz alındı diye cevap geldi ,100 tl yakıt aldım lakin puan felan gelmedi!!!?????
  • garanti parakart ile alıyorum ben yakıtı,geçerli olmuyor mu?
  • Arkadaşlar 3340'a mesaj attıktan sonra teyit mesajı geliyor mu ? Yoksa direk alışverişe başlayalım mı ?

Edit: 2.Sayfayı yeni gördüm, teyit mesajı geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4GE -- 17 Kasım 2012; 10:12:54 >
  • aynı işlemde 15 tl otomatik ödeme talimatı bonusunu kullanarak 20 tl yapsak (yani 15 tl puan 5 tl normal çekim) acaba sistem kabul edermi? deneyen var mı arkadaşlar. 8 tane 15 tl puan varda... onları değerlendirmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.