Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
463
Favori
1.270.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly da avans kullanabilmek icin 25tl puana ihtiyacim var. Nasıl halledebilrim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

kayıt actırın hocam hic puanım silinmedi

kayıt sonucu

BİLMİYORUM BÖYLE SAÇMA BİR ŞEY BAŞINA GELEN OLDU MU

1000 tl limitli kartımla üstüne 2000 atm den yatırdığım için, toplam 3000 tl işlem yapıldığından SÖZDE kart sözleşmesine aykırı hareketten silinmiş alışverişten kazanılan 0,005 oranlı puan

hangi madde hangi bend bu diyorum (ki sonradan okudum böyle bir madde bulamadım) biz bilemeyiz okuyun bulun dedi eleman tam fıttırdım.. sanki ben paralı olarak çalışıyorum orda o bilemezmiş ben bilecekmişim
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Hocam limiti asarsaniz silinir cok arkadasin basina geldi

• arkadaşlar, bu 78TL son kullanma 18.08 olan puanları nasıl kullanacağız? Benim 50-60TL de normal alışverişlerden toplanmış puanım var, bunları seyahat için bekletiyorum, 18.08 öncesi benzin istasyonuna kullanmaya gidince yanlışlıkla bu 60TL'yi kullanmasın?
  • abduri A kullanıcısına yanıt
    Ilk once sureli puanlari kullanir.

• jesusozz kullanıcısına yanıt
    Parafly kampanyalar bölümde birkaç tane %10 parafpara ve diğer paraf kampanyaları var ya da paraf gününüzü ayarlayıp N11'den yüklü altın alarak parafpara kazanabilirsiniz.
    N11'de zaman zman %5 altın indirimi oluyor. Buna denk getirirseniz dha iyi olur. Ben daha önceden bu şekilde parafpuan kazandım. Altın da yükselince kara bile geçmiştim.
  • Parafin uçak biletlerinde bi avantajı var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ekimden itibaren ayda sadece 1 adet ispark hakkı verecekmiş. Gelen ekstrede belirtmişler. parafly ı gömün artık
  • ayda bir değil de her 150 tlye 1 park hakkı galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: netmania

Parafin uçak biletlerinde bi avantajı var mıdır?

maalesef
  • bi önceki sayfada indirimli bilet,araç kiralama vs yazmışsınız da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netmania

bi önceki sayfada indirimli bilet,araç kiralama vs yazmışsınız da

hocam o oncedendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Parafly kampanyalar bölümde birkaç tane %10 parafpara ve diğer paraf kampanyaları var ya da paraf gününüzü ayarlayıp N11'den yüklü altın alarak parafpara kazanabilirsiniz.
    N11'de zaman zman %5 altın indirimi oluyor. Buna denk getirirseniz dha iyi olur. Ben daha önceden bu şekilde parafpuan kazandım. Altın da yükselince kara bile geçmiştim.

arkadaşlar dün n11 den altın aldım, paraf günüm olarak da ayarlamıştım zaten. ama puan yatmadı hala. çağrı açtırdım ilgileneceklermiş.
    bi uçak bileti alalım dedik rezil ettil bizi parafly. neden böyle oldu acaba ?
    Yanlış hatırlamıyorsam benim puanlar da bir iki gün içinde yatmıştı. İşlemim hesaba geçmesi ve kayıtların güncellenmesi anında olmamıştı.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    sağol hocam.
    78.yıl zımbırtısı hemen yatmış.
    işimize lazım olanı geç yatırıyorlar. :)
    uçak biletinin fiyatı artarsa gömecem parafly kartımı.
    Evet o tarz kampanyalarda puanlar anında işliyor. Parafgünüm daha geç geliyordu. Zaten müşteri hizmetleri ile konuşmuşsunuz. Onlar halleder en kötü. Ben de avans kapatıcam. Sonra kartı kenara koyarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 9 Ağustos 2016; 21:52:45 >
  • Paraf gunum de maksimum 20 tl indirim var.yani 400 tl lik alisveris yeterli.daha fazlasina gerek yok.

• uçak bileti için adios da bir işe yaramıyor kat sayı 1,2..
    parafly da kat sayı 2 ama kampanya bile yapmıyor, puan siliniyor.
    parası neyse verip alacaz artık heralde biletleri.
  • artık her 150tlye 1 hak veriyor. abuk sabuk hale geldi faydaları. ilk başta bir 100tl harcayana 20 hak verirdi. nerde o gunler..
    yeni halini takip etmesi zor, kazanması da zor. 150tl nedir yuh ya. 50tl yapsaydın bari. artık çekilmez oldu bu kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onore

artık her 150tlye 1 hak veriyor. abuk sabuk hale geldi faydaları. ilk başta bir 100tl harcayana 20 hak verirdi. nerde o gunler..
    yeni halini takip etmesi zor, kazanması da zor. 150tl nedir yuh ya. 50tl yapsaydın bari. artık çekilmez oldu bu kart.

maalesef hocam bitirdiler
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.