Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafly ile Migros'ta hediyem karta 100 tl yükleyerek 5x100 de 50 paraf para alınabilmekte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadadan altın harıici bişey alıp puanı yüklenen varmı?
  • Yüklendi bilgisayar almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superhead kullanıcısına yanıt
    benim de yüklendi tv almıştım
  • daha önceden kliksadan alışveriş yapmıştım. 100 tl paraf para yüklenmişti. puanı kullandık. daha sonra ürün arızalandı iade edildi. benim puan eksi 100 e düştü. bu kampanyadan 100 tl kazansam puan borcum eksiden çıkar mı. yoksa süresi gecince tekrar eksi puana düşürürlermi
  • Arkadaşalar kartımı kaybettim büyük ihtimalle evde ancak bulamadım yenisi için kaybettim mi diyim yoksa kırıldı mı ücret almaması üçin yoksa her türlü yenisi için ücret ödüyeceksin mi diyorsunuZ
  • Diğer bankalarda takvim yılında 1-2 kart yenileme ücretsiz. HB'da ücretli mi ki?
  • leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    Artık üye işyeri şartı var. Ve kazanma sınırı 20 tl.
    Yani en fazla 400 tl alışveriş dikkate alınıyor.
    Bir de zaten geçersiz sektörler vardı biliyorsunuzdur. Market ve petrol gibi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulmaca Hazırlayıcısı

Artık üye işyeri şartı var. Ve kazanma sınırı 20 tl.
    Yani en fazla 400 tl alışveriş dikkate alınıyor.
    Bir de zaten geçersiz sektörler vardı biliyorsunuzdur. Market ve petrol gibi ...

Peki o zaman yüzde 5 indirim yerine başka bir formule geçsem hangisi daha avantajlı olur acaba?
  • Bu zamana kadar kullandığım en avantajlı kredi kartı oldu paraf.
    Para puan kampanyası, taksitli nakit avans, paraf günü indirimi çok işime yaradı
  • superhead kullanıcısına yanıt
    telefon aldık 75 tl yüklenmişti
  • İzmir de ( özellikle bornova civarı ) halk pos cihazı olan ve puan harcanabilen benzinlik veya süpermarket var mı ? kaç tane yer gezdim puan kullanamadım
  • arkadaslar parafcard'in asagidaki kampanyasindan faydalanmayacak birisi var ise onurair indirim kodu verme sansi olan biri özelden ulasabilir mi? onurair'den bilet alacagim da bu kampanyayi gördüm.

Motorlu Taşitlar Vergisi’ ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, Onur Air’ den %30 indirim kazanın!

1 Ocak-8 Şubat 2015 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir, kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
    MTV ödemesini Paraf, Parafly, Business kartlar ile gerçekleştiren müşterilerimiz, Nisan sonuna kadar Onur Air’ den yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında %30 indirim hakkı kazanacaktır.
    İndirim şifresi ödemenin ertesi günü hak kazanan müşterilere SMS olarak iletilecek vewww.onurair.com adresinden Paraf ile satın alınacak tek isime ait bilet alımlarında geçerli olacaktır.
    Biletlemelerin uçuşa en fazla 5 gün kalaya kadar yapılması gerekmektedir ve biletlerde, biletlenen ücret sınıflarının kuralları geçerli olacaktır.
    %30 indirim, alan vergileri, harçlar ve hizmet bedelleri hariç net ücrete uygulanacaktır, promosyon ücret grupları için geçerli olmayacaktır.
    İndirim kampanyası www.onurair.com adresinden yapılacak ilk 3.000 bilet alımı ile sınırlıdır.
    İptal ve iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler indirim kampanyasına dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• sistem hatasi ayni mesaj iki kere yazildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrival41 -- 11 Ocak 2015; 12:21:57 >
  • Mtv yi 5 taksit ile paraf karttan ödedik. Onur airden %30 indirim kazandık.
    Kıbrıstan istanbul atatürke 94 tl uçacak iken 79 tl ye uçacagım.

Not:sadece bilet bedelinden %30 indrim oluyor. Ve öğrenci falan aldıysanız yetişkine çevirip öle indirim yapıyor. Promosyon bilette de indirimi yapmıyor. Esnek almanız lazım
  • bilet alacak olan varsa ONUR AİR den iletişime geçebilirsiniz?
  • onurair yüzde 30 indirim kodunu isteyen pm atabilir, ben kullanmayacağım.

edit: verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuseyr -- 21 Ocak 2015; 10:10:29 >
  • Arkadaslar market kampanyadina parafly kartimla katildim. 5 adet 100 tl harcamanin ardindan paraf ile ayni kampanyadan yararlanabilir miyim?

• onur air indirim kodu mevcut ihtiyacı olana göndereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spoiler4all -- 26 Ocak 2015; 11:38:35 >
  • Paraf goldla yurtdışından alışveriş yapan var mı? 100 tl üzeri işlemlerde ücretsiz 2 taksit yapıyor. Paypal ile yapılan alışverişler geçerlimidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.