Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf Kart mı ?

Para Fly mı karar veremedim ya..
  • paraf günü için indirim kampanyasini seçmistim.her ay indirimler yansiyordu.Temmuz ayi ekstresi geldi,indirimler yansitilmamis.müsteri hizmetlerine mesaj attim henüz geri dönüs yapillmadi.
    benzer sorun yasayan oldu mu?

az önce müşteri hizmetlerinden aradılar.
    1 temmuz itibari ile paraf günü kampanya şartları telekomünikasyon,iletişim ve fatura ödemelerinde paraf günü indirimi yansıtılmayacakmış.
    yani benim için paraf günü kampanyasının bir cazibesi kalmadı.
    paraf günü indirim kampanyasını kullanan arkadaşların bilgisi olsun.
  • arkadaşlar bir sorum olacak benim 2 bankada toplamda 50.000limitli 2 kredi kartım var zamanında almıştım. şimdi parafly başvurusunda bulundum maaş*4 katı kuralından red etmişler.

bir arkadaşımın parafly kredi kartı var ama hiç kullanmıyor onun kartını alıp kullansam kendime otel uçak ...vs alabiliyormıuyum. soyad tutması gerekiyormu adios gibi. o kartını kapatacakmış dedim kapama bana ver ben yıllık ücretini de öderim kartı kullanır puanlarından faydalanırım.

ama emin olamadım işte ben ve eşime yurtdışı uçak bileti almak istediğimde kart sahibi ile soyad tutmuyor olayı varmıdır bu kartta da

bilgisi olan ve paylaşımda bulunanlara şimdiden çok teşekkürler
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Şu an ki uygulamaya göre soyadı önemli değil, ama değişir mi bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

anladım çok teşekkür ederim. o zaman şu anda bu şekilde kullanmaya devam edeyim ben ileride soyad uygulaması gelirse arkadaşım benim adıma ek kart çıkarır onu kullanmaya başlarım.
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, o şekilde yaparsınız aynen
  • merhaba arkadaşlar,

paraf üye iş yerinde sürekli kullanılmak üzere paraf kart alayım diyorum.

Görünüşe göre bu banka müşteri kaybediyor, son aldığı anlamsız kararlardan ötürü.

Hala geçmemi tavsiye eder misiniz? Paraf üye işlerlerine iyi kampanyaları oluyor mu bu bankanın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

merhaba arkadaşlar,

paraf üye iş yerinde sürekli kullanılmak üzere paraf kart alayım diyorum.

Görünüşe göre bu banka müşteri kaybediyor, son aldığı anlamsız kararlardan ötürü.

Hala geçmemi tavsiye eder misiniz? Paraf üye işlerlerine iyi kampanyaları oluyor mu bu bankanın?

Paraf üye işyerinde sürekli harcama derken anlamadım. Belirli bir yerden sürekli alışveriş mi yapıyorsunuz. Sektörlere özel kampanyalar yapıyorlar bazen. Kozmetik-yakıt-elektronik market vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

farklı soyadına da uçak bileti alınabiliyor mu ?
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    Evet sürekli ailenin market alışverişini ben yapıyorum, gittiğim yerde halk bankası posu var.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Cevap alıntıda var ama yinede verelim. Başka soyadına da bilet alabiliyorsunuz. Akraba-soyad vs. önemli değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Cevap alıntıda var ama yinede verelim. Başka soyadına da bilet alabiliyorsunuz. Akraba-soyad vs. önemli değil yani.

emin olmak için sordum aslında, çünkü adios'ta yok da .. cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

emin olmak için sordum aslında, çünkü adios'ta yok da .. cevap için teşekkürler

bilet alınsa ne olacak az önce bir heyecanla kliksa'da 150tl paraf para kampanyası gördüm hemen girdim siteye bakmaya

detaylarda parafly hariçtir yazıyor :( bu paraf ile puan toplamak neredeyse imkansız
  • arkadaşlar merhaba,

-bana bu ay sms geldi; size özel ilk harcamanıza %25 puan diye ( max 50 TL). hem kliksa %10 hem bana özel bu kampanya birleşir mi sizce ?

paraf kartım ile laptop alacağım, hem parafpuan hem bu çekten yararlanarak alınca benim için iyi olacak, bu kampayada kliksa da almaya değecek max 1000 lira civarında sadece ofis ve internet için önereceğiniz laptop var mı ?
  • Paraf puanlar nerelerde harcanabiliyor?

• kart iptaline 30 tl parafpara verdi
  • Ispark kampanyasi hakkinda bilgisi olanlar aciklarsa sevinirim. 100liralik alisverise 1 park hakki mi veriyo. 20 hak mi veriyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Ispark kampanyasi hakkinda bilgisi olanlar aciklarsa sevinirim. 100liralik alisverise 1 park hakki mi veriyo. 20 hak mi veriyo.

20

• Hocam peki bu kampanyaya her ay katilim gerekiyor mu?Yoksa kendini otomatik yeniler mi? 2 gun once 850tl alisverisim oldu ama kampanya katilim mesaji simdi attim gecerli sayilir mi?

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.