Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
463
Favori
1.270.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ya. Sağolasın. Hatta baska bir başlık da varmış bu konu ile ilgili. Parafin cazibesi bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umba

Cumartesi Restoran İndirimi

Paraf ile Cumartesi Günleri tüm restoranlarda indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Paraf, cumartesi günleri, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm restoran harcamalarına, 20 TL'ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Paraf Gold sahipleri restoran harcamalarının %10'u , Paraf Platinum sahipleri ise restoran harcamalarının %25'i kadar indirim hakkına sahip oluyor.

Kampanya Katılım Detayları;

Kampanyadan sadece Paraf Gold ve Paraf Platinum sahipleri yararlanabilecektir.Kampanya müşteri bazında takip edilecektir.Kampanya kapsamında bir günde bir müşterinin kazanabileceği maksimum indirim tutarı 20 TL ile sınırlıdır.Müşterilerin kazandıkları indirim tutarları ekstrelerinde görülebilecektir.ParafPara kullanımları kampanyaya dahil değildir.Diğer banka POS’larından yapılan restoran harcamalarında, POS tanımlarının yanlış olmasından HALKBANK sorumlu değildir.35 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.Paraf Gold sahipleri 1.000 TL ve üzeri  harcamalarında, son hesap kesim tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar yapacakları restoran harcamalarında %10,Paraf Platinum sahipleri 2.000 TL ve üzeri harcamalarında, son hesap kesim tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar yapacakları restoran harcamalarında %25 indirim fırsatı yakalıyor!

Gold icin 1000 tl Platinum icin 2000 tl olayı varmiydi onceden?

Rezillik ya.bi tek bu kampanyasi elle tutulurdu artik tozlu sandiklars gidecek herhalde. 2000 lira aylik harcama ne sacmaliktir.iyice cazibesi gitti parafin.

• parafın kampanyaları sinir bozucu olmaya başladı. Zaten puan kazanmak imkansız. yurtiçi 4 kat çarpımı bitsin anında iptal edicem.
  • yazık oldu parafada isparkıda zorlaştırırlar şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Paraf, cumartesi günleri, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm restoran harcamalarına, 20 TL'ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Paraf Gold sahipleri restoran harcamalarının %10'u , Paraf Platinum sahipleri ise restoran harcamalarının %25'i kadar indirim hakkına sahip oluyor.

Kampanyadan sadece Paraf Gold ve Paraf Platinum sahipleri yararlanabilecektir.Kampanya müşteri bazında takip edilecektir.Kampanya kapsamında bir günde bir müşterinin kazanabileceği maksimum indirim tutarı 20 TL ile sınırlıdır.Müşterilerin kazandıkları indirim tutarları ekstrelerinde görülebilecektir.ParafPara kullanımları kampanyaya dahil değildir.Diğer banka POS’larından yapılan restoran harcamalarında, POS tanımlarının yanlış olmasından HALKBANK sorumlu değildir.35 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.Paraf Gold sahipleri 1.000 TL ve üzeri  harcamalarında, son hesap kesim tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar yapacakları restoran harcamalarında %10,Paraf Platinum sahipleri 2.000 TL ve üzeri harcamalarında, son hesap kesim tarihinden bir sonraki hesap kesim tarihine kadar yapacakları restoran harcamalarında %25 indirim fırsatı yakalıyor!

Rezillik ya.bi tek bu kampanyasi elle tutulurdu artik tozlu sandiklars gidecek herhalde. 2000 lira aylik harcama ne sacmaliktir.iyice cazibesi gitti parafin.

Benim anladığım 2000TL harcama yapınca sadece cumartesi değil hergün %25 veriyor. Eğer böyle değilse geriye parafgünüm kalıyor işe yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sis_mit

quote:

quote:

Benim anladığım 2000TL harcama yapınca sadece cumartesi değil hergün %25 veriyor. Eğer böyle değilse geriye parafgünüm kalıyor işe yarar.

Maalesef.
    Sadece ctesi ve artık o kadar harcama yapmak gerek. Suyu ısındı parafında. Cardfinansa bi bakmak gerek sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: sis_mit

quote:

quote:

Parafin ne yaptigini bir sen anlamissin, sen de yanlış anlamissin hocam .sen alacak restaurant indirimi, harcayacak 1000-2000 tl daha diyor kisaca.

• bknz. hızlı giden atın .oku seyrek düşermiş.
    paraf piyasaya çok hızlı girdi sürüyle kampanya yaptı ama baktı ki kar edemiyor birer birer iptal etmeye başladı kampanyaları.
  • BU paraf pos cihazlarını nereden bulacağız arkadaş bu nasıl kampanya.
  • kalennder K kullanıcısına yanıt
    Paraf Pos'u lazım değil. (Pos MCC kodlarında %90 hata oluyor diye o uyarıyı yapmışlar, ama uygulamada şikayetlerinize hep ılımlı yaklaşıyorlardı), "-dı" zira kampanya çöpe dönmüş.

Her bankanın pos'undan yaptığınız restoran harcamasına puan verirdi, ama çoğu bankanın yazarkasa posu(nda kayıtlı işyeri MCC kodu) restoran değil, bakkal/market olarak görünüyor. Ben 6 kez faydalandım. 5'inde aynı sıkıntı oldu, ama MH'ne ilettiğinizde 15-20 gün sonra düzeltir, iade ederlerdi. En son 2 dakikada geri dönüp düzelttiler, ben de şaşırdım, ertesi gün de kampanyayı .iç ettiler.
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Bana öyle geliyor ki yakında kart ücreti de almaya başlarlar.
    Parafly da vardı bende, hiç bir anlamı kalmadı, kapattım,
    paraf da anlamını kaybediyor gittikçe.

Epeydir itiraz da etmiyordum ben, en son müşteri temsilcisi "pos makinesinin ne olarak kayıt edildiğini yediğiniz yere sorun, restoransa ödeme yapın" diye saçma bir öneri getirdiğinden beri çok umursamıyordum ama, miles&smiles gibi paraf da bitiriyor kendini...
  • "Merhaba Yaz" Kampanyası

Elektronik, giyim, aksesuar, optik ve kozmetik alışverişi yapın, tam 50 TL ParafPara kazanın!
    Kampanya 05 – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, Elektronik, Giyim, Aksesuar,Optik ve Kozmetik sektörlerindeki Paraf üye işyerlerinden toplamda 750 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda 50 TL ParafPara hediye edilecektir.
    ParafPara kazanabilmek için işlemlerin Paraf Pos’larından yapılması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla kazanabileceği ParafPara tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
    Parafly ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar, sanal kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    ParafPara‘ların son kullanma tarihi 25 Haziran 2014 23:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 26 Haziran 2014 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transferi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacak ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    Kazanılan ParafPara’lar işlem gerçekleştirildikten 1 gün sonra işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
    Kampanya süresince elektronik sektöründe +3, belirtilen diğer sektörlerde ise +4 taksit kampanyası uygulamada olacaktır..
    Kampanya Kapsamında sign in olunan kartın Paraf yada Parafly olması fark etmeksizin 50 TL ParafPara kampanya şartını sağlayan ve en son işlem yapılan karta yüklenecektir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• Parafgünü kampanyasında alışverişin tarihi geçerli dimi? Provizyonda bekletmeleri bir şey fark ettirmiyordur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailvolkan

"Merhaba Yaz" Kampanyası

Elektronik, giyim, aksesuar, optik ve kozmetik alışverişi yapın, tam 50 TL ParafPara kazanın!
    Kampanya 05 – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında, Elektronik, Giyim, Aksesuar,Optik ve Kozmetik sektörlerindeki Paraf üye işyerlerinden toplamda 750 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda 50 TL ParafPara hediye edilecektir.
    ParafPara kazanabilmek için işlemlerin Paraf Pos’larından yapılması gerekmektedir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla kazanabileceği ParafPara tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
    Parafly ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar, sanal kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    ParafPara‘ların son kullanma tarihi 25 Haziran 2014 23:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 26 Haziran 2014 tarihinde geri alınacaktır. ParafPara transferi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacak ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    Kazanılan ParafPara’lar işlem gerçekleştirildikten 1 gün sonra işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
    Kampanya süresince elektronik sektöründe +3, belirtilen diğer sektörlerde ise +4 taksit kampanyası uygulamada olacaktır..
    Kampanya Kapsamında sign in olunan kartın Paraf yada Parafly olması fark etmeksizin 50 TL ParafPara kampanya şartını sağlayan ve en son işlem yapılan karta yüklenecektir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

iyide paraf üye parafposları nerde var nerden bilecez?

n11 mesela paraf üye işyerimidir?

• Parafta bozdu kendini
  • Mayış müşterilerine de eft ücreti ha
    Paraf platinumu da kullanmayı bırakıyorum yakında ona da kart ücreti yansıtırlar.
  • restoran indirimi artık 2000 harcama yapınca mı geçerli ben mi yanlış anlıyorum????
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

restoran indirimi artık 2000 harcama yapınca mı geçerli ben mi yanlış anlıyorum????

İlk başta öyle düşünmemiştim bende ama 2 sefer gittim indirim olmadı. Parafgünüm dışında kullanmam herhalde.

• Bu ay Paraf günümde yaptığım harcamalara indirim yansımadı. Market, akaryakıt vs değildi. Her zaman indirim aldığım mağazalar, neyse aranızda Paraf gününde alışveriş yapıp da indirim almayan var mı? Şartları da inceledim, alt limit üst limit falan gelmemiş.. Bilgisi olan?

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.