Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

bugün anne kızlık soyadı bilgisini girmeleri için gittim. 2 sayfa evrak doldurup imzaladım. arkadaş böyle bürokratik işlerden kurtulamamışlar daha, nasıl hiçbir yerde görülmemiş kampanyalar yapacaklar merak ediyorum açıkçası. eşimin bilgilerini bile girdirdiler forma, ne yapacaklarsa... murat boz'a 1 milyon vereceklerine şu anlamsız bürokratik işleri kaldırsınlar daha faydalı olur...
    sözde internetten başvuru yapılabiliyor, ben de aman şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten başvuralım gelsin diyordum.. 2 defa şubeye gitmem gerekti. ilkincisinde nüfus c. fotokopisini fakslatmak için, ikincisi de bugün. aslında bu 2 gidişimden önce bir defa da kart başvurusu için gitmiştim ama maaş bordrosu getirmeniz gerekiyor dedi ve başvuramadım. bonus'a veya dğer kartlara başvur 2 hafta sonra kartın elindedir, sadece kuryenin getirdiği sözleşmeye imza atarsın...
    sen daha millete kartı verirken bir sürü zorluk çıkartıyorsun, bu prosedürden vazgeçilmeli ki , birşeyler yapılabilsin. 2 safya evrak doldurdum, bir sürü yere imza attım... o değil madem beni yeniden şubeye çağıracaktın, neden nüfus cüzdanı fotokopsini faks çekmemi istiyorsun? bir sürü saçmalık.. işin ucunda 100tl. olmasa uğraşılmaz yani. sonuç olarak başvurum sistemde onaylanmış olarak görünüyormuş ama kart daha basılmamış. işin diğer garip tarafı da, bu işlemleri sizin takip etmeniz gerektiği saçmalığı. ben arayıp sormasam, şubemize gelin eksik bilgileriniz var diye kimsenin haber verdiği yok,

Aynı şeyleri ben de yaşadım Eranyumm. Çok haklısın 2012 yılında modern bankacılık yapan bir kuruma hiç yakışmıyor böyle müşteriyi maymun gibi git gel yaptırmak. Ama işte ucunda 100 TL var ya gittik paşa paşa, verdik yine imzayı bilgileri, dedim kart fotokopisi de alın lazım olur. Vermesem biliyorum yine çağıracaklar, faks gelmedi şubeye uğrayın diye. Yalnız yine yaptılar kendilerine yakışanı, dedim gelmişken internet şifresi de alayım, hanımefendi aynen şöyle bir cevap verdi (bu arada tüm bu çağ dışı uygulamalara rağmen şube personeli hanım gayet sıcak ve ilgiliydi, tşk kendisine), "biz şimdi bu bilgileri sisteme gireceğiz, sistem güncelleme yapacak, ancak bu güncellemeden sonra internet şifresi verebilirim" Abi nasıl bir sistemdir bu ya? Sistem değil de sanki bira mayalama makinesi, atıyorsun arpaları onlar mayalanıyor, birkaç gün bekliyorsun falan, aradan zaman geçince bira oluyor ancak. Kaç tane bankacı arkadaşım var ya, gittin mi şubeye hesabı açar açmaz anında veriyorlar internet şifresini, bu nasıl bir sistemdir ki bilgileri girdikten sonra güncelleme yapması için beklemek gerekiyor, sindirim sistemi mi var bunun? Valla resmen dumur oldum ama işte kaşındık bir kere, koy ...rahvan gitsin hesabı saldık gidiyor, bakalım nerede kopacak. Hayır adamların aslında adamların geçen seneki internet şubesi reklamlarından anlamalıydım bakış açılarını. 7 yıldır bankaların internet şubelerini kullanırım, artık kullanmayan kalmamıştır internet bankacılığını adamlar diyorki internet şubemiz hizmete başladı! Yıl 2011! Ne müthiş bir atılım! Neyse, şimdi işin yoksa bütün bunları bir de eşimin kartı için yaşa. Hey Allah'ım ya, ula Paraf eğer bunları unutturacak kampanyaları arka arkaya patlatma, ben seni patlatacam.

hocam gece gece bira yapımı fln milleti tekel bayilerine çağırıyor gibisin :D
    hakkaten 100 lira olmasa işin ucunda ben de koşturmam.bu arada önceden sordum kaynadı gitti banka çalışanlarının da söylediği net bir bilgi yok.

400 lira harcama yaptım 10 taksite böldürdüm,ilk ay ekstrem geldi 40 lira
    bunun %25 i mi düşer?
    yani 10 lira mı?

yoksa şöyle mi yapmamız gerekiyor

tek çekim 400 TL,ilk ay 400 lira ekstre gelecek 100 lira düşecek?

Koyu yazdım ciddiye alınırım umarım.iplenmeyen adam oldum.Çok sakat var çok.
    https://www.youtube.com/watch?v=fTb_Z70X71g

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

bugün anne kızlık soyadı bilgisini girmeleri için gittim. 2 sayfa evrak doldurup imzaladım. arkadaş böyle bürokratik işlerden kurtulamamışlar daha, nasıl hiçbir yerde görülmemiş kampanyalar yapacaklar merak ediyorum açıkçası. eşimin bilgilerini bile girdirdiler forma, ne yapacaklarsa... murat boz'a 1 milyon vereceklerine şu anlamsız bürokratik işleri kaldırsınlar daha faydalı olur...
    sözde internetten başvuru yapılabiliyor, ben de aman şubeye gitmeye gerek kalmadan internetten başvuralım gelsin diyordum.. 2 defa şubeye gitmem gerekti. ilkincisinde nüfus c. fotokopisini fakslatmak için, ikincisi de bugün. aslında bu 2 gidişimden önce bir defa da kart başvurusu için gitmiştim ama maaş bordrosu getirmeniz gerekiyor dedi ve başvuramadım. bonus'a veya dğer kartlara başvur 2 hafta sonra kartın elindedir, sadece kuryenin getirdiği sözleşmeye imza atarsın...
    sen daha millete kartı verirken bir sürü zorluk çıkartıyorsun, bu prosedürden vazgeçilmeli ki , birşeyler yapılabilsin. 2 safya evrak doldurdum, bir sürü yere imza attım... o değil madem beni yeniden şubeye çağıracaktın, neden nüfus cüzdanı fotokopsini faks çekmemi istiyorsun? bir sürü saçmalık.. işin ucunda 100tl. olmasa uğraşılmaz yani. sonuç olarak başvurum sistemde onaylanmış olarak görünüyormuş ama kart daha basılmamış. işin diğer garip tarafı da, bu işlemleri sizin takip etmeniz gerektiği saçmalığı. ben arayıp sormasam, şubemize gelin eksik bilgileriniz var diye kimsenin haber verdiği yok,

Aynı şeyleri ben de yaşadım Eranyumm. Çok haklısın 2012 yılında modern bankacılık yapan bir kuruma hiç yakışmıyor böyle müşteriyi maymun gibi git gel yaptırmak. Ama işte ucunda 100 TL var ya gittik paşa paşa, verdik yine imzayı bilgileri, dedim kart fotokopisi de alın lazım olur. Vermesem biliyorum yine çağıracaklar, faks gelmedi şubeye uğrayın diye. Yalnız yine yaptılar kendilerine yakışanı, dedim gelmişken internet şifresi de alayım, hanımefendi aynen şöyle bir cevap verdi (bu arada tüm bu çağ dışı uygulamalara rağmen şube personeli hanım gayet sıcak ve ilgiliydi, tşk kendisine), "biz şimdi bu bilgileri sisteme gireceğiz, sistem güncelleme yapacak, ancak bu güncellemeden sonra internet şifresi verebilirim" Abi nasıl bir sistemdir bu ya? Sistem değil de sanki bira mayalama makinesi, atıyorsun arpaları onlar mayalanıyor, birkaç gün bekliyorsun falan, aradan zaman geçince bira oluyor ancak. Kaç tane bankacı arkadaşım var ya, gittin mi şubeye hesabı açar açmaz anında veriyorlar internet şifresini, bu nasıl bir sistemdir ki bilgileri girdikten sonra güncelleme yapması için beklemek gerekiyor, sindirim sistemi mi var bunun? Valla resmen dumur oldum ama işte kaşındık bir kere, koy ...rahvan gitsin hesabı saldık gidiyor, bakalım nerede kopacak. Hayır adamların aslında adamların geçen seneki internet şubesi reklamlarından anlamalıydım bakış açılarını. 7 yıldır bankaların internet şubelerini kullanırım, artık kullanmayan kalmamıştır internet bankacılığını adamlar diyorki internet şubemiz hizmete başladı! Yıl 2011! Ne müthiş bir atılım! Neyse, şimdi işin yoksa bütün bunları bir de eşimin kartı için yaşa. Hey Allah'ım ya, ula Paraf eğer bunları unutturacak kampanyaları arka arkaya patlatma, ben seni patlatacam.

hocam gece gece bira yapımı fln milleti tekel bayilerine çağırıyor gibisin :D
    hakkaten 100 lira olmasa işin ucunda ben de koşturmam.bu arada önceden sordum kaynadı gitti banka çalışanlarının da söylediği net bir bilgi yok.

400 lira harcama yaptım 10 taksite böldürdüm,ilk ay ekstrem geldi 40 lira
    bunun %25 i mi düşer?
    yani 10 lira mı?

yoksa şöyle mi yapmamız gerekiyor

tek çekim 400 TL,ilk ay 400 lira ekstre gelecek 100 lira düşecek?

Koyu yazdım ciddiye alınırım umarım.iplenmeyen adam oldum.Çok sakat var çok.
    https://www.youtube.com/watch?v=fTb_Z70X71g

Konuda bir çok kez açıklandı ilk alışveriş değil.
    İlk ekstre tutarının %25'i kadar indirim yapılacak. Ve en fazla 100 TL verilecek.
    İndirimde şu şekilde olacak;
    Kartın ekstresi kesilecek ertesi gün Banka sizin adınıza karta 100 lira yatıracak.

• bir reklamın amacı hedef kitleye seslenemek olmalı.
    bu kart ta orta gelir grubunu hedef almaıydı.
    ama reklamda teenage kızlar hedef alınmış.
    sanırsınki gençler için yeni bir gazlı içecek piyasaya sürülüyor...
    yazık o kadar paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bir reklamın amacı hedef kitleye seslenemek olmalı.
    yazık o kadar paraya.

pazarlama ekibi bankalar için en verimli kesimin o olduğunu düşünmüş olabilir mi? ( düşünmekten öte bi ton araştırmalar ve analizler sonucu o reklam oluşmuştur)

dh sıcak fırsatçılar pek karlı olmuyor
  • Adam gibi kampanyalar bekliyoruz Halkbank'tan.

Çoğu eski müşterileri (Genellikle emekliler) Talepleri olmadan Paraf gönderilmiş hepsi iptal için başvurmuşlar, kampanya yapacağız diye herkesi vazgeçiriyorlarmış.

Adam gibi bir şey yapamazsa hem müşterilerinin gözünde bitecek Hemde Başarısız olursa diğer bankaların gözünde alaylık duruma düşecek.

• Biraz gazlı içecek ve şampuan reklamı gibi olduğu konusuna bende katılıyorum
    Ama Halkbank Türkiyenin en büyük bankalarından birisi, iyi bi kart yapmayı düşünmeseler böyle girişimde bulunmazlardı bence. Baştan sıkı tutarlarsa bence kısa sürede yaygınlaşacaktır. 5 aralıkta sitesi açıldığı zaman kartlar görmeyi bekliyorum, mümkünse uçuş kartına başvuracam. En kötü ihtimalle %25 indirimden faydaların kapatırım kartı olur biter.

Resmi sayfasımı kesin bilmiyorum ama parafkart la ilgili şöyle bi sayfa buldum, hani kampanya duyurular açısından faydalı olabilir;
    http://www.facebook.com/pages/Paraf-Card/211585188975997?fref=ts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLyNeC -- 4 Aralık 2012; 0:11:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: can_247

quote:

yazık o kadar paraya.

pazarlama ekibi bankalar için en verimli kesimin o olduğunu düşünmüş olabilir mi? ( düşünmekten öte bi ton araştırmalar ve analizler sonucu o reklam oluşmuştur)

o kesimin tost yemeye parası yok.
    university card falan olsa neyse....
    ne analizi?vermişler bi reklam ajansına o da aha bu ünlü diye kakalamış.almış paraları

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Adam gibi kampanyalar bekliyoruz Halkbank'tan.

Çoğu eski müşterileri (Genellikle emekliler) Talepleri olmadan Paraf gönderilmiş hepsi iptal için başvurmuşlar, kampanya yapacağız diye herkesi vazgeçiriyorlarmış.

Adam gibi bir şey yapamazsa hem müşterilerinin gözünde bitecek Hemde Başarısız olursa diğer bankaların gözünde alaylık duruma düşecek.

Hocam anlamadığım bi konu var talebi olmadan paraf kart gönderemez.Dediğin tahminimce advantage kullanıp parafa dönüştürülmüştür ki bunu tüm müşterilerine yaptı

• quote:

quote:

yazık o kadar paraya.

o zaman yanlış düşünmüşler,asıl para kazanan kesime hitap etmeliler.

Bunlar babalarının parasını yiyen ve babalarının onlara ayırdığı bütçe kadar limiti olan ergenler.Limitlerine bakarsan 1000 lirayı aşmaz.Olsa olsa bunlara garanti extra genç olur onun da limiti 300 lira olur.

Kimse üstüne alınmasın sadece bu reklamdaki grubadır lafım.Extra genç kullananlar taş atmasın hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 3 Aralık 2012; 23:33:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Adam gibi kampanyalar bekliyoruz Halkbank'tan.

Hocam anlamadığım bi konu var talebi olmadan paraf kart gönderemez.Dediğin tahminimce advantage kullanıp parafa dönüştürülmüştür ki bunu tüm müşterilerine yaptı

Gönderdi hocam. Hatta Bu Konu dışı bölümünde bir arkadaş Hiçbir şekilde Halkbank ile alakası olmadığı halde kart gönderileceğine dair mektup geldiğini söylemişti.

Fazla bir önemi yok bunun. Dediğim gibi adam gibi kampanyalar yaparlarsa Müşteri çekmeye başlayacaklardır.
    Özellikle Axess ve Maximum müşterileri öncelikli olarak geçeceklerdir.

• quote:

quote:

quote:

yazık o kadar paraya.

ne analizi?vermişler bi reklam ajansına o da aha bu ünlü diye kakalamış.almış paraları

polemiğe girmek istemiyorum ancak şöyle ifade edeyim

tost yemeye parası olmayan müşteriler kredi kartı kullanıp istikballerini karta yatırıyorlar sonra borçlarını ödemek için aldıklarını da veiryorlar.

örnek vermek gerekirse s3 alacak durumu aylık 800 tl gelirle bu telefonu alıyor ödeyemeyince de telefonu satıp borcu kapatır. hiç de pişman olmaz tostunu yemiştir çünkü..

bunun ötesinde caddeler sokaklarda kafelerde herkes hesabı kartlarla ödemekte..

bunlar bankalar için en karlı müşterilerdir:)

• reklamı az önce seyrettim, motorlu kızla , murat boz ne alaka onu anlayamadım? yani ne mesaj vermek istemişler?
  • Reklamdaki genclik Parayı kazanan kesimi temsil etmese de en çok harcama yapan yas grubu olduğu kesin.

Ben istemeden bana kart gönderiyorlar hem de beni kampanya dısı tutuyorlar. Olmadı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

reklamı az önce seyrettim, motorlu kızla , murat boz ne alaka onu anlayamadım? yani ne mesaj vermek istemişler?

bir alakası yok hocam ben durumu açıklayayım.

Şimdi reklam dediğin de her gruba hitap etmeli,harcama grubu olarak ergen gençlik düşünülmüş.

Ergen kızlar için murat boxz,o taraftayım bu taraftayım,araftayım fln gibi saçma bir şarkı söylüyor
    geri kalan ergen erkek kesimi için de deri kıyafetle motorcu kız.
    kaskı fln çıkarıyor saçları sağa sola savuruyor sanki baywatchda pamela anderson sudan çıkıyor.hey yarabbim triplere güldüm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yazık o kadar paraya.

polemiğe girmek istemiyorum ancak şöyle ifade edeyim

tost yemeye parası olmayan müşteriler kredi kartı kullanıp istikballerini karta yatırıyorlar sonra borçlarını ödemek için aldıklarını da veiryorlar.

örnek vermek gerekirse s3 alacak durumu aylık 800 tl gelirle bu telefonu alıyor ödeyemeyince de telefonu satıp borcu kapatır. hiç de pişman olmaz tostunu yemiştir çünkü..

bunun ötesinde caddeler sokaklarda kafelerde herkes hesabı kartlarla ödemekte..

bunlar bankalar için en karlı müşterilerdir:)

senin mantığındalarsa yani sansasyon yaratıcam diye piyasaya girip 300tl limitli kitleyi hedef alıyolarsa bu banka intihar etsin.

en çok para harcayan kesim ailedir.hedefte aile olmalıydı.ve ona göre strateji yapılmalıydı.

müslüm lü çaykur reklamının hedefi bile daha doğru....

• Reklamdaki Aslı Tandoğan kısmı başka bi reklamdan kopyalanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

Reklamdaki Aslı Tandoğan kısmı başka bi reklamdan kopyalanmış

Müthiş tespit, bravo fLyNeC hcm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ya 5 Aralıktan sonra başvuranlar için bu ekstre indirimi kampanyası geçerli derlerse ne yapacak sınız? Müşteri hizmetleri kesin bilgi vermiyor telefonda... Ben başvurmak için yarını bekliyorum. Restoran indirimleri olacakmış. Çok işime gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

Reklamdaki Aslı Tandoğan kısmı başka bi reklamdan kopyalanmış

Umarım Halkbank yetkilileri reklamın çakma olduğunu bilipte çekmişlerdir. Yoksa Harcanan paralara yazık.

• Kardeşim adamların yaptığı reklam harcamasından size ne? Bize ne? Onların umurunda mı sanki? Devletin malı deniz nasıl olsa. Adamlar daha geçen sene çok büyük bir olaymış çağın son icadıymış gibi İnternet Bankacılığına başladık diye reklam yapıyordu, bu reklam ne ki. Biz şimdi cebimize girecek olana bakalım, Murat Boz kenarda kıvransın dursun fanlarıyla. Platin karta da cumartesi günleri %25 indirim olacak gibi bişey duydum, doğruysa ilk olarak ne gönderirler bilmem ama hemen platine geçerim, iyi indirim %25.

Bir de eğer burada yazılanları okuyor ve değerlendirmeye alıyorlarsa, yakıt kampanyalarından ziyade sektör ve üye işyeri ayrımı yapılmaksızın ciro hedefli kampanyalar yapın, katılım hepsinden çok olur. Ayrıca internet alışverişi odaklı bomba kampanyalar da bekliyoruz. Eğer kart pazarından pay almak istiyorsanız bunun yolu internet kampanyalarından geçer benden söylemesi. Yapın bunları diğerlerinden cesur olun farklı olun, o zaman bakın başarı nasıl geliyor.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.