Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.860
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siegfried

Başvuru yaptım ve 10 gün içinde kart geldi. Yalnız kredi kartı şifresi almak için telefonla aramak yetiyor mu? Şubeye gitmek lazımsa kart bir köşede çürür. Kartı almak için şubeye gitmeyip, şifre vs. için gitmek çok büyük absürtlük olur.

Başvuru için gelir belgesi vermişmiydiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLyNeC

quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

Başvuru yaptım ve 10 gün içinde kart geldi. Yalnız kredi kartı şifresi almak için telefonla aramak yetiyor mu? Şubeye gitmek lazımsa kart bir köşede çürür. Kartı almak için şubeye gitmeyip, şifre vs. için gitmek çok büyük absürtlük olur.

Başvuru için gelir belgesi vermişmiydiniz?

hayır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf Avantajlarını ilk sayfaya ekleyebilirsek iyi olur konuyuda paraf konusu haline getirebilirsiniz:

PARAF AVANTAJLARI:

Cumartesi Restoran İndirimi
    Paraf ile cumartesi günleri tüm restoranlarda indirim fırsatı sizleri bekliyor!
    Paraf, cumartesi günleri, yurt içinde ve yurt dışındaki tüm restoran harcamalarına, 25 TL'ye kadar indirim fırsatı sunuyor. Paraf Gold sahipleri restoran harcamalarının %10'u , Paraf Platinum sahipleri ise restoran harcamalarının %25'i kadar indirim hakkına sahip olacaklardır.
    Kampanya Katılım Detayları;

Kampanyadan sadece Paraf Gold ve Paraf Platinum kart sahipleri yararlanacaktır.
    Kampanya kapsamında bir günde kazanılacak maksimum indirim tutarı 25 TL ile sınırlıdır.
    Müşterilerin kazandıkları indirim tutarları ekstrelerinde görülebilecektir.
    ParafPara kullanımları kampanyaya dahil değildir.

“primeclass” Lounge
    Paraf ile “primeclass” Lounge Keyfi!
    Paraf Kart sahipleri,İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar “primeclass” Lounge’da aşağıda yer alan hizmetlerden ücretsiz yararlanarak, uzun bekleyişlerini keyfe dönüştürüyorlar.
    Sınırsız yiyecek-içecek ikramı
    Evinizdeki rahatlığı sağlayan konfor
    Duş imkanı ve bakım setleri*
    Kablosuz İnternet bağlantısı
    Laptop kullanımı
    iPad 2 kullanımı*
    TV izleme imkanı
    TV’ye bağlı kişiye özel masaj koltukları
    Kişisel kulaklıklı müzik sistemi
    Günlük gazete ve güncel dergiler
    Uçuş bilgi takibi

*Bu hizmetler sadece Dış Hat “primeclass” Lounge’da bulunmaktadır.
    “primeclass” Lounge, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde, pasaport geçişinden sonra, asma katta; İç Hatlarda ise, güvenlik kontrolünden hemen sonra asma katta bulunmaktadır.
    Prime Class Lounge hizmetinden yaralanabilmek için müşterilerin;
    Kartlarına son 2 ay içerisinde sahip olmaları ya da,
    Kartlarını son 3 ayda en az bir kere kullanmaları gerekmektedir.

“primeclass” Lounge hizmetinden Paraf Klasik ve Paraf Gold sahipleri kendileri; Paraf Platinum, Paraf Business kart sahipleri ise 1 misafirleri ile birlikte ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Hizmetten yararlanmak için, lounge girişindeki görevliye Paraf Kart’ınızı göstermeniz yeterlidir.
    Paraf Platinum/Business Paraf Klasik/Gold
    Kart Sahibi Giriş Ücretsiz Ücretsiz
    1. Misafir Ücretsiz 40 TL
    2. Misafir 40 TL 40 TL

Erken Ödeme İndirimi
    Erken Ödeyen Paraf Sahipleri Kazanıyor!

Paraf sahipleri ekstrelerinin kesildiği tarihten itibaren, son ödeme gününe kadar, erken ödedikleri her gün için indirim kazanıyor.
    Erken Ödeme İndirimi Katılım Detayları

Hizmetten tüm bireysel kart sahipleri faydalanabilecektir.
    İndirim tutarı, erken ödenen gün sayısına göre değişmektedir.
    İndirim tutarı, bir sonraki ekstrede görülecektir.
    İndirim tutarı, toplam ekstre borcu üzerinden hesaplanacak olup, artı bakiyeler için bir indirim uygulaması olmayacaktır.
    Uygulama kart bazlı olup, kart sahipleri her kartı için ayrı ayrı uygulamadan yararlanabileceklerdir.
    Asgari tutarın altında yapılan ödemeler için indirim uygulanmayacaktır.
    Asgari tutarın üzerinde yapılan birden fazla kısmi ödemeler için, ödenen tutar üzerinden ayrı ayrı indirim uygulanacaktır.

Artan ParafPara
    Artan ParafPara ile kredi kartınızdan kazanacağınız ParafParalar katlanıyor.
    Paraf sahipleri harcamalarına göre, kazanacakları puanlarını 2 katına kadar çıkarabiliyor.
    Paraf sahipleri 800 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %20,
    Paraf Gold sahipleri 1.500 TL’ye kadar olan harcamalarında ekstra %20, 1.500 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %50,
    Paraf Platinum sahipleri 3.000 TL’ye kadar olan harcamalarında ekstra %50, 3.000 TL’yi aşan harcamalarında ekstra %100 ParafPara kazanacaklardır.
    Artan ParafPara Katılım Detayları
    Ekstra ParafParalar, harcama tutarlarının gerçekleştirildiği dönem sonunda, kazanılan ParafParalara eklendikten sonra kullanılabilecektir.
    Ekstra ParafParalar, harcama tutarlarının yansıdığı ekstreden, bir dönem sonraki ekstrede görülecektir.
    Harcama vaadi ve genel kampanyalardan elde edilen ParafParalar kapsam dışıdır.
    Uygulama kart bazlıdır.

Paraf Dünyası
    ParafPara
    Nasıl Kazanırsınız?
    Yurt içinde ve yurt dışında Paraf ile Visa/MasterCard amblemli noktalardan yapacağınız alışverişlerinizden her 1 TL'lik alışveriş için 0.0015 TL,
    Paraf üye işyerinden yapacağınız alışverişlerinizden ise, üye işyeri katkı payı oranında, ParafPara kazanırsınız.
    Ayrıca Artan ParafPara ile kredi kartınızdan kazanacağınız ParafPara katlanıyor. Paraf sahipleri harcamalarına göre, kazandıkları ParafPara 2 katına kadar çıkarabiliyor.
    Nerede Kullanılır?

Kazandığınız ParafParalarınızı Paraf üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.
    ParafPara Bilgisini Nerelerden Öğrenebilirsiniz?
    Hesap Özeti'nizden,*
    İnternet Şubesi'nden,
    444 0 400 Halkbank Dialog'dan,
    Halkbank Şubelerinden öğrenebilirsiniz.
    * Hesap kesim tarihi itibari ile geçerli olan ParafPara bilginiz belirtilir.

1 ParafPara=1 TL

Harcama Vaadi
    Ha-Va'dan ParafPara
    12 ay boyunca her ay harcamayı öngördüğünüz tutarı önceden vaadedin, Ha-Va’dan ParafPara kazanın!

Harcama Vaadi Başvuru Kanalları:
    444 0 400 Halkbank Dialog
    Tüm Şubelerimiz‘den
    başvuruda bulunabilirsiniz.
    Taahhüt Seçenekleri ve Kazanılacak ParafPara Tablosu:

Harcama Vaadi(Ay/TL) Ödül ParafPara(TL)
    300 30
    500 50
    750 75
    1000 100
    1500 150
    Kampanya Katılım ve Geçerlilik Koşulları
    Kampanya 12 ekstre dönemini kapsar.
    Sadece asıl kart sahipleri kampanyadan yararlanabilir.
    Her bir asıl kart için ayrı ayrı talep verilebilir.
    Business kartlar kampanyadan yararlanamaz.
    Başvuru yapabilmek için güncel kart borcunun dönemsel gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.
    Ek kartların harcamaları taahhüt tutarına dahil edilir.
    Mevcut kampanya bitmeden aynı kart ile ikinci bir taahhütte bulunulamaz.
    Aylık vaat tutarı müşteri limitinin %70’ini aşamaz.
    Başvurudan sonraki ilk ekstre kesim tarihini takiben Harcama Vaadi başlar.
    Vaadedilen tutar kadar harcama her ay düzenli olarak yapılmalıdır.
    Sadece alışveriş işlemleri aylık harcama tutarına dahildir. Nakit çekim, faiz / ücretler,nakit avans işlemleri ile iptal / iade işlemler,kredi kartından otomatik kira, aidat ve eğitim ödemeleri tutara dahil değildir.
    Taksitli alışverişlerde toplam tutar ilk ekstreye dahil olur, sonraki aylarda yansıyacak olan taksit tutarları taahhüt tutarına dahil değildir. Taksitli işlemin iadesi halinde toplam tutar ilk ekstreden düşülür.
    Harcama Vaadi kampanyası kapsamında ParafPara kazanımı bir defaya mahsus olmakla birlikte, harcama yapıldıkca üye işyerlerinden mevcutta olduğu gibi ParafPara kazanımı devam edecektir.
    Erteleme kampanyalarında harcamalarınız ertelendiği aydaki harcama vaadi tutarınıza dahil edilecektir.
    Seçilen aylık alışveriş vaadinin yerine getirilmemesi, kartın müşteri talebiyle kullanıma kapatılması, kayıp/çalıntı nedeni ile kapatıldıktan sonra yenilenmemesi, kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın iptal edilerek yenilenmemesi, müşterinin harcama vaadi talebini herhangi bir sebeple iptal ettirmek istemesi halinde Harcama Vaadi sona erer. Harcama Vaadi sona erdiğinde kartın kapatıldığı tarihten sonra düzenlenecek ilk hesap özetinde Harcama Vaadi kuralları gereği verilen ParafPara miktarlarına; iptal ücreti de eklenerek karta borç olarak yansıtılır.
    Başvuru günü mesai saatleri içinde yapılan iptallerde, müşteri iptal ücretinden muaftır.
    Taahhüt iptal ve ihlalinde müşteri yeniden taahhütte bulunabilir.
    Kayıp-çalıntı nedeniyle kartın kapatılması halinde, sadece aynı gün kart yenileme talebinde bulunduğunuz takdirde ve kart vadesinin sonlanmasından dolayı, olacak kart yenilemelerinde Harcama Vaadi yenilenen kartta devam eder.
    Kredi kartınız ile yaptığınız Birikimli Mevduat ve Birikimli Altın Mevduat ödemeleriniz harcama vaadi tutarınıza dahil değildir.
    USD ekstre talebiniz var ise, USD ekstrenize yansıyan işlemler harcama vaadi tutarınıza dahil değildir.
    Müşterilerimizin başvurularını iptal ya da ihlal etmeleri durumunda kartlarına yansıtılacak iptal ücretine ek olarak Harcama Vaadi kampanyası kapsamında kazandıkları ParafPara geri alınacak, ParafPara nın harcanmış olması durumunda ise iptal ücretine ek olarak Harcama Vaadi kampanyası kapsamında kazanılan ParafPara karta borç olarak yansıtılacaktır.

-300,500,750 TL lik Harcama Vaadlerinde oluşacak iptal ya da ihlal durumunda, 5 TL iptal ücreti ve Harcama Vaadi kampanyasından kazanılan ParafPara, karta borç olarak yansıtılacaktır.
    -1000, 1500 TL lik Harcama Vaadlerinde iptal ya da ihlal durumunda, 10 TL iptal ücreti ve Harcama Vaadi kampanyasından kazanılan ParafPara, karta borç olarak yansıtılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 17 Aralık 2012; 7:27:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Paraf Avantajlarını ilk sayfaya ekleyebilirsek iyi olur konuyuda paraf konusu haline getirebilirsiniz:

Yazdığınız kampanya bilgilerini dediğiniz gibi ilk mesaja ekledim, ayrıca başlığa parafcard kampanyalarıda yazdım.
  • Kampanyalar cok nefis ama bir cikaydi da goreydik kim uye isyeri kim degil.

O parafpara'lar Carrefourda falan gecmiyorsa bes para etmez.

• paraf klasik,gold,platinum
    bunları alırken mi seçiyoruz, limite göre mi gold veya platinum veriyorlar veya klasik
  • Bu 3 taksit olayına takılmadan 100 TL indirimi nasıl kaparım, üstünede 50 TL paraf puanı nasıl kaparım diyenler için, yukardaki sayfalarda göremediğim bir yöntem önerebilirim.
    Bu taksit olayı minimum 100 TL lik alışverişlere imiş.
    alışverişin ödemesini 99 TL olarak çektirirseniz, 4 çekimde 100 TL indiriminizi kapar, 5 çekimde 50 paraf puanıda ilave alırsınız.
    diye düşünüyorum.
    Yanlışım var ise düzeltin lütfen.
    Kampanya şartları aşağıda.

HER PARAF 3 TAKSİT

Türkiye’deki tüm Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!
    •İşleme ait taksitlendirmeler, otomatik olarak gerçekleşecek olup, taksitlerinizi ekstrenizde görebilirsiniz.
    •Kampanya 05 Aralık 2012 tarihinden itibaren yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.
    •Kampanya 100 TL ile 1.500 TL arasındaki işlemler için geçerlidir.
    •Ticari kartlar ve sanal kartlar hariç tutulacaktır.
    •ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

• Öğrenci olupta kartı alabilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: racnas

Bu 3 taksit olayına takılmadan 100 TL indirimi nasıl kaparım, üstünede 50 TL paraf puanı nasıl kaparım diyenler için, yukardaki sayfalarda göremediğim bir yöntem önerebilirim.
    alışverişin ödemesini 99 TL olarak çektirirseniz, 4 çekimde 100 TL indiriminizi kapar, 5 çekimde 50 paraf puanıda ilave alırsınız.
    diye düşünüyorum.

HER PARAF 3 TAKSİT

Türkiye’deki tüm Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!
    •İşleme ait taksitlendirmeler, otomatik olarak gerçekleşecek olup, taksitlerinizi ekstrenizde görebilirsiniz.
    •Kampanya 05 Aralık 2012 tarihinden itibaren yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Güzel yöntem, teşekkürler.

• kredi kartını ılk bunlar mı bulmus ne bu reklamın bolluguu:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: racnas

Bu 3 taksit olayına takılmadan 100 TL indirimi nasıl kaparım, üstünede 50 TL paraf puanı nasıl kaparım diyenler için, yukardaki sayfalarda göremediğim bir yöntem önerebilirim.
    diye düşünüyorum.

HER PARAF 3 TAKSİT

Harika fikir. Hic aklima gelmemisti. Tesekkurler. Bu arada bana gold gonderiyorlar. Platin istiyorum dedim, basvuru yapin degerlendirelim dediler. Deniz afili bonusumda pazar gunleri restoran kafe indirimi %30. Ama hic denemedim. Deneyen var mi? Indirim sorunsuz yansiyor mu? Turkçe olmayan karekterler için üzgünüm. Apple da oldugu gibi samsung için de Türkçe klavye istiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hizlibasvuru@parafcard.com.tr adresine kimlik fotokopimi istediler lakin mailleri calismiyor. Basina boyle bir durum gelen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

quote:

Paraf Avantajlarını ilk sayfaya ekleyebilirsek iyi olur konuyuda paraf konusu haline getirebilirsiniz:

Yazdığınız kampanya bilgilerini dediğiniz gibi ilk mesaja ekledim, ayrıca başlığa parafcard kampanyalarıda yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Öğrenci olupta kartı alabilen var mı acaba?

Bilgisi olan var mı acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

hizlibasvuru@parafcard.com.tr adresine kimlik fotokopimi istediler lakin mailleri calismiyor. Basina boyle bir durum gelen var mi?

bendede aynı sorun var...
  • Maaşımı halkbank'tan almaktayım. Sadece bank24 paramatik kartı sahibiyim. Paraf kredi kartına başvurmak istiyorum. Fakat eski müşteriler "ilk ekstrede %25 indirim" kampanyasından yararlanamaz diye birşey okudum yukarıda. Doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrigal -- 17 Aralık 2012; 20:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrigal

Maaşımı halkbank'tan almaktayım. Sadece bank24 paramatik kartı sahibiyim. Paraf kredi kartına başvurmak istiyorum. Fakat eski müşteriler "ilk ekstrede %25 indirim" kampanyasından yararlanamaz diye birşey okudum yukarıda. Doğru mudur?

Eski müşteri dediği bildiğim kadarıyla advantage kartı olanlar. Yoksa kredi kartı olmayana da eski müşteri muamelesi yapacaklarsa alenen saçmalık. Diğer türlüsü de öyle gerçi ama...
  • bende de aynı sorun vardı.
    hizli.basvuru@parafcard.com.tr adresine gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

quote:

Başlığı biraz daha düzenledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

Bu kartın hesap zorunluluğu var tarzında şeyler yazılmış arka sayfalarda.

Şimdi kartı alınca,otmatik olarak hesap açılacak ve yıllık 60-70 herneyse hesap işletim ücreti mi alınacak?

Şubeye giden herkese hesap açıldığı yazıldı konuda.
    Geçen bende gittim hesap açılacak, açılmadan olmaz denildi.

Çok beklersiniz dedim.
    3 ayda bir 13 TL Hesap işletim ücreti var.

Şu artık kesin,
    Paraf reklamdan öteye gidemedi.

Ben şubeye gittim siz istemezseniz hesap açılmayacak denildi. Banka çalışanı internet şubesi kullanacaksanız hesap açın şifre aldıktan sonra kapatabilirsiniz dedi.

bankaya gönderttiler beni de anne kızlık soyadını güncelletmeye,evet bana da açtılar o zaman namıssızlar.nasıl iptal ediyoruz para ödemeden kapattıralım bu hesabı?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.