Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
463
Favori
1.270.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: Sarı Çizmeli Mehmet Ağa

Çağrı Merkezi ile az önce konuştum, yıl sonuna kadar 250 TL harcamaya 25, 500 TL harcamaya 50 Paraf Para verilecekmiş.

O dediklerin, 12 ay boyunca her ay o tutarda yapılacak harcamaya verilen bir kerelik puan olmasın? Yani taahhütlü sözünüze puan? Bir kerelik 250 TL harcamaya 25, 500 TL harcamaya 50 TL puan verecekse eyvallah, gayet iyi. De, bu parafpuanları neremize sürecez ayıptır sorması? Geçerli olan herhangi bir yer var mı? Ancak üye işyerlerinde kullanılabilir sanırım. Daha dün 1 bugün 2, kaç tane büyük, yurt çapında, çok şubeli üyesi vardır ki?

quote:

Orijinalden alıntı: ugurgrbz

Arkadaşlar işin tilkiliği tüm alışverişlere 3 taksit olayında gizli... (bir kaç mesaj üstte de bahsi geçmiş)

Eğer ilk ekstreye %25 indirim yapılıyorsa bundan maksimumda faydalanmak (100TL) için düz mantık ilk ekstreyi en az 400 gelecek sekilde ayarlanmalı!

FAKAT parafcard.com.tr de belirtildiği üzere tüm giyim, elektronik... vb.. mağzalarda yapılan alışverişlere, otomatik olarak tanımlı 3 taksit kampanyasına göre ilk ekstreyi 400 lira yapabilmek için 1200 lira harcamak gerekli!!! (100TL indirim istiyorsak)

Kampanyayı ilk gördüğümde, gidip tek çekim 400 TL giyim v.b alısveriş yapsam 100 tl indirim olur diye dusunuyorudm.

3 taksit olayı ile dusunünce; eğer 400 tl tek çekim harcamış olsak bile 400/3*0.25=33.3 tl ilk ekstre indrimi oluyor. max indirim üzerinden düşünüldüğünde de %66 zarar!!!

Mantıklı bir tespit. O zaman işi sağlama almak için ya 1,200 TL lik bir harcama yapacağız ya da taksit olayı geçerli olmayan bi sektörden (örneğin kuyum) tek çekim 400 TL yapacağız (ki ben bunu tercih edeceğim muhtemelen).

Aynen bahsettiğiniz gibi yapılması gerekiyor. zaten anlatmaya çalıştıgım da bu.

Üst mesajlarda arkdaşların dediği gibi kuyumcuların şirket ismi "kuyum sektörü" olarak geciyorsa, paraf kartı alıp bi kuyumcuya gideceğiz, kısa vadede maksimum fayda için en az zarar ettirecek bi üründen minimum 400 tl tek çekim alısveriş yapacagız. ilk ekstrede taksit kampanyasına girmeden bütün harcamalar 1 ay da gelecek ve 100 tl lik indirim yaptırılmış olacak.

Mesela en az zarar ettirecek ne alınabilr diye düşünüldüğünde aklıma hemen 3 tane çeyrek altın almak geldi. aşağıdaki linkten bakıldıgımda, altının alış fiyatı son 1 ayın en düşük oranlarında geziyor.

http://altin.doviz.com/ceyrek-altin

diğer bir konuda: 500TL'ye 50 TL paraf para olayı gerçekse (gerçekmiş forumda bu konuya cevap var); şimdi kartı elinde olan varsa, kuyumcuya gidip 500 TL alısveriş yapsın hemen..

Eğer sizin gibi kartı elinde olanlardan çok varsa batırırsınız halkbankı !!! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurgrbz -- 14 Aralık 2012; 17:47:13 >

• Ama o iş kesin değil galiba ya? Bana 12 ay tahhütlü kampanya gibi geldi, sormak lazım MH ne. Arayım bir, bakalım doğru mu? Öyle ise kart başı 150 TL demektir .

EDIT: Evet olay doğruymuş, ama şartları var. Kampanya linki aşağıda.

https://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar_Paraftanyeniyilhediyesit.aspx

PARAF’TAN YENİ YIL HEDİYESİ

•15-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm banka POS’larından yapılacak beyaz eşya, elektronik, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik sektörlerindeki toplam 250 TL ve üzeri harcamalara 25 ParafPara, toplam 500 TL ve üzeri harcamalara 50 ParafPara!
    •İlgili sektörlerdeki tüm banka POS’ larından yapılacak işlemler kampanyaya dahil olacaktır.
    •Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahil olacaktır.
    •Bireysel Kredi Kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    •Ticari kartlar ve Bank24 kartları ile yapılacak alışverişler ve ParafPara kullanarak yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    •Kampanya müşteri bazlı olup, kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 ParafPara kazanabilecektir.
    •Toplam alışveriş tutarından iade ve iptal edilen tutarlar düşülecek olup, ParafPara yüklemesi yapıldıktan sonra iptal ve iade işlemi olması halinde hak edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    •Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar, işlemin gerçekleştirilmesinden bir gün sonra kredi kartına yansıtılacaktır.
    •Kampanya kapsamında kazanılmış ParafPara’lar geri alınmayacaktır; kazanılan ParafPara’lar Paraf üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
    •İşlemin gerçekleştiği işyerlerinin kampanya bilgilendirmelerinde yapacakları hatalardan Halkbank sorumlu tutulmayacak olup, Halkbank kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Bu parafpuanları nerde nasıl harcarız onu bilemiyorum ama banka bu hızla devam ederse çabuk yayılır, ilerde kullanılabilecek birçok yer çıkar sanırım, alalım dursun bir kenarda. Bu soruya da şöyle bir cevap buldum; birçok banka ile anlaşılmış ortak pos kullanımı için, örneğin YKB ve Akbank. Yani YKB ve Akbank posları üzerinden Parafcardı kullanabildiğimiz gibi Parafparaları da kullanabiliyormuşuz. Birkaç firma ismi de aldım anlaşmalı olan, Arçelik ve Beko bayiileri, Real marketler. Akaryakıt bayii sordum ama bulamadı. Yakında internet sitemize üye işyerleri listesi eklenecek dedi MHT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 14 Aralık 2012; 18:21:49 >

• Türkiye’deki tüm Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!
    İşleme ait taksitlendirmeler, otomatik olarak gerçekleşecek olup, taksitlerinizi ekstrenizde görebilirsiniz.
    Kampanya 05 Aralık 2012 tarihinden itibaren yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.
    Kampanya 100 TL ile 1.500 TL arasındaki işlemler için geçerlidir.
    Ticari kartlar ve sanal kartlar hariç tutulacaktır.

Her yapılan alışveriş değil sadece yukardaki sektörlerde 3 taksit yapılacakmış. yani akaryakıt vs. alırsanız veya doğalgaz-elektrik vs. faturası öderseniz 3 taksite bölünmeyecek. hatta işi garantiye almak için internet şubesinden bir sanal kart çıkarıp internet üzerinden alışveriş içinde kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 14 Aralık 2012; 18:30:41 >
  • quote:

•15-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm banka POS’larından yapılacak beyaz eşya, elektronik, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik sektörlerindeki toplam 250 TL ve üzeri harcamalara 25 ParafPara, toplam 500 TL ve üzeri harcamalara 50 ParafPara!

mesela hepsiburada'dan elektronik eşya alsak kampanya kapsamına giriyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

mesela hepsiburada'dan elektronik eşya alsak kampanya kapsamına giriyor mu acaba?

Sektörler gayet açık değil mi?

Sistemlerinde sorun varsa ki var, belki yüklenebilir.

Hepsiburada'nın sektörü e-ticaret'tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 14 Aralık 2012; 20:22:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.ozogul

Hocam burda HB gibi Türkiye'nin en büyük bankalarından birinden bahsediyoruz. Harcamanı rahatlıkla yapabilirsin. Ama birçok alanda taksit yapılıyor otomatik olarak. Onun için ilk ekstrenin 400 tl olduğundan emin ol. Sonrası sorun değil. Kaldıki ben bende bu bankayla çalışıyorum ve bu kartta olan özelliklerin hiç biri başka bir bankada yok. Tek çekimde bile başka bankaların poslarına 3 taksit yapıyor bir çok alışverişi.www.parafcard.com.tr ye bir girersen orda görürsün her şeyi ayrıntılarıyla.

HER PARAF 3 TAKSİT kampanyası online tek çekim alışverişlerde de geçerli mi bilen var mı?

sanal kart haricindeki kartlar dahil. Ayrıntılı bilgiwww.parafcard.com.tr de

• Bank24 veya Kredi kartın varsa eğer her hangi bir yeri aramadanwww.halkbank.com.tr den hemen yenisini oluşturabiliyorsun
  • quote:

Bank24 veya Kredi kartın varsa eğer her hangi bir yeri aramadanwww.halkbank.com.tr den hemen yenisini oluşturabiliyorsun

Sanırım sanal kart oluşturmadan bahsediyorsunuz. Bende Bank24 var ama Paraf yok. Fakat internet bankacılığından sanal kart filan oluşturulmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimlik fotokopisini de tarattırıp yolladık bakalım.Kurye.net ne zaman teslim eder orası muamma.Şu yılbaşı kampanyası oldukça güzel.Mesela 500 liralık bir alışveriş yapsak.100 lira ilk extreden+50 lirada puan= 350 ye gelir.Bundan iyisi de Şam'ın bişeysiydi
  • Bu kartın hesap zorunluluğu var tarzında şeyler yazılmış arka sayfalarda.

Şimdi kartı alınca,otmatik olarak hesap açılacak ve yıllık 60-70 herneyse hesap işletim ücreti mi alınacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir6168

Bu kartın hesap zorunluluğu var tarzında şeyler yazılmış arka sayfalarda.

Şimdi kartı alınca,otmatik olarak hesap açılacak ve yıllık 60-70 herneyse hesap işletim ücreti mi alınacak?

Şubeye giden herkese hesap açıldığı yazıldı konuda.
    Geçen bende gittim hesap açılacak, açılmadan olmaz denildi.

Çok beklersiniz dedim.
    3 ayda bir 13 TL Hesap işletim ücreti var.

Şu artık kesin,
    Paraf reklamdan öteye gidemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Çok beklersiniz dedim.

Şu artık kesin,

Ben şubeye gittim siz istemezseniz hesap açılmayacak denildi. Banka çalışanı internet şubesi kullanacaksanız hesap açın şifre aldıktan sonra kapatabilirsiniz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

quote:

Çok beklersiniz dedim.

Şu artık kesin,

Ben şubeye gittim siz istemezseniz hesap açılmayacak denildi. Banka çalışanı internet şubesi kullanacaksanız hesap açın şifre aldıktan sonra kapatabilirsiniz dedi.

Sizin şube "halden anlayan şube"dir.

• Arkadaslar hakkinizi helal edin benim ki biraz kolaycilik olacak ama sizden fikir alayim benim paraf kartim dun teslim edildi karttan maksimum nasil verim elde edebilirim. Simde ne yaparsam %20 ve 50 paraf puani elde ederim
  • bizi bonus maksimum world kart advantage gibi çakallardan kurtarsında başka birşey istemiyorum inş çok kampanyalı bir kart olur paraf kart ama aldığım intiba insanlar halkbanka güveniyor ve ben etrafımdaki herkesi parafa geçiriyorum yüzümüzü kara çıkarmaz inş
  • quote:

Şu,
    Erken ödemeye indirim
    Kampanyası hakkında herhangi bir şekilde bilgi almış olan var mı?

Ben sormuştum günlük mü ne 1000 de 3 falan demişlerdi ama tam dinlemedim.
  • paraf hizlial ın taksit seçeneklerinde peşin fiyatına seçenekli taksit imkanları yapmış görünüyor. bu durumda hizlialın baba kuruluşu gold mağazalarında paraf puanlar kullanılbilinir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Bank24 veya Kredi kartın varsa eğer her hangi bir yeri aramadanwww.halkbank.com.tr den hemen yenisini oluşturabiliyorsun

Sanırım sanal kart oluşturmadan bahsediyorsunuz. Bende Bank24 var ama Paraf yok. Fakat internet bankacılığından sanal kart filan oluşturulmuyor.

hayır internet bankacılıgına gir ordan paralamı bilmiyorum blokeli kısmı var. o kısımdan Bank24 ile kendıne yenı bir şifre oluşturabilirsin.

• Bu kartı almak için biraz beklemek lazım bence ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkbank Advantage kartı olup da yeni paraf card gelenler de yararlanabiliyor mu bu kampanydan ilk ekstre %25 muhabbetinden
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.