Şimdi Ara

HULK VS AVANGERS En güçlü süper kahraman tartışmasında son nokta (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
12.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan indirme linki falan yok mu bu çizgi romanların? İnglizce ve ya Türkçe fark etmez.
  • watchmen'in özellikleri okudumda üstüne yokmuş
  • ya safmısınız arkadaş adı üstünde kahraman ya sen gelmişsin o vs bu vs şu alır bu alır sen sus marvel demiş işte en güçlü şuymuşş aaa bak gördün mü geç orayı sen bir ya

adamlar bir şey kurmuş bizimkilerde kendilerini parçalıyo.
  • Gücü filan bilmemde alayı bir Batman reyizin karizması etmez

Bonba kuruldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Video hangi seriden bilmiyorum ama yanlışlık var orjinalinde o Thorun baltasını Hulkda kaldıramıyor Filminden bahsetmiyorum orjinal hikayeden bahsediyorum.O balta yada çekiç hangisini beğeniyorsan 3dünya ağırlığındaki Miholnir sadece Thor kaldırması için yapılmıştır Thora karşı çıkamaz ve Thordan başkası kaldıramaz ne kadar güçlü olursa olsun.Avangers adılı birçok çizgi roman serisi var farklı yıllarda ypaılmış hiçbirinde Hulk kaldıramaz o çekiçi hepsinde dener dener kaldıramaz.Thoru dövemez demiyorum Çekici olmadan ağzına bile yapabilir ama çekici kaldırdığı için bu videoda ben çizgi romana bağlı olduğununa inanmıyorum ve hayır diyorum.

serinin birinde hulk kaldırıyor diye hatırlıyorum araştırmak lazım
  • Dc ve Marvel birleşse Sithler ve Jediların birleşimini yenemez

Tartışma alevlensin
  • İLKOKULLU
  • Yeter artık Dr.Manhatten alır açın bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibretle yorumların tümünü okudum lan oğlum manyak mısınız siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

HULK VS AVANGERS En güçlü süper kahraman tartışmasında son nokta

aynen ölüm alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

aynen ölüm alır

ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm polat yaşamayı göze almış adam :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: unkerr

watchmen'in özellikleri okudumda üstüne yokmuş

watcmen grup yalnız xmen gibi.o mavi elemanın adı dr.manhattan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  HULK VS AVANGERS En güçlü süper kahraman tartışmasında son nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Marvel hakkında çok bilgi sahibi olmama rağmen thor'un o çekici güç ile değil , kendisinin olduğu için kaldırabildiğini biliyorum .Siz çok yanlış gelmişsiniz.

doğrudur onun içindir ve Odin istemedikçe thor bile kaldıramaz

Çekici Beta Bill Ray'da kaldırdı. Odin bunu görünce Beta Bill'e yeni bir çekiç yapmıştı. Yani diyeceğim o ki o çekici herkes kaldıramıyor ama kaldıran kişi de gücünü ispat emiş oluyor.
  • kağıt üzerinde Iron Man
  • Bana kalırsa marvel saçmalıklarla dolu. Şimdi Odin Super Tanrı. Galactus'da super kozmik güç. Galactus tam gücündeyken Asgard'ı yok edemez mi? eder. Eee Odinin tanrılığı nerede kaldı? Eğer bu açıdan bakarsak Hulk'ta Thor'u öldürebilir. Ne de olsa Tanrılar ölebiliyor.

Marvel; kahramanlara güçleri dağıtırken sınırları belirlememiş: Hulk'un kızgınlığının bir sınırı yoksa en uç noktada ( yani mega hipernova olacakmış gibi düşünün ) iki elini vurmasıyla sonic patlama oluşturup galaksi'yi bile yok edebilir. Şimdi bu açıdan bakılırsa Hulk şişirilmiş bir balon mu yoksa gerçekten mega kahramanlardan mı?

Ayrıca daha önce de ifade etmiştim. Hulk saf kas gücüyle en iyilere rakip olabiliyorken yarın öbürgün bir Marvel yazarı Hulk'a kozmik güç verirse siz o zaman görün. Adam en üst düzey kızgınlıkla o gücü kullandığını düşünürsek ne kadar tehlikeli olabileceğini tahmin edin artık.

Peki esas başarı; gözünden, burnundan, elinden veya her yerinden ışın çıkaran kahramanlarda mı yoksa bilek gücünü kullananlarda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkadem -- 16 Ocak 2013; 0:10:46 >
  • Ayrıca bir şeyi itiraf etmeliyim ki özellikle izlediğim animasyonlarda gözüm hep Hulk'u aramıştır. Çünkü diğer kahramanların yapabileceklerini az çok tahmin edebiliyoruz. Ama Hulk için bunu tahmin etmek daha zor. Bence Marvel o yüzden Hulk üzerinde fazla duruyor. Yani bir nevi Hulk'la aksiyon yaratıyorlar.

Birde Hulk üzerinden aslında Amerikanın gücü empoze edilmeye çalışılıyor. İşte biz böyle ezeriz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkadem -- 16 Ocak 2013; 0:13:46 >
  • Supermen sahip olduğu gücleriyle neredeyse tanrı ötesi bir güçken süper insan denmesi mantıksız geliyor. Ayrıca şişirilmiş bir karakter olduğu da belli. Güçlerinin kaynağı ne? Yapmadığı bir şeyi yok adamın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkadem -- 16 Ocak 2013; 0:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

aynen ölüm alır

Bu adam efsane ya keşke her bölümde çıksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

kağıt üzerinde Iron Man

Hulk'la kapışabilecek bir karakter değil.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.