Şimdi Ara

Ankara'da alınabilecek Konut projeleri ve ortalama fiyatları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
7.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Konut kredileri ve yeniden yapılandırma ile alakalı bir çok konu tartışıldı fakat,
    ev alacaklar buraya hangi prjelerle ilgileniyorlar,
    ve evlerind detayları ve fiyat aralıkları vs tüm bilgileri buarada paylaşabiliriz.

Şimdiden kolay gelsin,

• geçen hafta atlantis city ye baktım. evler çok güzeldi. fiyatlar katına ve konumuna göre değişiyordu. ortalama 400 bine orta katlarda bir daire alınabiliyor. sahibinden satılık olan 3+1 daireye 350 bin fiyat istedi.
  • fiyatlar bu kadar şişmişken ev alınmaz.

1-2 sene erteleyin ve fiyatlari takibe alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350.000 TL 'ye alacağınız evin Aidatını iyi düşünün derim
  • aidat 160 küsür lira+ yakıt bireysel
    pahalılık konusunda haklısınız. çok param olsa alırdım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinalasya

geçen hafta atlantis city ye baktım. evler çok güzeldi. fiyatlar katına ve konumuna göre değişiyordu. ortalama 400 bine orta katlarda bir daire alınabiliyor. sahibinden satılık olan 3+1 daireye 350 bin fiyat istedi.

atlsantisle ilgili bir apartmanın kaydığına dair bir dedikodu duymuştum. ev almayı düşünen bir araştırsın derim. ama dediğim gibi dedikodu sonuçta.
  • kentsel donusum kapsaminda gokdelen vari evler dikecekler, umudum fazla yapi stogunun ev fiyatlarini ve kiralari dusurmesi yonunde.

ev yerine gelecegi iyi olan arazilere yogunlasin bence

• Takip

• 2.5ton demir 3.5bin 25m3 hazır beton 2bin Tuğla alta konulan buat borular pimaşlar 1.5bin İşçilik 3bin Elektrik su (abonelik hariç) 1. 5 Bin alçı sıva 1.5 banyo mutfak fayans da 2bin olsa 100-120 m2 bir dairenin saf maliyedi
    buna 10 bin proje maliyeti mutfak dolabı ve sair ekleyelim
    bunun aynı katta 3-4 aire yaparak daha düşeceğini düşünün ve satış fiyatı 400bin aradaki para nere gidiyo tabiki ıbıdık sıbıdık işlere beldiyeye bankaya arsa randın dever artış balonuna

alın arsanızı yapın evinizi derim 400bin tl niz varsa
  • arabası olanlar toki turkuazı düşünebilir.Trafik sıkıntısı olmadan eskişehir yolu bölgesine rahatlıkla gelebilirsiniz.

2+1 ler 90bin

3+1ler 120 bin

4+1ler 180 binden başlıyor.Merkezi sistem ısıtması var 3 yıldır oturuluyor.Çoğu problem aşılmış durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

arabası olanlar toki turkuazı düşünebilir.Trafik sıkıntısı olmadan eskişehir yolu bölgesine rahatlıkla gelebilirsiniz.

2+1 ler 90bin

3+1ler 120 bin

4+1ler 180 binden başlıyor.Merkezi sistem ısıtması var 3 yıldır oturuluyor.Çoğu problem aşılmış durumda

dağın başında orası
  • Ankara'dan ev alacak arkadaşlar Eskişehir yolu-Temelli istikametine doğru olan güzargahtan şaşmasınlar derim... Yeni yapılan Anka Natura ve Ametist hoşuma gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

quote:

arabası olanlar toki turkuazı düşünebilir.Trafik sıkıntısı olmadan eskişehir yolu bölgesine rahatlıkla gelebilirsiniz.

2+1 ler 90bin

3+1ler 120 bin

dağın başında orası

eğer iş yeriniz benimki gibi uygunsa inanın hiçte o kadar dağın başı değil.Armadaya 25 km. eryamanda kirada oturuyordum orasıda armadaya 25 km ve 50 dk altında gelemiyordum.Aynı mesafeyi trafiksiz 20 dk gelebiliyorsunuz.Bence iş yerinize göre evi tercih edin.Ayrıca Ankara da bir gerçek var ki şehir eskişehir yolu üstünden gelişiyor.

• quote:

quote:

quote:

2+1 ler 90bin

3+1ler 120 bin

dağın başında orası

eğer iş yeriniz benimki gibi uygunsa inanın hiçte o kadar dağın başı değil.Armadaya 25 km. eryamanda kirada oturuyordum orasıda armadaya 25 km ve 50 dk altında gelemiyordum.Aynı mesafeyi trafiksiz 20 dk gelebiliyorsunuz.Bence iş yerinize göre evi tercih edin.Ayrıca Ankara da bir gerçek var ki şehir eskişehir yolu üstünden gelişiyor.

Doğru diyorsunuz, iş yeriylede alakalı. 180 bin lira çok pahalıymış 4+1 ler için ama, 6 sene önce eryaman göksü 4+1 leri 120 bin liraya satıyorlardı, dedem aldı hatta 2 tane, şu an tanesi 300 bintl ediyor, ama turkuaz göksü gibi lüks değil, hiç bir zaman o kadar prim yapamaz bence ankaraya çok uzak bir yer için 180 bin lira vermek akıl karı değil, ama 2+1 ler düşünülebilir.

• Bu konunun sohbet ortamına dönüşeceği malum. Konu dışı özel daha uygun, taşısam nasıl olur?
  • quote:

quote:

quote:

2+1 ler 90bin

3+1ler 120 bin

dağın başında orası

Üniversite de okurken metro hayırlı olsun diyordu melih gökçek.
    Üniversite bitti, askerlik, evlilik falan derken yaş 40 a yaklaştı metro ulaştırma bakanlığına devroldu.
    Eğer metro da bitirilebilirse ki bir gün mutlaka bitecek o zaman ulaşım sizin siteye çok daha kolay olur.
    Ve daha da prim yapar o bölge. Toki'nin inşaat kalitesini hiç sevmiyorum orası ayrı konu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bu konunun sohbet ortamına dönüşeceği malum. Konu dışı özel daha uygun, taşısam nasıl olur?

evet uygun olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Bu konunun sohbet ortamına dönüşeceği malum. Konu dışı özel daha uygun, taşısam nasıl olur?

evet uygun olur

Taşındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.M.J.

quote:

Orijinalden alıntı: metinalasya

geçen hafta atlantis city ye baktım. evler çok güzeldi. fiyatlar katına ve konumuna göre değişiyordu. ortalama 400 bine orta katlarda bir daire alınabiliyor. sahibinden satılık olan 3+1 daireye 350 bin fiyat istedi.

atlsantisle ilgili bir apartmanın kaydığına dair bir dedikodu duymuştum. ev almayı düşünen bir araştırsın derim. ama dediğim gibi dedikodu sonuçta.

bi ara öyle bir dedikodu yayılmıştı. odtüden aldıkları rapor var ellerinde onu gösteriyorlar soranlara. ben ihtimal vermiyorum ama tam da emin olamıyor insan.
  • batıkent'in yeni bölgelerinde yeni konut projeleri var. araştırılabilir.
    çakırlar, kardelen vb.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.