Şimdi Ara

FM 2013 Yüz paketi | Logo Paketi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
78.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EFSANE OYUN CHAMPİONSHİP MANAGER KULÜBÜ :http://forum.donanimhab...916/f_//tm.htm#79986916

EFSANELER BURAYA
  • Logo paketinde bir sıkıntı yok,ama yüz paketi olmuyor. Tıpkı dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. Nedir acaba problem? (Bu arada belirteyim players dosyasına atarken dolu filan diyordu ve 48.631 tane yüz çıktı. Sorun bunla alakalı olabilir diye yazıyorum bunu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkakbLk

Logo paketinde bir sıkıntı yok,ama yüz paketi olmuyor. Tıpkı dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. Nedir acaba problem? (Bu arada belirteyim players dosyasına atarken dolu filan diyordu ve 48.631 tane yüz çıktı. Sorun bunla alakalı olabilir diye yazıyorum bunu)

Kardeş ben sana yardım edicem sende bana yardım et öncelikle yüz paketi için içindeki bütün fotoğrafları players adlı yere atıcaksın fotoğrafları bak klasörü değil 2- ben logoyu yapamadım nasıl kurucam logoyu dosyaları attım olmadı fotoğrafları attım olmadı ne olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar07

quote:

Logo paketinde bir sıkıntı yok,ama yüz paketi olmuyor. Tıpkı dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. Nedir acaba problem? (Bu arada belirteyim players dosyasına atarken dolu filan diyordu ve 48.631 tane yüz çıktı. Sorun bunla alakalı olabilir diye yazıyorum bunu)

Kardeş ben sana yardım edicem sende bana yardım et öncelikle yüz paketi için içindeki bütün fotoğrafları players adlı yere atıcaksın fotoğrafları bak klasörü değil 2- ben logoyu yapamadım nasıl kurucam logoyu dosyaları attım olmadı fotoğrafları attım olmadı ne olucak

Kardeşim ben dediğin gibi yaptım ama olmadı. Yüzlerin tamamını atmıyor. Logoda ise tıpkı kurulumda anlatılan gibi yaptım oldu o konuda bi sıkıntı yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isyankar07

quote:

Kardeşim ben dediğin gibi yaptım ama olmadı. Yüzlerin tamamını atmıyor. Logoda ise tıpkı kurulumda anlatılan gibi yaptım oldu o konuda bi sıkıntı yok.

Kardeşim ben fotoğrafları attım oldu

• Teşekkür Ederim kardeş
  • Valla şurda birkaç ay içinde 14 çıkacak Yüz Paketi indiremem çok büyük boyutu , ama Logo iş görür teşekkürler hocam konu eski ama içerik işe yarıyor nasılsa
  • teşekkür ederim sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 26 Eylül 2013; 23:29:04 >
  • esesmet kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir ama bir sorunum var. DAha önce başka siteden yüz paketini indirmiştim . Suan ikiside graphics'in içinde eskiden yüzpaketleri gelir logo gelmezdi suan logo paketleri geliyor yüz paketleri gelmiyor. Yardımcı olur musun?
  • FM 14'de çalışır mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

FM 14'de çalışır mı acaba ?

Aynen onu merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everezt

quote:

Aynen onu merak ettim.

Logo çalışıyor ancak face çalışmıyor hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Everezt

quote:

Aynen onu merak ettim.

Logo çalışıyor ancak face çalışmıyor hocam.

O da çıkar yakında heralde.
  • Teşekkürler hocam logo paketi sorunsuz kuruldu.
  • sağolasın kardeşim güzel paylaşım olmuş, forma yamaları ne zaman gelir yada eline geçerse yayınalrsın var mı bi haber ?
  • kat a football manager 2014 yazın zaten torrent var.9 gb bir şey oyunla birlikte.
  • Tüm liglerin formlarının da mı var yamaları anlayamadım kusura bakma
  • Arkadaslar 2014'unu oynamıyorum dolayısıyla Forma paketi vs. yayınlamıcam. :D
  • sizlerin eline forma paketi geçti mi ?
  • eyvallah sağolasın şimdi gördüm :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.