Şimdi Ara

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
5
Favori
42.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ciddi misin ? Bence hiç güzel değildi. :(
  • Beni üzen şey diziyi hemen bitirmeleriydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • craigdizzeer kullanıcısına yanıt
    Şimdi öyle saçma sapan, öyle gereksiz diziler var ki acıyorum bir o kadar da üzülüyorum. Neler yapmadık dizinin bitmemesi için ama nafile... Hunharca yok ettiler güzelim diziyi. Ah ah nerede göreceğiz şimdi Ayşem&Ömer'in naif aşkını ? Tekrarlarına bakarken içim acıyor...
  • Acaba diziye devam edebilme şansları var mı? Tekrardan herşey eskisi kadar güzel olabilir.

Maalesef, bi' ara film olacak söylentileri vardı hatta BSK Yapım da açıkladı ama fıss. Ayrıca oyuncular şimdi farklı projelerde mesela Alper Saldıran Kalbim Ege'de Kaldı Dizisi'nde, Zeynep Çamcı & Burcu Altın Pazar günü yayınlanacak Eğlendirme Dairesi adlı programda olacaklar falan. Çok zor yani ama keşke olsa, çok isterdim gerçekten:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIO MRV

Şimdi öyle saçma sapan, öyle gereksiz diziler var ki acıyorum bir o kadar da üzülüyorum. Neler yapmadık dizinin bitmemesi için ama nafile... Hunharca yok ettiler güzelim diziyi. Ah ah nerede göreceğiz şimdi Ayşem&Ömer'in naif aşkını ? Tekrarlarına bakarken içim acıyor...

ALLAH uçak kazası vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalbim Ege'de Kaldı Dizisi 13. bölümde final yapacakmış.Zaten daha fazla ilerlemezdi

Kim bilebilir belki de bu dizinin devam etmesine olanak sağlar. Bir de Trt 1'in daha çok bu dizinin tekrarlarını yayına vermesi dizinin daha çok izlendiğine işarettir. Belki de uzun aradan sonra başrolleri farklı oyuncular katarak diziyi devam ettirebilir.

• Pabliato P kullanıcısına yanıt
    Âmin de uçak kazası ??
    Hayır final olmayacakmış, yapımdan duyuruldu ;

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50

Başrolleri farklı oyuncular olan bir Beni Böyle Sev ne yazık ki benim ilgimi hiç çekmiyor çünkü Zeynep Çamcı ve Alper Saldıran'a alıştık, onlar gerçekten çok uyumlu. Ayşem ve Ömer'e en iyi onlar yakışıyor bence.

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50

Ayrıca dizinin bitmesindeki en büyük sebeplerden biri yeni oyuncular ve senaristin saçmalamasıdır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 6 Eylül 2015; 1:41:28 >

• Pabliato P kullanıcısına yanıt
    Amin kardeşim. Allah düşmanıma bile vermesin. Düşünsene havada ölüyorsun

• Bir kez daha şu söz kazandı ;gördüğünün yarısına inan duyduğunun hiçbirine inanma. Artık araştırmakta gerekiyormuş

Aynen benimde ilgimi çekmezdi. Ikisi birbirine çok yakışıyorlardı. Ama ne yazık ki senarist diziyi bitirdi

Belki de böylesi daha iyi olmuştur. Zaten 3.sezondan sonra ilerlemesi pek mantıklı değildi. Ama yinede kendisini özlettirecek

• -Jamiryo- - kullanıcısına yanıt
    :(
    Aynen öyle araştırmadan hiçbir şeye inanmamak gerekiyor.

Ben hayali BBS senaryoları yazarak avutuyorum kendimi, dizinin senaristi mahvetti diziyi...
  • -Jamiryo- - kullanıcısına yanıt
    Aynen :(

• Ya kusura bakma şehit haberlerinden sonra konuya bakıp cevap veremedim üzgünüm

Ben daha çok günlük tutarım ve her akşam günlüğümü açıp kendimi sorguya çekerim. Ben bugün ne yaptım, neler işledim. Bir nevi kendimi sorguya çekerim.

• bu dizi bitmemeliydi :(
  • boyabatlı34 B kullanıcısına yanıt
    Bence de bitmemeliydi. :(
  • Dizi bittikten sonra tekrarını da izledim bastan sona kasar ve suan başlasa tekrar izlerim Ayşe Ömer'le başlayan dizi Reyhan Mazhar'la bitti ama hepsine ayrı ayrı hayran kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceandwar -- 16 Ocak 2016; 20:27:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye bitti yav hayatimda izledigim en guzel dizi suan 70.bolumdeyim bi kac ay once basladim bitirmek istemiyorum.yazin birinci bolumden tekrar bakacam yuz defa izlesem yinede sıkılmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni Böyle Sev'in resmi Twitter hesabı yapımcılar tarafından hunharca yeni başlayacak dizi Hangimiz Sevmedik sayfasına dönüştürüldü. Bu yapımın geçmişe, izleyicilerine hiç saygısı yok. Yazık...
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.