Şimdi Ara

Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
5
Favori
42.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50
  • Nasılsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla sezon finali gerçekten film gibiydi. Başlarda çok güzeldi ama sonu hiç iyi olmadı. Hani anlarım tabanca türü bir silahla kapıya dayanılır, bıçak olur falan filan da 'pompalı''yla kapıya dayanmak nedir öyle. Vurulanlardan biri Reha Karatepe çünkü Altan Gördüm diziden çıkmış. ( Bıyıklarını kesmiş adam epey gençleşmiş. ) Diğer ölenin Ömer'in önüne geçipte vurulan Nadide olacağını düşünüyorum, oğlu için canını feda edebilir. O son sahneden sonra tek tesellim aylar sonra çıkan Beni Böyle Sev Albümü oldu. Şimdi dinliyorum muhtemelen satın alacağım. Sizler nasılsınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Ayşem-

Valla sezon finali gerçekten film gibiydi. Başlarda çok güzeldi ama sonu hiç iyi olmadı. Hani anlarım tabanca türü bir silahla kapıya dayanılır, bıçak olur falan filan da 'pompalı''yla kapıya dayanmak nedir öyle. Vurulanlardan biri Reha Karatepe çünkü Altan Gördüm diziden çıkmış. ( Bıyıklarını kesmiş adam epey gençleşmiş. ) Diğer ölenin Ömer'in önüne geçipte vurulan Nadide olacağını düşünüyorum, oğlu için canını feda edebilir. O son sahneden sonra tek tesellim aylar sonra çıkan Beni Böyle Sev Albümü oldu. Şimdi dinliyorum muhtemelen satın alacağım. Sizler nasılsınız ?

game of thrones a bağlayıp herkesi öldürmeye mi başladılar şimdi

• Aynen teker teker gidiyorlar diğer tarafa, hayırlısı.
  • Finali yeni izledim,iflas falan zaten son bölümlerde belliydi de bu kadar karışacağını kimse beklemiyordu heralde.

Film arasında klip ve şarkıları çok güzel yapıyorlar,hep tam zamanında sahneye uygun şarkılar.
  • Leyla ile Mecnun'un başlamasını beklerken izliyorum. Şuan olduğu gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obaaaa annesi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfsworld kullanıcısına yanıt
    Aynen epey karıştı ortalık. Kesinlikle hele Orhan Baba'nın eşsiz parçalarını çalmaları ayrı bir güzellik katıyor diziye:)
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Sabahları iyi oluyor izlemek, eski bölümler bir ayrı güzeldi.
  •  Beni Böyle Sev (2012) | TRT 1 - HD | Pazartesi 19.50

şu sahneye ait kaliteli fotoğraflar arıyorum, benzerleri de olabilir yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

şu sahneye ait kaliteli fotoğraflar arıyorum, benzerleri de olabilir yardımcı olabilir misiniz ?

Neden lazım,baskı vb için yüksek çözünürlük mü istiyorsunuz?

Belki şu işinizi görür o zaman.

Fotgrafın aslı burda.

5000 küsür çözünürlük var.Sanırım yüklediğim diğer site düşürdü.

Gerçi çözünürlük yüksek ama nedense yaklaşınca netlik bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 15 Temmuz 2014; 17:48:35 >

tamda söyleyecektim bunu google images ile buldum zaten 5000 küsür olanı alternatif arıyorum :) teşekkürler
  • İnternette full hd kayıt yapıp yukleyenler varsa bu bolum bulup indirilebilir.Veya tekrar bölümlerde kayıt yapılabilir.

Dizi başladığında tüm bölümleri kayıt etmek istiyordum ama hdd sorun cıkarmıstı.
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    Elimde bir tane de kendi çalışmam var, sanırım buldunuz ama yine de atayım ben, buyurun. :)
    Peki önümüzdeki zamanlarda kayıt edecek misiniz ? 1080p bölümler var ancak indirmesi epey zaman alıyor belki premium üyelik ile indirilebilir ama nasıl kayıt yapıldığı hakkında bir bilgim yok maalesef bu yüzden yapamıyorum.
  • Yine kendi çalışmalarımdan biri ; ''Cesaret gitmektir bazen...''
  • Bitmedi daha komedi dizisi yapsalar keşke .drama bayıyor bir süre sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Bence 3. Sezonun ilk bölümlerinde Ömer,in depresyonda olduğunu göreceğiz ama bolum geçtikçe 1. Sezondaki gibi güzel ve komik sahnelerin artacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ayşem-

Peki önümüzdeki zamanlarda kayıt edecek misiniz ? 1080p bölümler var ancak indirmesi epey zaman alıyor belki premium üyelik ile indirilebilir ama nasıl kayıt yapıldığı hakkında bir bilgim yok maalesef bu yüzden yapamıyorum.

Yeni bölümleri hdd ayarlayabilrsem kaydedicem.Eski bölümleri de tekrarlarını yakalayabilirsem kaydederim.Kayıt için pc üzerinden tv kartı ile veya smart tv üzerinden hdd kayıt yapılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.