S3 silinen resim kurtarma !!
22 Cevap18891 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

24 Mesaj
13 Kasım 2012; 19:12:07 

Şuan 1.5 yaşında olan oğlumun son 4 ayını s3 ile çekmiştim.

Az önce oğlum nasıl yaptıysa tüm resim ve görüntülerin bulunduğu klasörü silmiş..

Bunu geri getirme yolu varmıdır !! Bakıyorum ama yok gibi duruyor şuan için ...

Benim için nerdeyse hayati bir konu oldu okadar anı sonuçta !!

Yardımlarınızı bekliyorum.

890 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:02:43 

1) zaman makinesi icad et

2) zamanı geri al

uzun lafın kısası malesef dostum geçmiş olsun :(

1105 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:19:12 

Dexter-Breaking Bad-The Walking Dead-The Vampire Diaries-Big Bang Theory-Arrow-Supernatural-Dracula-The Originals-Under the Dome-South Park

Altyazı Çevirmeni

922 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:21:16 

malesef hocam yok takma kafana yenisini yaparsiniz onun resimlerini cekersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Half Life 3 oynamadan olursem hakkimi Gabe Newell'a helal etmem. Rise And Shine Mr.Freeman.

Anakart-Gigabyte 970a-ds3 İşlemci-Amd Fx6300 [Stok] Ekran Kartı-Sapphire HD 7870XT [Stok] Ram-Corsair XMS3 DDR3 1600Mhz CL9 4GBX2 HDD- Toshiba 7200Rpm 500GB Kasa-Psu- Corsair 200R [Vs Series 550w Psu] Monitör- Aoc E2250Swdnk 21.5" Full HD
All in all youre just another brick in the wall.

642 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:51:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Serse****us

Şuan 1.5 yaşında olan oğlumun son 4 ayını s3 ile çekmiştim.

Az önce oğlum nasıl yaptıysa tüm resim ve görüntülerin bulunduğu klasörü silmiş..

Bunu geri getirme yolu varmıdır !! Bakıyorum ama yok gibi duruyor şuan için ...

Benim için nerdeyse hayati bir konu oldu okadar anı sonuçta !!

Yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar saçmalamış ve hiç bir şeyden haberleri yok malesef.

silinen hiç bir dosya üzerine yeniden yazılmadığı sürece disklerden gitmez.
sana çözümü söylüyorum. umarım hafıza kartın vardır. zira telefon hafızasında işe yaramayabilir.

http://www. diskinternals. com/ (boşlukları sil) sitesinden Uneraser isimli programı indir. ücretsiz.
telefonu bilgisayara usb ile bağla.
programı çalıştır ve kurtarma bölümüne gir.
oradan tarama yapmak istediğin klasörü seçeceksin. sonra telefonun ana dizinini seç. kurtarmak istediğin dosya türlerinide belirtebilirsin.
fotoğraf dediğine göre *.jpg seçmelisin.
daha sonra taratmayı başlat. disk boyutuna ve hızına bağlı olarak 10~30 dk arası sürebilir.
silinenlerin tamamı geri gelir. hangilerini kurtarmak istiyorsan yanına tik falan koy recover butonuna bas. eğer yeni bir kaç dosya falan attıysan bu silinme olayından sonra bazı resimlerin üzerine yazıldığı için geri gelmeyebilir.

bayadır kullanmıyorum programı yeni versiyonda farklı seçenekler gelmiş olabilir. ama mantık böyle.
kolay gelsin.

not: sadece samsung değil tüm diskler için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monozxr -- 13 Kasım 2012; 21:54:06 >

24 Mesaj
14 Kasım 2012; 10:23:58 

monozxr üstat sanırım farklı şeylerden bahsettik. Hafıza kartı değil dahili hafızası mevcut 32 GB onu kullanmaktaydım.

Ayrıca telefonu depolama birimi gibi tanıtamadığım için bilgisayara "UNDELETE" programları görmüyor telefonu..

Aslında S3'ü depolama birimi gibi tanıtma olabilseydi. Bu programlar iş görür gibiydi..

Yinede bir bilen varsa hala umutluyum. Ve hiç bir çekim yapmıyor hafızanın üzerine bir umut bakalım..

642 Mesaj
14 Kasım 2012; 20:07:35 

Ozel bir mod olabilir disk surucusu olarak gorunmesi icin. Root yapman gerekli bunun icin tabi varsa. Xda yi bir atastir derim.

4203 Mesaj
14 Kasım 2012; 20:36:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Serse****us

monozxr üstat sanırım farklı şeylerden bahsettik. Hafıza kartı değil dahili hafızası mevcut 32 GB onu kullanmaktaydım.

Ayrıca telefonu depolama birimi gibi tanıtamadığım için bilgisayara "UNDELETE" programları görmüyor telefonu..

Aslında S3'ü depolama birimi gibi tanıtma olabilseydi. Bu programlar iş görür gibiydi..

Yinede bir bilen varsa hala umutluyum. Ve hiç bir çekim yapmıyor hafızanın üzerine bir umut bakalım..

Undelete for root users adlı programla büyük ihtimalle kurtarısın ben kurtardım bazı dosyaları. Tabii telefonun rootlu olacak.

Markete 5 dolar bedavaya getirmek istersen net tevar lisans aşamasını geçmek için lucky patch da kullanmn lazım

Umarım kurtarırsın

Kolay gelsin

Samsung I9300 Galaxy SIII
>>Gorilla Glass2 - Çizilmeye Dayanıklı Cam<< 1.4GHz Quad Core-ARM Cortex A9 -Exynos 4412 İşlemci, MALI 400MP GPU, 1GB RAM, HSDPA 21 Mbps-HSUPA 5.76 Mbps-Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, >>Kapasitive-MultiTouch-720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density)- Super Amoled HD<< TouchWiz UI 5.0, Full Multitasking, Bluetooth v4.0 with A2DP, EDR -Usb OTG - MHL, >>Sensör (Accelometer-Proximity-Gyroscope-Barometer - Compass)<<8 MP Kamera, 3264x2448 pixels, autofocus, Burst Shot- LED flash- 1080p@30fps, Ön Kamera 1.9 MP, 720p@30fps, Sterio Radyo RDS destekli>>GPS- Glonass - A-GPS, NFC, SNS, Digital Compass, Voice memo/dial/commands, Adobe Flash 11, Swype<<)SAR EU:0.21 W/kg (head) 2100 mAh batarya >>Android 4.1.1 - Jelly Bean<<

1008 Mesaj
5 Aralık 2012; 10:52:59 

Linkteki konu hortlamışmıdır bilmiyorum ama deneme şansınız varsa bakın derim. Tabi özellikle orda vurguladıkları konu root izinlerinin olması gerekiyor muş

http://www.scroll.com.t...dosyalari-geri-getirme/

MSI R9 280X Gaming BF4 İncelemesi
Cooler Master Seidon 120M/120V/120XL/240M Kullanıcı Klübü

MSI Z87G-45 Gaming / Intel Core i5 4670K (4.5ghz 1.25V) /MSI R9-280x GAMING BF4 / G.Skill 2*4 gb 1866 MHZ / 120 GB Kingston V300 SSD / 500GB SEAGATE BARRACUDA 32MB-SATA 6 GB/s / Cooler Master Seidon 120M / Corsair Carbide 500R WHITE / OCZ Fatal1ty 550 W 80+ Modüler / Asus 23,6" VN247H Full HD LED / Logitech G500

Uzaklaştırılmış
34 gün cezanın,
27 gün 8 sa. 43 dk. kadarı kaldı.
5 Aralık 2012; 20:25:41 

geçmiş olsun

768 Mesaj
15 Mart 2013; 22:58:29 

dropbox kullanıyor muydun

1 Mesaj
3 Haziran 2013; 10:28:06 

arkadaşlar merhaba. ben de resim kaybeden mağdurlarındanım. az önce undelete for root users programını indirdim. programı açmaya çalıştığımda aynen şu ibare çıktı ''your device does not have any FAT-file storage. if you certain that your device does have FAT-formatted storage, please send us logs.'' bu nedir? çözüm hakkında fikri olan? cevap yazarsanız sevinirim.

Bu mesajda bahsedilenler: @aydink_1903

1 Mesaj
14 Haziran 2013; 11:08:59 

Link deki recuva programını yükleyin Hafıza Kartı, Usb, Hard Disk vs. gibi de bulunan eski silinmiş geri getirmeniz mümkündür.

http://www.gezginler.net/indir/recuva.html

2 Mesaj
1 Ağustos 2013; 1:21:26 

SELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

NTFS Uneraser 1.3 ve DiskInternals Uneraser diye 2 program indirdim bilgisayarıma ama ikisinde de telefonu taratamadım lütfen bir yardımcı olur musunuz... Teşekkürler !

3515 Mesaj
1 Ağustos 2013; 2:05:22 

quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

teselliye gel

Coolermaster HAF-912 750w / Asus HD7850 2 GB / Intel i5 3470 3.2 Ghz / Gigabyte GA-B75M-D3V /
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM / Kingston 4GB 1333 Mhz Cl9 / Xigmatek Gaia

1242 Mesaj
1 Ağustos 2013; 2:18:28 

quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

teselliye gel

Satılık steam hesabı: http://forum.donanimhaber.com/m_80698267/f_//tm.htm

2 Mesaj
1 Ağustos 2013; 16:34:03 

ELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

NTFS Uneraser 1.3 ve DiskInternals Uneraser diye 2 program indirdim bilgisayarıma ama ikisinde de telefonu taratamadım lütfen bir yardımcı olur musunuz... Teşekkürler !

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ağustos 2013; 17:14:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mubaykara

ELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

recuva dene kardeşim

433 Mesaj
14 Eylül 2013; 15:25:55 

revuca pc de güzel çalışıyor

SAMSUNG KIRIK EKRAN TAMİRİ İÇİN BİZE SORMADAN İŞLEM YAPTIRMAYINIZ www.kırıkekran.com samsung dokunmatik cam degişim ücretleri S3 99 lira S4 149 lira Note2 149 lira S4 mini 99 lira S3 mini 99 lira YAPILAN HER İŞLEME 2 SENE GARANTİ VERİYORUM HİÇ FİRMA BU GARANTİYİ VEREMEZ !!! eğişim orjinalinde kullanılan silikon jel ile yapılmaktadır. Kırık ön cam sökülür ve Jel sıkıldıktan sonra fırınlama yapılır. Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının 0 garantisini veriyoruz. *** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz. Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

2 Mesaj
21 Eylül 2013; 9:03:25 

merhaba.

bende s4 var i 9500. resimlerim silindi ve forumlardan araştırmaya başladım herkes bir recovery programı söylemiş şu iyi bu iyi diye. yaklaşık 8 10 tane kurdum bilgisayarıma. fakat sorun şu: hiçbir recovery programı benim telefonumun kendi hafızasını görmüyor(sd kart kullanmıyorum). ne yaptıysam olmadı. bilgisayarda sorun var diye düşündüm. başka bilgisayarda denedim recovery programlarını, telefonu yine görmedi.. problem ne hiçbir fikrim yok. gerçekten de benimkiyle aynı sorunu yaşayan bir yazı da okumadım. nasıl halledeceğim konusunda fikri olan var mı arkadaşlar?? lütfen bir yardım edin. tatildeyim resim falan çekemiyorum eskilerinin üzerine yazılacak diye :/ :/

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Eylül 2013; 9:42:58 

recuvayı denedinmi

Ayrıca usb bellekten telefon hafızasını da görür

recuva ile taratabilirsin

@gnc_ky

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuzhan_1907 -- 21 Eylül 2013; 9:44:07 >

2 Mesaj
22 Eylül 2013; 3:22:07 

evet denedim :/ malesef görmedi. kafayı yiyeceğim artık. eminim kolay bir yolu var ama hala bilmiyorum :/ :/

Bu mesajda bahsedilenler: @oğuzhan_1907

24 Mesaj
6 Ekim 2013; 10:19:30 

Ben konu sahibi olarak sorunumu çözen tek yorumu _KutupAyısı_ üstat yapmış.

Bende tavsiyesine uyup yeni anılar yapamaya başladım :D Şuan gayet stabil çalışıyor S3 gerçi S4 alıp dropboxla fotoları senkronize tutuyorum 50 gb yer sağlamış DropBox gayet iyi.

Diğer sorun yaşayan arkadaşlara da dosyaları kilit koymayı sağlayan app yada root yada öncesinden recovery app tarzı şeyleri telefonda bulundurmalarını yada hafıza kartına kayıt yapmalarını tavsiye ediyorum.

Geçen zaman zarfında baya bir uzman oldum bu konuda ve ne yazıkki diğer modelleri bilmemde Galaxy'lerin kendi hafızalarını normal bir şekilde kullanan kullanıcılar için geçmiş olsun demekten başka bir çözümü yok konunun. :(

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » S3 silinen resim kurtarma !!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234