Şimdi Ara

S3 silinen resim kurtarma !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
47.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

malesef hocam yok takma kafana yenisini yaparsiniz onun resimlerini cekersin

teselliye gel
  • Şuan 1.5 yaşında olan oğlumun son 4 ayını s3 ile çekmiştim.

Az önce oğlum nasıl yaptıysa tüm resim ve görüntülerin bulunduğu klasörü silmiş..

Bunu geri getirme yolu varmıdır !! Bakıyorum ama yok gibi duruyor şuan için ...

Benim için nerdeyse hayati bir konu oldu okadar anı sonuçta !!

Yardımlarınızı bekliyorum.

• 1) zaman makinesi icad et

2) zamanı geri al

uzun lafın kısası malesef dostum geçmiş olsun :(
  • malesef hocam yok takma kafana yenisini yaparsiniz onun resimlerini cekersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serse****us

Şuan 1.5 yaşında olan oğlumun son 4 ayını s3 ile çekmiştim.

Az önce oğlum nasıl yaptıysa tüm resim ve görüntülerin bulunduğu klasörü silmiş..

Bunu geri getirme yolu varmıdır !! Bakıyorum ama yok gibi duruyor şuan için ...

Benim için nerdeyse hayati bir konu oldu okadar anı sonuçta !!

Yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşlar saçmalamış ve hiç bir şeyden haberleri yok malesef.

silinen hiç bir dosya üzerine yeniden yazılmadığı sürece disklerden gitmez.
    sana çözümü söylüyorum. umarım hafıza kartın vardır. zira telefon hafızasında işe yaramayabilir.

http://www. diskinternals. com/ (boşlukları sil) sitesinden Uneraser isimli programı indir. ücretsiz.
    telefonu bilgisayara usb ile bağla.
    programı çalıştır ve kurtarma bölümüne gir.
    oradan tarama yapmak istediğin klasörü seçeceksin. sonra telefonun ana dizinini seç. kurtarmak istediğin dosya türlerinide belirtebilirsin.
    fotoğraf dediğine göre *.jpg seçmelisin.
    daha sonra taratmayı başlat. disk boyutuna ve hızına bağlı olarak 10~30 dk arası sürebilir.
    silinenlerin tamamı geri gelir. hangilerini kurtarmak istiyorsan yanına tik falan koy recover butonuna bas. eğer yeni bir kaç dosya falan attıysan bu silinme olayından sonra bazı resimlerin üzerine yazıldığı için geri gelmeyebilir.

bayadır kullanmıyorum programı yeni versiyonda farklı seçenekler gelmiş olabilir. ama mantık böyle.
    kolay gelsin.

not: sadece samsung değil tüm diskler için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .mono -- 13 Kasım 2012; 21:54:06 >
  • monozxr üstat sanırım farklı şeylerden bahsettik. Hafıza kartı değil dahili hafızası mevcut 32 GB onu kullanmaktaydım.

Ayrıca telefonu depolama birimi gibi tanıtamadığım için bilgisayara "UNDELETE" programları görmüyor telefonu..

Aslında S3'ü depolama birimi gibi tanıtma olabilseydi. Bu programlar iş görür gibiydi..

Yinede bir bilen varsa hala umutluyum. Ve hiç bir çekim yapmıyor hafızanın üzerine bir umut bakalım..
  • Ozel bir mod olabilir disk surucusu olarak gorunmesi icin. Root yapman gerekli bunun icin tabi varsa. Xda yi bir atastir derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serse****us

monozxr üstat sanırım farklı şeylerden bahsettik. Hafıza kartı değil dahili hafızası mevcut 32 GB onu kullanmaktaydım.

Ayrıca telefonu depolama birimi gibi tanıtamadığım için bilgisayara "UNDELETE" programları görmüyor telefonu..

Aslında S3'ü depolama birimi gibi tanıtma olabilseydi. Bu programlar iş görür gibiydi..

Yinede bir bilen varsa hala umutluyum. Ve hiç bir çekim yapmıyor hafızanın üzerine bir umut bakalım..

Undelete for root users adlı programla büyük ihtimalle kurtarısın ben kurtardım bazı dosyaları. Tabii telefonun rootlu olacak.

Markete 5 dolar bedavaya getirmek istersen net tevar lisans aşamasını geçmek için lucky patch da kullanmn lazım

Umarım kurtarırsın

Kolay gelsin
  • Linkteki konu hortlamışmıdır bilmiyorum ama deneme şansınız varsa bakın derim. Tabi özellikle orda vurguladıkları konu root izinlerinin olması gerekiyor muş

http://www.scroll.com.tr/62016/androidde-silinen-dosyalari-geri-getirme/
  • geçmiş olsun
  • dropbox kullanıyor muydun
  • arkadaşlar merhaba. ben de resim kaybeden mağdurlarındanım. az önce undelete for root users programını indirdim. programı açmaya çalıştığımda aynen şu ibare çıktı ''your device does not have any FAT-file storage. if you certain that your device does have FAT-formatted storage, please send us logs.'' bu nedir? çözüm hakkında fikri olan? cevap yazarsanız sevinirim.
  • Link deki recuva programını yükleyin Hafıza Kartı, Usb, Hard Disk vs. gibi de bulunan eski silinmiş geri getirmeniz mümkündür.

http://www.gezginler.net/indir/recuva.html
  • SELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

NTFS Uneraser 1.3 ve DiskInternals Uneraser diye 2 program indirdim bilgisayarıma ama ikisinde de telefonu taratamadım lütfen bir yardımcı olur musunuz... Teşekkürler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

malesef hocam yok takma kafana yenisini yaparsiniz onun resimlerini cekersin

teselliye gel

• .mono kullanıcısına yanıt
    ELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

NTFS Uneraser 1.3 ve DiskInternals Uneraser diye 2 program indirdim bilgisayarıma ama ikisinde de telefonu taratamadım lütfen bir yardımcı olur musunuz... Teşekkürler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubaykara

ELAM ARKADAŞLAR GALAXY S3 KULLANIYORUM BUGÜN BANA KULLANILABİLİR ALAN AZALDI DİYE BİLDİRİM GELDİ BENDE DOSYALARIM KLASÖRÜNDEN BİR KAÇ ŞEY SİLDİM ONDAN SONRA RESİMLER DURUYORDU SONRA TELEFONU KAPATIP AÇINCA BÜTÜN GALERİDE Kİ FOTOĞRAFLAR GİTTİ BUNLARI GERİ NASIL DÖNDÜREBİLİRİM ???

recuva dene kardeşim
  • revuca pc de güzel çalışıyor
  • merhaba.

bende s4 var i 9500. resimlerim silindi ve forumlardan araştırmaya başladım herkes bir recovery programı söylemiş şu iyi bu iyi diye. yaklaşık 8 10 tane kurdum bilgisayarıma. fakat sorun şu: hiçbir recovery programı benim telefonumun kendi hafızasını görmüyor(sd kart kullanmıyorum). ne yaptıysam olmadı. bilgisayarda sorun var diye düşündüm. başka bilgisayarda denedim recovery programlarını, telefonu yine görmedi.. problem ne hiçbir fikrim yok. gerçekten de benimkiyle aynı sorunu yaşayan bir yazı da okumadım. nasıl halledeceğim konusunda fikri olan var mı arkadaşlar?? lütfen bir yardım edin. tatildeyim resim falan çekemiyorum eskilerinin üzerine yazılacak diye :/ :/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.