Şimdi Ara

Bazı Black Ops 2 Disklerinden Mass Effect 2 Çıktı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Eminim habere girdiğinizde "Mass Effect ve Black Ops ne alaka?" diye içinizden geçirmişsinizdir. Zira oyuncuların da bir çoğu olan bitene hala anlam verebilmiş değil. Ancak eğer Black Ops 2'nin PC için kutulu versiyonunu almayı düşünüyorsanız Mass Effect 2 oynamak durumunda kalabilirsiniz(!)

Reddit'de kullanıcıların bulduğu bu hata oyun tarihinde yerini alabilecek cinsten. Verilen bilgilere göre oyunun ilk diskinde bir sorun yaşamadan yükleme başlıyor, ancak 2. diske sıra geldiğinde bu diskin aslında Black Ops 2 değil, Mass Effect 2 olduğu ortaya çıkıyor. Dolayısıyla yükleme de yarım kalıyor.

Şu an ne Activision'dan ne de EA'dan konu hakkında bir açıklama yapılmış değil. Konu ile ilgili firmaların vereceği tepkiler ise merakla bekleniyor. Bu sorunla karşılaşan oyuncular da Steam forumlarında çözüm bulmaya çalışıyorlar. Bakalım bu işin sonu ne olacak?

Sorun yaşayan oyunculardan birinin çektiği videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Epic Fail.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ea ve Activision ezeli düşmanlar oldugunu düşünürsek, bu işte bir bit yemiği olabilir.

• Ubisoft cd key i koymayı unutur bunlar farklı oyun koyarlar arkadaş bu kadarda yapılmaski yhaw. Hayır yani bizde para vererek alıyoruz oyunları niye PC ciler küçümseniyor anlamıyorum ki...

• Bizde shepherdla oynarız :D harbi nasıl bir hatadır bu

• EA'den troll girişimi :D

• İyi düşünmüş Activision, adamlar açık açık BO2 oynayacağınıza ME2 oynayın diyor :).
  • tüm samimiyetimle bunu yapanı ayakta alkışlıyorum

• Ne saçma bi hata iyiki almamışım bo 2 yi bu hatayı gördükden sonra daha bişey demiyorum :DD

• me ea cod act. değilmi ne alaka
  • hoşaf mı lan bunlar.allah allah .ekmek fazla geldi galiba
  • Aslında yükleme yarım kalmaz key girdiği için yükleme download yoluyla da yapılabilir ama yine de bu kadar büyük firmaların böyle hataları yapıyor olması tabiki de bir epic fail dir.
  • yav he he koysun biri
  • haha adam saydırmış,tipide zaten süper.

• Her şeyi geçtim de Activision 'un elinde Mass Effect'in oyunu ne arıyor? Yoksa Activision da mı korsan işine girdi
  • satın aldım steamdan ama,bu oyun şu anda erişilebilir değil yazısı çıkıyor neden acaba ??

• VOLKAN'DAN KAÇIŞ YOK . BİZİ EVDEN ALDIRMAYA GELİYOR !

• Bu da Ubisoft'un işidir :D
    Hiç olmazsa Mass Effect 2 tek disk olsaydı adam idare ederdi hertürlü madur kalmış xD

• Anca Activision'dan beklenir zaten. Geçenlerde de içine oyun koymayı unutmuşlardı. Bu adam iyi yırtmış gene.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.