Şimdi Ara

Cube Türkiye' ye Geliyor (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
7
Favori
56.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim icin ve kendim icin bir tablet almak isityorum ekran boyutu 8 yada 9 olan benim icin gps özeliği ve ekran netliği önemli. Araştırdığım kadarıyıla hemen hemen tüm tabletlerde wifi sorunu var, sizin tabletler icin de bana uygun bir model var mıdır. Son olarak incelemek icin herhangi bir elektronik mağzasında mevcutmudur.
  • Excon m80t kadar berbat bir cihaz görmedim. Ama suç cihazda değil RK3168de. Ben böyle adî bir SOC görmedim arkadaş. Zaten bu özelliklerdeki tableti 195 TL gibi bir fiyata almak garip. Ekran kalitesi vasat. Test sonuçlarının hakkını veremeyen cihaz. M80T ve kullandığım diğer RK3168 li cihazlar normal kullanımda bile aşırı derecede rahatsız edici donmalar yaşıyor. Bir RK3066 nın yarısı kadar akıcılık bile veremiyor. Cube U30GT Mini(RK3066) ve tek çekirdekli PolyPad C5500(Allwinner A10) kullanmış biri olarak Excon M80T den uzak durun diyorum arkadaşlar.

Dipnot : Farklı yerlerden alınmış M80T leri denedim, sonuç aynı ve RK3168 kullanan farklı marka cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 24 Ocak 2014; 3:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iSpeedy kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam gercekten o kadar kotu mu real racing 3 ve asphault 8 grafikler nasil donuyor mu surekli

• Cpt.Ee kullanıcısına yanıt
    Hocam, o kadar rahatsız edici bir kullanım deneyimi var ki oyun bile yükleyemiyorum. Yükleyebildiğim tek şey Andry Birds Go oldu onu da açmıyor. Oyuna girince direk ana ekrana atıyor. Bi önceki mesajımda da uazdığım gibi günlük kullanıma uygun bir tablet değil. RK3066 SOC bir tablet tercih edin.
    Rk 3168'in genel olarak iyi oldugu söyleniyordu.Acaba romla ilgili bi sıkıntıniz olabilir mi hocam sitesindeki romu tekrar atip bi deneseydiniz.peki 300 tlye kadar oyun agirlikli ni cihaz ne onerirsiniz?

Valla 3 tane ayrı cihaz inceledim ROM da kurdum fakat değişen bir şey olmadı. Bencmark skorları oldukça iyi ama değerlerin yarısını bile normal kullanıma sunamıyor. Şuanda aklımda bi cihaz yok. Eğer sizin var ise bildirin yardımcı oluruz.

Hocam asus memopad hd7 aldim oyun performansi cok iyi degil şuan geri vercem alirlarsa bide yeğenime de bi tablet almayi düşunuyoruz bi model bulabilsem şoyle benim motorola atrix kadar performansi olan alicam ama fiyatlari yuksek onlarinda.real racing 3u kasmadan oynaticak seviyede olmali.exper easypad t8q, excon momo mini, artes q812 cihazlar var kafamda.

Üç tablet arasında en cazip olanı Artes Q812. 4000mAhm bataryası var ve önde 2 arkada 5mp kamerası var. Ama diğerlerine göre dez avantajı android sürümü 4.1. İşlemcileri aynı ve oyun konusunda sıkıntı çıkarmazlar. Almadan önce incelemelerini izlerseniz kararınızı daha iyi verirsiniz.

• Kendim alamicam yarin asus geri gelicek.Yeğenim için artesi düşüneceğim teşekkür ederim.

Asus Memo Pad HD7 daha çok internet deneyimi için uygun bir tablet gibi gözüküyor. SGX544MP tek çekirdekli GPU var. Bu çözünürlüğe yeterli performans veremiyebilir. Geri verme durumumuz olursa iyi olur

• arkadaşlar Google Play da asphalt 8 airborne indirmeye çalışıtıgımda cihazının uyumsuz yazıyor kullandığım romu değiştirecegim çalışan kullandığınız tavsiye edeceğiniz rom hangisidir asphalt 8 airborne için

not : yanlış yere yazmışım :) yinede dursun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 15 Şubat 2014; 22:57:42 >
    Power vrr sgx çift olması lazım.evet çozunurluge göre pek performans yok.Ama şarjı çinliler göre gerçekten iyi gidiyor.

• varol7 V kullanıcısına yanıt
    Hangi rom kullanıyorsun şuan?

4.2.2 v2.06.20131007
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    4.2.2de mali 400 cihazlarda çalışıyordu googleplayden indirince.Farklı bi yerden indirip yukleyin olmazsa değiştirdiniz rom.

evet apk si çalışıyor ben uyumlu romu kullanan var mı diye sormuştum
    Evet haklısınız. Büyük ihtimalle MediaTek MTK6589 işlemcisi var. 720p ekranda rr3 gibi oyunlarda fazla araba olmayan sahneler de akıcı deneyim sunuyor fakat araba sayısı artınca FPS düşüyor.

Mt8125 kullanıyor hocam.rr3 ayni dediğimiz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

Evet haklısınız. Büyük ihtimalle MediaTek MTK6589 işlemcisi var. 720p ekranda rr3 gibi oyunlarda fazla araba olmayan sahneler de akıcı deneyim sunuyor fakat araba sayısı artınca FPS düşüyor.

Arkadaşlar kullandığım U20GT tabletim telefonum S3 ten daha stabil çalıştırıyor RR3'ü.

S3 te kasma oyundan atma gibi sorunlar yaşarken U20GT'de şimdiye dek hiçbir sorun yaşamadım.
  • Tüketici hakem heyetinee dava açtım bilir kişiye gönderdi rapor gelsin görüşecegiz siz kendinizi kandırmaya devam edin.....
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.