Şimdi Ara

Cube Türkiye' ye Geliyor (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
7
Favori
56.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta 7" bi tablet var mı yolda 4 çekirdekli 2gb ramli ?
  • Merhaba,

U30GT 2 modelimiz 13 Mayıs günü müşterilerimize gönderilmeye başlayacaktır. Ön sipariş kampanyamız 12 Mayıs Pazar akşamı sona erecek ve fiyat 699 TL olacaktır.

Saygılarımızla.
  • u33gt'nin temel avantajı ekran çözünürlüğü ve pili mi? Gördüğüm kadarıyla işlemci ram vb aynı...
  • U30GT2 kaç gb micro sd kartı desteklemektedir? Kimi yerde 32 gb kimi yerde 64 gb olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Merhaba,

U30GT 2 modelimiz 13 Mayıs günü müşterilerimize gönderilmeye başlayacaktır. Ön sipariş kampanyamız 12 Mayıs Pazar akşamı sona erecek ve fiyat 699 TL olacaktır.

Saygılarımızla.

Yaw hocam ilk günden beri aklıma takılan bir durumdur sizede bunu bildirmek isterim Hocam 600tl'lik ürün satıp kargo parasını alıcıya ödetmek biraz ayıp olmuyormu Allah aşkına.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: andan44

U30GT2 kaç gb micro sd kartı desteklemektedir? Kimi yerde 32 gb kimi yerde 64 gb olarak geçiyor.

Çin sitesine bakıyorum hep, Türkiye ile çok fark var, mesela pil 8000mAh-7200mAh, görüntü oranı 16/9-16/10 sd desteği ise 64GB/32GB gibi. Pil ve görüntü oranı için zaten Çin sitesi doğru, onun için sd kart desteğinin de 32GB olduğunu düşünüyorum.
    http://www.51cube.com.cn/en/ProductShow.asp?ID=229&pageview=pro

• U30GT-2 + Deri Kılıf gittigidiyor.com ' da sadece 649.90 TL!

Üstelik anında %10 Worldpuan hediye!

Kısa bir süre için geçerli olacak bu kampanyamızı kaçırmayın!

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/cube-u30gt2-10-1-inc-tablet-pc-kilif-hediyeli-85127184
  • Merhaba,

U30GT 2 Tabletler bu gün itibariyle stoklarımızdadır, Bu gece boyunca tüm ön siparişlerin kontrolleri yapılarak paketlenecek ve yarın sabah saatlerinde Yurt içi kargo ile değerli müşterilerimize kargolanmaya başlayacaktır. Ön sipariş kampanyamız 12 Mayıs günü sona erecektir.

Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rammo

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla.

Yaw hocam ilk günden beri aklıma takılan bir durumdur sizede bunu bildirmek isterim Hocam 600tl'lik ürün satıp kargo parasını alıcıya ödetmek biraz ayıp olmuyormu Allah aşkına.:)

+1
  • quote:

Merhaba,

U30GT 2 Tabletler bu gün itibariyle stoklarımızdadır, Bu gece boyunca tüm ön siparişlerin kontrolleri yapılarak paketlenecek ve yarın sabah saatlerinde Yurt içi kargo ile değerli müşterilerimize kargolanmaya başlayacaktır. Ön sipariş kampanyamız 12 Mayıs günü sona erecektir.

Saygılarımızla.

Yani en erken 13 mayıs p.tesi elimizde olacak = mayısın 2. haftası+ön sipariş verdik 599 dan şimdi gitti gidiyorda kılıflı word kamyalı 585+ aç parantez(800 mah diye satıldı 7200 oldu kapa parantez) = SAZAN*KEFAL = BEEENNNNNNNNN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol.star -- 10 Mayıs 2013; 23:39:39 >

• quote:

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla.

Allah bilir o kargo gönderisinden bile avantası vardır bu firmaların, gönderi miktarına göre.. Allah fırsatçıları bildiği gibi yapsın.. amin.
  • Cube bey yeni mdeller ne zaman piyasaya girecek u30gt 2 den bahsetmiyorum diger 10000 mah bataryalilar flan ?
  • quote:

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla.

kötü niyetli değilim ancak bu benim de dikkatimi çekti sen söyleyince, farketmemiştim alıcı ödemeli olduğunu, ayıp cidden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla.

kötü niyetli değilim ancak bu benim de dikkatimi çekti sen söyleyince, farketmemiştim alıcı ödemeli olduğunu, ayıp cidden :)

Gerçekten çok ayıp.
    Ufak hesapların peşinde olanlar genelde kaybeder.
    Dün gece tam siparişi verecekken , kargo ücretinin alıcı ödemeli olduğunu görünce , kendimce protesto kararı alarak sipariş vermekten vazgeçtim

• Yani ben geçen gün 30 tl olan bir ızgara aldım kargo satıcı ödemeliydi aslında benim canımı sıkan şey şu gittigidiyor'daki satış 585 tl'ye geliyor üstünede kılıf geliyor olmaz böyle şey en azından bu kampanya bitince yap yada bu kişilerede kılıf hediye gönder,yani böyle sorulara cevap vermiyor ilgili kişi ama en iyi cevap cevap vermmesi oluyor aslında ben mesela çok net söylüyorum bu satıcıdan asla ürün almam bir daha asla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 12 Mayıs 2013; 1:15:19 >
  • satıcı notu var o yeterli bir değerlendirme olacaktır bizim için -
  • Bu konu ile ilgili olarak cevap yazarak bir polemiğe girmek istemedim zira konu tartışmaya girmeyi gerektirmeyecek kadar açık ve nettir, ürün sanalpazarda 599 tl fiyata, gittigidiyorda kılıflaberaber 649tl fiyata sahiptir. gittigidiyor worldcard için puannkampanyası yapmış olduğundan dolayı sadece worldcard için bir avantaj vardır. Bizim ürünümüz her iki sitedede yaklaşık aynı fiyat ile satılmaktadır.
  • Ürünlerinizi şu anda hangi teknoloji marketlerinde bulabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konu ile ilgili olarak cevap yazarak bir polemiğe girmek istemedim zira konu tartışmaya girmeyi gerektirmeyecek kadar açık ve nettir, ürün sanalpazarda 599 tl fiyata, gittigidiyorda kılıflaberaber 649tl fiyata sahiptir. gittigidiyor worldcard için puannkampanyası yapmış olduğundan dolayı sadece worldcard için bir avantaj vardır. Bizim ürünümüz her iki sitedede yaklaşık aynı fiyat ile satılmaktadır.

Hocam benim anlatmak isteğim şeyde tamda bu tutumunuz.
  • quote:

Bu konu ile ilgili olarak cevap yazarak bir polemiğe girmek istemedim zira konu tartışmaya girmeyi gerektirmeyecek kadar açık ve nettir, ürün sanalpazarda 599 tl fiyata, gittigidiyorda kılıflaberaber 649tl fiyata sahiptir. gittigidiyor worldcard için puannkampanyası yapmış olduğundan dolayı sadece worldcard için bir avantaj vardır. Bizim ürünümüz her iki sitedede yaklaşık aynı fiyat ile satılmaktadır.

hakikaten bu kargonun alıcı ödemeli olması çok enteresan. üstüne üstlük sizin bayiniz olduğunuzu belirttiğiniz firma aynı fiyattan satıp kargoyu satıcı ödemeli şekilde yaparken sizin kargoyu alıcıya ödetmeniz çok garip.
    ama fiyat konusunda size hak veriyorum gittigidiyor world puan veriyorken sanalpazarda bonus veriyor. bonus kartı olan kişide pekala 540 tlye mal edebilirdi sanal pazardan alarak.o konuda gereksiz bir serzeniş olduğunu düşünüyorum size.
    eğer kargoyu sizde ücretsiz yaparsanız daha fazla sipariş alacağınızada inanıyorum açıkçası
    saygılar iyi çalışmalar

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.