Şimdi Ara

Apple'dan iPad mini için iki yeni televizyon reklamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'dan iPad mini için iki yeni televizyon reklamı

Apple, iPad Mini için iki yeni televizyon reklamı yayınladı. Daha önceki "Piyano" reklamında olduğu gibi dördüncü nesil iPad 4 ile karşılaştırılan iPad Mini, bu defa fotoğraf yetenekleri ve iBook üzerinden sunduğu elektronik kitap deneyimi ile ekranlara geliyor. Her iki video da Bobby Darin ve Hoohnny Merce imzasını taşışyan Two of a Kind isimli müzik ile karşımıza çıkıyor.

iPad mini'nin yeni televizyon reklamlarında en çok dikkat çeken nokta, sadece beyaz renkli modelin kullanılıyor olması. Apple'ın diğer renk seçeneğine neden yer vermediği ise şu an için bilinmiyor. Tabi her yeni videolar için altını çizebileceğimiz bir başka ortak nokta ise, iPad mini'nin tek elle kullanıma yatkın olduğunun gösterilmesi. Zaten cihazın iPad 4 ile karşılaştırılmasının asıl nedeni de bu zira kompakt yapının bir avantajı olarak tek elle tutmak kolay ve hafifliğinden ötürü rahatsızlık verici de değil. Yoksa cihazlar işlemciden ekrana kadar donanım bazında neredeyse hiç bir ortak noktaya sahip değil, temel kamera özellikleri dışında ki iPad 4 farklı olark görüntü sabitleme de yapabiliyor. iPad mini yurt dışında 349$'dan başlayan fiyatlarla alınabiliyor.

Apple'dan iPad mini için iki yeni televizyon reklamı

• ipad mininin reklamı o kadar can alıcı olmamış
  • daha etkileyici bir reklam yapılabilirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Retina koyup iPad 4 ü rutini bozmadan Mart - Nisan'da çıkartacaktı. Piyasayı daha silip süpürürdü o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 13 Kasım 2012; 9:35:49 >
  • Yine de 7,9 boyutlarında iPad ile neredeyse aynı özelliklerde bir ürün çıkarması güzel Apple'ın,Reklamlar konusunda Apple fazla abartıya kaçmak istemediği için bu tarz sade reklamlar yaptırmışlar herhalde.

• Nexus 7 mi ipad mini mi sizce ?

• ne saaçma salak bi reklam olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Nexus 7 mi ipad mini mi sizce ?

bende tablet alma arifesindeyim şunu da bi elimizde görsek diye bekliyorum ama, apple'ı da hiç sevmiyorum arkadaş nasıl yapsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: depeche35Nexus 7 mi ipad mini mi sizce ?
    bende tablet alma arifesindeyim şunu da bi elimizde görsek diye bekliyorum ama, appleı da hiç sevmiyorum arkadaş nasıl yapsak.

IPAD 3 alın bence. Hem donanım hem ekran boyutu anlamında daha iyi ve uygun.

• o kadarda güzel olmamış
  • Mersi...

• dün inceledim , ekranı çok sırıtıyor, bence olmamış , inceliği hafifliği falan çok iyi ama ekranın retina olması gerekiyordu kesinlikle.

• yani? sonuç? reklamlar saçma bence..

• apple bence ne yapacağını şaşırdı.
    Önce ipad de retina ekranın ne kadar mükemmel olduğundan bahsediyordu.
    Şimdi retina olmayan ipad mini'nin retina ekrandan çok da farkı olmadığını söylüyor.
    Apple kendi kendini bitirmeye mi çalışıyor ne?

• Cihaz erdi özüağanin elinde olduğuna göre inceleme yakındır

• Ya Apple nasıl böyle şeyler yapabiliyor anlamıyorum. Steve gitti reklam bile yapamaz oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim reklamdan çıkardığım sonuç''o kadar boktan bir alet çıkardık ki reklamı bile tek başına çekemeyip yanına birde normal ipad koymak zorunda kaldık'' oldu.

4s kullanıcısı olarak özellikleri bakımından ipad miniyi gerçekten salakça bir ürün olarak görüyorum BANA GÖRE apple'ın bugüne kadar çıkarmış olduğu en ''cırt'' ürün iphone 5 ile birlikte.

Saygılar !

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Vaveyla- -- 13 Kasım 2012; 17:46:03 >
  • Olmamış reklam
  • Çok yakında retina ekranı koyacak, tüketim bağımlısı bizlere bunu sattırıp onu aldıracak. Apple gibi büyük firmaların hiç bir etik anlayışı yok maalesef, bu işe bir sınır koyulması lazım, örneğin birbirinin muadili 2 ürün arasında en az 2 yıl olması gibi.
  • 2. nesi ipad minide basacaklar bombayı tabi , retina a6x ozaman alırız şimdi gereği yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.