Şimdi Ara

Android 4.1.2 güncellemesi Galaxy S3'e Multi-Window özelliğini getiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Note II modelinde ve Galaxy Note 10.1 tabletinde karşımıza çıkan ve aynı anda iki uygulama kullanabilme özelliği sunan Multi-Window çoklu görev fonksiyonunun Galaxy S3 modeline de geleceği konuşuluyordu.

İsrail kaynaklı bir teknoloji blogu, test amacıyla Android 4.1.2 yüklenmiş bir Galaxy S3 modeli elde etmesiyle bu iddialar daha da kuvvetlendi. Site, test edilen modelin bir ekran görüntüsünü de internette paylaşmış. Görselde Galaxy S3 üzerinde Multi-Window özelliği görünüyor.

Aralık ayında Galaxy S3 modeline gelmesi beklenen Android 4.1.2 güncellemesinde çoklu pencere özelliğinin yanısıra fotoğraf galerisinde yeni görüntüleme seçenekleri ve performans geliştirmeleri bulunuyor. Android 4.1.2 güncellemesinin I9300XXE yapı numarasına sahip olduğu belirtiliyor.

İddialar doğrulanırsa Galaxy Note II ve Galaxy Note 10.1 modelinin ardından gelişmiş çoklu görev yeteneği Multi-Windows özelliğine sahip olan diğer model de Galaxy S3 olacak. Galaxy Note modeli de Android 4.1.2 güncellemesi ile bu özelliğe daha sonra kavuşacak. 

• Bir kaç güne sızar bu beta kullanırız.

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha android 4 1 yukleyemedik bi ara 24 mb lik bi güncelleme verdiler ondan sonra tık yok

• Note 2'de gelen en güzel özelliklerden birinin Note 1'e güncelleme ile verilmesi destek konusunda Samsung'un müşterilerini önemsediğini gösteriyor, en azından amiral gemilerini kullananları
  • Kendi beceriksizliklerinizi firmalara yüklemiyormusunuz gerçekten komik 25 ekimde hemde 3g üzerinden ota yoluyla 4.1.1 yükledim ve okadar stabil şekilde çalışıyor ki telefonum daha eğlenceli bir hal aldı herşeyi onla yapıyorum . Sonra yapılan yorumlara bakıyorum yükleyemedikleri için firmaya suç atanlar kendi kullanım hatası sonucu olacak şeyleri bile güncellemeye bağlayanlar bana komik geliyor birileri bunu düzgün yapıyorsa bunun düzgün yolu vardır kendi eksiklerinizi bilgisizliklerinizi lütfen aletlere ve firmalara atmayın bu tıpkı 100 alan ögrencinin ben 100 aldım zayıf alan ögrencinin ögretmen zayıf verdi demesi gibi basit ve komik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

Daha android 4 1 yukleyemedik bi ara 24 mb lik bi güncelleme verdiler ondan sonra tık yok

Arkadasimda s3 var kies uzerinden kurdu 2 haftadir kullaniyor sende dene istersen.. Bende note var hsla bekliyorum ciksin artik pfff

• Simdi bisey yazicam olmayacak yani. Surekli samsung u kotuleyen insan topluglugu nerde? Apple destek veriyor evet ama var olani daha beter yaparak. Note 2 nin sahip oldugu bir ozelligi telefona katmak takdir edilecek birsey bana gore. Bravo diyorum

• LG den haber yokmu ya :)

• odin ile official firmware indirip kurabilirsiniz 4.1.1

garantiyi etkilemiyor
  • Guzel guzel, Jellybeandeki stabilite cok iyi, ufak tefek eksikler dısında. Bu guncellemede onları da duzeltirler sanırım.

• İlginç olan haberden ötesi " yazılar " İBRANİCE !!!!

• harıkasın samsung..

• note 1 satmama gerek kalmadı:-)

• Mükemmel bir haber daha... :)

• Güzel haber

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

İlginç olan haberden ötesi " yazılar " İBRANİCE !!!!

Hep yahudi masonların oyunu di mi bunlar?

Bak ne yazıyor yukarıda? İsrail kaynaklı site

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

İlginç olan haberden ötesi " yazılar " İBRANİCE !!!!

Hep yahudi masonların oyunu di mi bunlar?

Bak ne yazıyor yukarıda? İsrail kaynaklı site

Bende zaten senin düşündüğün - cevap verdiğin şekilde düşünmedim eğerki sana dokunacak bir durum yoksa !

Bakıp - okursan ben türkçe yazdım .

HEP BİR KOMPLO TEORİSİ DEĞİL Mİ ? GERÇEK DÜNYA DAN UZAKLAŞMADAN ALINTI YAZALIM LÜTFEN !

http://www.uzmantv.com/masonluk-bir-yahudi-orgutlenmesi-mi izlersen belki bir fikir edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 13 Kasım 2012; 0:37:04 >

• bu özelliği kullanacağımı düşünmüyorum. ama bulunmasından zarar gelmez. şu çökmeleri düzeltsinler bana yeter.

• S3 4.1.2 alırken(Multi-View iyi bir özellik bence iyide oldu,S3 kullanıcıları adına sevindim.) S2 4.1.1 alamadı şimdi soruyorum S2nin ne eksiği varda 4.1.1i daha veremediniz,tamam S3 Samsungun şuan gözbebeği ama geride bıraktığı 20milyonun üzerinde S2 kullanıcısı var bunların hepsini hiçe sayıyor resmen,şimdi S4 çıktığında aynı şeyler S3 yapılsa olurmu hiç?
  • Biz 1-2 güne kadar 4.2 yi (Galaxy Nexus) alacaz acaba bu özelliği bu versiyonda görebilir miyiz ki ?¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendery -- 13 Kasım 2012; 0:50:06 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.