Şimdi Ara

Hellgate: London (2007) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.572
Cevap
0
Favori
70.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar bu "vanquish 5 lies" gorevini hala geçebilmiş değilim gorevi 2 kere yapdım hala bişey olmuyor ilerlemiyor oyun bir yardım geçen varmı bir arakdassın dediği goreve başdan başlama işinide yapdım olmadı gorevin resminide koyuyorum :acaba bu gorevdeki canavarları yazan sıraya goremi oldurcez bu nu bilen varmı

Hellgate: London (2007) [ANA KONU]
  • arkadaşlar verildimi bilmiyorum verildiyse kusura bakmayın.
    ben oynuu netten çektim.ing yama ve ilaçlarını tamamladım ama healt ve çoğu yerde bişiler yazıyo. sorun nedir acaba görev falan yapamıyorum. healt gidiyor biliyorum zombiler falan dalıyor ama sol tarafta azalan hiçbişey yok bi anda küt aşağıya iniyorum.
    sorun nedir?
  • @antiochos

orda sıraysıyla öldürme falan yok
    hellgate e girmeden önce herşeyini hazırla(can ve mana olarak)
    bi şi kesin ki HİÇ ÖLMEMEN LAZIM(hellgate ten çıkmamak ta bi zorunluluk olabiler tam emin değilim)
    5 inin içinden son boss u öldürdüğünde HEMEN video gircek
    İnşaallah yardımcı olmuşumdur
  • ya aslında baska oyunlar oynuyorum ama bunu da acıp soyle bir 45 dakika falan donuyorum bikac gorev falan zevkli oluyor o zaman
  • birşey sorucam bu oyunda müzikleri duyamıyorum. gerçi yeni başladım ama menüde ve oyunun en başında müzikler yoktu. bende bir hatamı var diye düşündüm çıktım.oyunda müzik var değilmi
  • Tabiki müzik var ama oyunda ki havaya göre değisiyorr . herzmnn müzik calmıyorr
  • müzik arayan oyundan soğur.arka plana sevdiğiniz bişeyleri açınca sorun olmuyor.hatta tempoya göre gaza bile gelme ihtimali artıyor.
  • hayır bendehiç müzik çalmıyor. sesler falan var hep amam müzik yok. önceden böyle bir problemle karşılaşan oldumu. arama yapınca çıkmıyor bişey
  • Yaani müzik var ama müzikten kastın pes teki gibi sözlü ünlü sarkılar ise öğle müzik yokk arka plandan mp3 calabilirsin ben öğle yapıyorum
  • anlatamıyorumherhalde derdimi. hani oyunlarda oynarken aka planda müzik çalarya hani bende hiç yok. menüdede yok . bide npc lerle konuşurkenki dialoglar seslimi? diablodaki gibi yani eğer onlarda sesliyse bende odayok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Will

anlatamıyorumherhalde derdimi. hani oyunlarda oynarken aka planda müzik çalarya hani bende hiç yok. menüdede yok . bide npc lerle konuşurkenki dialoglar seslimi? diablodaki gibi yani eğer onlarda sesliyse bende odayok.

derdini çok iyi anladım sen cevabı alamamışsın.ben zaten oyunu haber izlerken vs açıyorum.volkman kulaklığı var birini kulağa takıp diğerinden haber dinliyorum.müziklerin oyuna katkısı yok.ne kadar şanslısın.
  • @will

aynı sorun bende de vardı yabancı forumlardan çözümü buldum

denetim masası-ses aygıtları-ses efekti ve aygıtları-gelişmiş(höparlör ayarları)
    daha sora yukarıdan performansı seçip donanım ivmesini 3/4 e getiriyosun
    BU KADAR!
    sorun falan kalmadı
    ii oyunlar
  • Belki arkadaş oyunun RIP versiyonlarından birini almıştır veya indirmiştir...
  • @Will şunu mu duymak istiyorsun EET OYUNDA SORUN VAR ... İİla böğlemi yazmamız gerek bizdee aynısını dıyoruz konusmalarda hepsinde olmasada sesli müzikte var
    @-erna- duzeltim diyor onun dediğini deneye bilirsin artıkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: spawn12

@Will şunu mu duymak istiyorsun EET OYUNDA SORUN VAR ... İİla böğlemi yazmamız gerek bizdee aynısını dıyoruz konusmalarda hepsinde olmasada sesli müzikte var
    @-erna- duzeltim diyor onun dediğini deneye bilirsin artıkk

bende oyunun ana menüsünde 0 müzik vardı(tabii bi de oyun içinde de 0 müzik) @will de de öle bi şi olmuş
    ondan dolayı önceki mesajda sölediğim bunu tamamen ortadan kaldırıyor
  • denilen hoparlor ayarını yaptım ama bi degisiklik olmadı zaten bir oyun benimki gibi ses sistemi olan bir bilgisyarda muzik sorunu cıkarıyorsa o oyunda sorun vardır hani onboard ses kartı olur ne bilim creative falan olur oyuncak gibi o zaman olabilir ama profesyonel ses kayıt sistemlerinde cıkarmaması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basarrrr

denilen hoparlor ayarını yaptım ama bi degisiklik olmadı zaten bir oyun benimki gibi ses sistemi olan bir bilgisyarda muzik sorunu cıkarıyorsa o oyunda sorun vardır hani onboard ses kartı olur ne bilim creative falan olur oyuncak gibi o zaman olabilir ama profesyonel ses kayıt sistemlerinde cıkarmaması lazım

sorun anlaşıldı.lütfen uzunca yazıyorum denedikten sonra sonucu söylermisin şimdiden merak ettim:
    ama dostum cidden oyunun müziği oyuna çok ciddi artı katmıyor.
    dostum ses sistemim özel deseydin baştan daha çabuk cevap alırdın.oyunlar senin düşündüğünün aksine onboard ,creativ vs senin tabirinle oyuncak ama genel anlamda standart ses sistemlerine göre yapılırlar.ihtimali sebepler:
    1.oyun donanımdaki ses aygıtını doğru algılamıyor.ya da daha doğru deyişle oyun müziğin gideceği sürücüyü düzgün seçemiyor.
    2.profesyonel ses kayıt sistemi dediğin şeye ait yazılım sürücülerin oyunu desteklemiyor.
    3.makinana yüklediğin ses codecleri soruna neden oluyor.(ben bazen ffdshow u yüklediğimde görüntü codec i düzgün çalışmadığından makina kitleniyordu.çünki codec oyun için değil film izlemek için yazılmıştı.)
    4.profesyonel ses kartının yanında aynı anda varsa onboard ses kartın da yüklü olabilir.
    ilk dediğim seçeneği daha iyi anlaman için winamp tan örnek vereyim:
    winamp ta options dan preferencese girdiğinde plugins in altında output diye bir seçenek vardır.orda yazar işte nulsoft direct output,nulsoft wave output vs. oyunda bu tip bir yol kullanıyor.tabii biz oyunun neyi kullandığını normalde göremiyoruz.o genelde oyunun ayar dosyalarında mutlaka yazar.ama bulman için neye bakmak gerektiğini mutlaka bilmelisin.belki oyunu çalıştıran exe dosyasına bile gömülü bir komut olabilir.
    yapabileceğin yolları sayıyorum(dieğer ses codec veya program vs e bişey diyemeyeceğim) :
    1.ses ayarlarından varsa sürücü değiştirmeyi denemen.
    denetim masası-ses efekti ve ses aygıtları-ses başlığını seçtikten sonra ses çalarken deki varsayılan aygıt kutusunda
    tıklayıp seçebileceğin başka bir seçenek var mı ona bakacaksın.çünki senin ses sisteminde birden fazla seçenek varsa oyun çalıştıramayacağı şeyi seçebilir.
    2.artık hemen hemen her makinada onboard ses kartı oluyor.eğer senin anakartda da varsa senin profesyonel ses sistemini devre dışı bırakıp oynadığında onboard olanı devreye sokman.bunun içinde :
    denetim masası-sistem-donanım-aygıt yöneticisi-ses video oyun kumandası dedikten sonra senin profesyonel ses kartını seçip özellikler dedikten sonra çift tık yada özellikler deyip genel sekmesi altında aygıt kullanımı yazar ordan aygıtı devre dışı bırak demek yeterlidir.
    sonra tabii varsa onboard ses kartını devreye sokacaksın.
    3.bence oyunun sesini açamazsan herşeye rağmen takıntı yapmayıp arka planda winamp ta aksiyon müziği felan aç.
    ben zaten cidden bazen sıkılıp oyun oynarken sesi kapar arkada müzik dinlerim.

• Save dosyamı rarladıktan sonra uzantısını jpeg olarak ekledim. isteyen arkadaslar uzantıyı rar yaparak kullanabilirler.
    (dosya ekleme secenegi warsa sitede goremedim, uzulurum cok.. )

18 LVL (son hatırladıgım bu. kardesim oynadı benden sonra kac level almıstır bilmiyorum)

skil leri dagıtılmamıstır. (kendiniz dagıtarak deneyebilisiniz) (bikac puan beacon a vermistim birtanede sniper da war..)

MARKSMAN denemek isteyen arkadaslar , denemelik karakter save i veriyorum isinize yarar umarım..

h* ttp://rap*hiphop*idshare.com/files/73874396/Hellgate.rar.ht ml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cptANGRIST -- 2 Aralık 2007; 23:59:14 >
  • arkadaşlar ben bir bug daha buldum:
    wanted peril görevinde monument stationda arphaunla konuşmamız isteniyor.ama konuşulacak kişi gerçekte templar basede MAXIM denen karakterle iç içe geçmiş duruyor-ARPHAUN-.boşuna monument stationu aramayın.
  • EEt aynı orevi ben de dün yaptım içiçe gecmis durumdalarr bir arkasını dolanıp bakarsanaız gereklı sahsı gorursunuz
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.