Şimdi Ara

Ankara için 2 tane kar lastiği aldım petlas snowmaster w601

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
12.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koyacak yer durumu ve maddiyat meselesinden dolayı 2 adet bugün petlas aldım snowmaster w601 185 65 14 olarak 105 tl tanesi 220 tl 6 ay taksitli fiyat olarak uygun aldım ancak
    arka lastiklerim pirelli marka mevsimlik lastik geçen yıl 4 tane mevsimlik lastik ile yoluma devam ettim.. bu senede bu şekilde kullanıcam virajlara sert ve fren cok sert olmadığı sürece bir problem olmaz diye düşünüyorum beyler yorum alabilirmiyim?

• Sartlar kisitliysa da yapacak cok birsey kalmiyor ama frenleme esnasinda dikkatli olmaniz sart.
  • anladım dostum yorumun için teşekkürler maddiyat birde şöyle seneye araç değiştirme şansım olabilir diye düşünüyorum büyük ihtimal uymayacak ve sonuç o lastikler elimdek kalıcak yaza normal lastikde alırsam baya problem olucak bu şekilde kullanmak
    daha makul geldi bana araç kalırsa yaza 4 tane normal alırım gibi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 12 Kasım 2012; 17:45:02 >
  • kredi kartına mı taksitli acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

kredi kartına mı taksitli acaba?

evet dostum
  • önlere takıcaksınız muhtemelen. Virajlarda arkasını atabilir dikkatli olun.
  • Hocam aynı lastikleri 100 liraya aldım tanesini. 2 ay ertelemeli 6 taksit.Fiyat gayet makul.Bakalım performansları nasıl.Sivastayım bu arada.
  • vallaha aynı soruyu ben soracaktım iyi olmuş
    bende sadece önlere almayı düşünüyorum bir problem olmaz herhalde değil mi. birde zorunlu olursa 4'üde mi zorunlu olacak yoksa sadece çekiş lastikleri mi ?
  • Virajlarda ve su birikintilerine girerken dikkatli ve yavas girin.
  • aynen önlere taktırdım montaj dahil o fiyata aldım lastik tavsiye üzerine aldım gerçekden cok iyi deniliyor bakalım kar yağsın ankaraya görelim neler olcak yorum yapan herkese teşekkür ederim

@black dostum benim gibi isen yeterli gelir dikkatki kullanmak lazım arkadaşlarında dediği gibi geçen seneyi ben yaz lastiği ile geçirdim nasıl geçirdiysem
  • Yararını göremezsin,kıçın ata ata gidersin...

2 tane alacağına hiç almasaydın,hem maddi kaybın olmazdı.

Yararını göremezsin,kıçın ata ata gidersin.Fren mesafesinden de performansın %30 olur.

Alman adac testlerine sırf bizim cahil cuhela 2 kış lastiği alıyor ,mutlaka test edin diye mail atmıştım geçen sene.Bakalım bekliyorum.

Yarın hemen git 2 tane daha al.3 kuruş kar edecem diye canından ,malından olursun,sıkıntıya girersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Yararını göremezsin,kıçın ata ata gidersin...

Yararını göremezsin,kıçın ata ata gidersin.Fren mesafesinden de performansın %30 olur.

Alman adac testlerine sırf bizim cahil cuhela 2 kış lastiği alıyor ,mutlaka test edin diye mail atmıştım geçen sene.Bakalım bekliyorum.

Yarın hemen git 2 tane daha al.3 kuruş kar edecem diye canından ,malından olursun,sıkıntıya girersin.

dostum maddi olanak şuan elverişsiz babamın kartından aldım onuda + olarak ben şimdi aldım diyelim yaz gelecek hadi tekrar sök şuan ki yazlık lastiklerimde önlerden bahsediyorum durumu pek iyi değil zaten
    yaza ne olcak yine 4 tane lastik yazlık alacam 8 10 lastik olucak evde dikkatli gider gelirim bu şekilde geçen sene bu mevsimlik lastikde o yogun karda gittim geldim bişey olmadı birde şu var bu 4 kar lastiği
    seneye arabayı değiştirirsem elimde kalır o nedenle gereksiz görüyorum şuanlık.. kar lastiği yazın kullanabilse ama malesef kullanılmıyor bu lastikler sıcak havada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 12 Kasım 2012; 18:38:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

aynen önlere taktırdım montaj dahil o fiyata aldım lastik tavsiye üzerine aldım gerçekden cok iyi deniliyor bakalım kar yağsın ankaraya görelim neler olcak yorum yapan herkese teşekkür ederim

@black dostum benim gibi isen yeterli gelir dikkatki kullanmak lazım arkadaşlarında dediği gibi geçen seneyi ben yaz lastiği ile geçirdim nasıl geçirdiysem

2 kışı yaz lastiği ile geçirdim frenlemede biraz sıkıntı yaşadım zaten ona dikkat ediyorum . aslında gelecek sene düşünüyorum çünkü askerlik var ama seneye pahalanacak olması bu seneden almaya yönetti beni o yüzden .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

aynen önlere taktırdım montaj dahil o fiyata aldım lastik tavsiye üzerine aldım gerçekden cok iyi deniliyor bakalım kar yağsın ankaraya görelim neler olcak yorum yapan herkese teşekkür ederim

2 kışı yaz lastiği ile geçirdim frenlemede biraz sıkıntı yaşadım zaten ona dikkat ediyorum . aslında gelecek sene düşünüyorum çünkü askerlik var ama seneye pahalanacak olması bu seneden almaya yönetti beni o yüzden .

dostum bence hiç olmamasından daha iyidir al tak bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

Yararını göremezsin,kıçın ata ata gidersin...

dostum maddi olanak şuan elverişsiz babamın kartından aldım onuda + olarak ben şimdi aldım diyelim yaz gelecek hadi tekrar sök şuan ki yazlık lastiklerimde önlerden bahsediyorum durumu pek iyi değil zaten
    yaza ne olcak yine 4 tane lastik yazlık alacam 8 10 lastik olucak evde dikkatli gider gelirim bu şekilde geçen sene bu mevsimlik lastikde o yogun karda gittim geldim bişey olmadı birde şu var bu 4 kar lastiği
    seneye arabayı değiştirirsem elimde kalır o nedenle gereksiz görüyorum şuanlık.. kar lastiği yazın kullanabilse ama malesef kullanılmıyor bu lastikler sıcak havada

Arabana kış lastiği alacak paran yoksa arabaya binme be kardeşim!

Hem milleti canından edecen hem kendini.

• ya 4 tane aynı lastikten alın ya da hiç almayın... 2 tanesi, normal lastiklerden sizi daha büyük tehlikelere atar
  • Kar yağsın bi deneyelim bakalım nasıl olcak
  • süper lastik almışsın hayırlı olsun
    http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Petlas/Snow-Master-W601.htm
  • Selamlar @CaNeRR geçen sene karda sorun yaşadınızmı merak ettim, ben de bu sene sizin kullandığınız gibi yapacağım.

İyi forumlar.
  • Aynı lastiğin R 15'ini kullanıyorum ben de Arabayı aldığımda üstündeydi. Hafta sonu Bolu'da sağlam kar yağdı biraz deneme fırsatı buldum.

Diğer marka lastiklerden pek de bir farkını göremedim. Petlas diye aklınızda soru işareti falan kalmasın. Yalnızca fren yaparken biraz dikkatli olun. Onun dışında yokuşda kalkışlarda falan sıkıntı yaşamadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.