Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabulvardan aldım ve artık Note 2 camiasındayım. Amerikadan ve UK'den bakıyorum ama çok cazip gelmedi. Amerika fiyatları 600-650 usd civarı. buna birde 100 Tl vs koyunca neredeyse aynı fiyata geliyor. Boyle almak daha cazip geldi açıkçası hemde 12 taksit hemde garantili..
    1399TL/12 (worldcarda tbi)
  • bu rakam gerçekten rakipsiz. worlcardı olana 12 takist, 1400 lira hem de yurtdışı fiyatı bile 1250-1300 civarına geliyorken...

Ancak bu siteyi ben ilk kez duydum, patlama ihtimali ne acaba? mağazaları falan var mı bi arştırmak lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercan

bu rakam gerçekten rakipsiz. worlcardı olana 12 takist, 1400 lira hem de yurtdışı fiyatı bile 1250-1300 civarına geliyorken...

Ancak bu siteyi ben ilk kez duydum, patlama ihtimali ne acaba? mağazaları falan var mı bi arştırmak lazım..

Bu site limango'ya ait ve ürünler paralel ithalatçısı olan Medcell firmasına ait.Önceki yazıları okursanız tüm detaylar yazıldı
  • 1399 TL fiyatın düşüşte olduğunu gösteriyor. Biraz daha beklersek bu fiyat yaygınlaşacaktir.

Doğubankda kayıtsız fiyatını bilen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 3 Aralık 2012; 20:30:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 ün başında başlar 1300 tl ye düşmeye
  • arabulvar dan bir adet beyaz note 2 siparişi verdim . teslimat 13 u yazıyor .
  • fiyatı bence 1350den aşağı düşmez s4 çıkana kadar çünkü yurtdışında(almanya) bile 520 euro şuanki kurla 1200 civarına denk geliyor.arabulvar fiyatı çok uygun sanırım ben de oradan sipariş edeceğim axesse 6 taksit 1450 lira uygun bence
  • Arabulvar fiyatı akıl çelici gelse de ellerindeki stoğun ürün piyasaya çıktığında androidtelefonlari.com'daki beyaz note 2'ler gibi ilk sevkiyattan olduğunu düşünüyorum.
    Note 2 ana konu'da samsung garantili cihazların başına gelen onca olumsuz servis probleminden sonra ithalatçı garantili ürün benim için sorun değil.
    Ancak kendi adıma bin liranın üzerinde bir meblağ vereceksem alacağım ürünün rengini seçme hakkım olsun isterim.
    Bu şartlar altında şubat-mart gibi fiyatın 1.500 altına sabitlenmesini beklemeyi düşünüyorum.
  • Arabulvar da gri stokları bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illeg4l -- 4 Aralık 2012; 19:08:53 >
  • Arabulvardan note 2 alip kargoya verilmis olan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dün öğlen aldım, halen verilmedi görünüyor. mail attım cumaya kadar teslim olur cevabı geldi..
  • Bende dun aksam alim yaptim fakat garanti ile ilgili arkadaslarin yorumlarini gorununce kafam karisti. İns bir sknti yasamayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: xray14

Bende dun aksam alim yaptim fakat garanti ile ilgili arkadaslarin yorumlarini gorununce kafam karisti. İns bir sknti yasamayiz

Yakın fiyatlarda başka alternatif varmı yoksa ay başını bekleyip yurdışından 1.300+pasaport kaydı fiyatıyla alıcam.
  • Ben vatan bilgisayar ankamall subesinden gecen hafta
    1670 aldim ve telpa bandrollu ve samsung damgasi var arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: illeg4l

quote:

Bende dun aksam alim yaptim fakat garanti ile ilgili arkadaslarin yorumlarini gorununce kafam karisti. İns bir sknti yasamayiz

Yakın fiyatlarda başka alternatif varmı yoksa ay başını bekleyip yurdışından 1.300+pasaport kaydı fiyatıyla alıcam.

Su an gorunen en uygun fiyat bu sekilde. Ama yurtdisi alcaksaniz onun da garanti yonunden cok bir farki olmayacaktir diye dusunuyorum

• 2013 de yılbaşı indirimlerinde 1400 leir bulacagını tahmin ediyorum yada mart ayında 1300 leri bulacagını o zamanı bkliyecegiz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: santos66

2013 de yılbaşı indirimlerinde 1400 leir bulacagını tahmin ediyorum yada mart ayında 1300 leri bulacagını o zamanı bkliyecegiz sanırım

Marta kadar kimse sabredemez sende dahil
  • quote:

quote:

quote:

Su an gorunen en uygun fiyat bu sekilde. Ama yurtdisi alcaksaniz onun da garanti yonunden cok bir farki olmayacaktir diye dusunuyorum

Burada yazılanlara göre medcell garantisi varmış.Ben dün akşam arabulvara hangi ithalatçı firmanın garanyi sağladığını mail ile sordum ertesi sabah gelen cevap stokların tükendiği oldu.Beyaz rengi hala stoklarda görünüyor.Yurtdışından alıcağımdan dolayı sahibinden.om sitesinden alsamda fark eden her hangi bir şey olurmu?
  • Yılbaşından birkaç gün önce almayı planlıyorum. Yılbaşından sonra indirime girer diyen arkadaşlar, tahmini kaç gün sonra fiyatlar düşer?

Çünkü zamanım kısıtlı dedem yurtdışından geliyor ve ocak 3-4 gibi geri dönecek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Burada yazılanlara göre medcell garantisi varmış.Ben dün akşam arabulvara hangi ithalatçı firmanın garanyi sağladığını mail ile sordum ertesi sabah gelen cevap stokların tükendiği oldu.Beyaz rengi hala stoklarda görünüyor.Yurtdışından alıcağımdan dolayı sahibinden.om sitesinden alsamda fark eden her hangi bir şey olurmu?

Beyazin hala satisina devam ediyorlar sanirim. Sabah bitmisti tekrar yenilenmis ilan.
    Sahibindenden yada baska bir yerden almaniz farketmez ama pasaport vs isleriyle ugrasmak sknti o yuzden bende
    Arabulvardan almayi tercih ettim yoksa fransadan alma durumum vardi ama bunun fiyati daha cazip geldi bana.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.