Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gün ve saat itibariyle capacity samsung, electro world, teknosa'larda bir adet bile stok kalmamış. bir anlamda yok satan telefon. migros mağazalarında ise 1.250 tl'ye sadece şikayeti bol aracı kurum pegasus garantili telefonlar var. samsung mağazalarında note 2 olmadığı için size note 3 itelemeye çalışıyorlar, aman dikkat.

(önceden belirteyim sanal mağaza değil normal teknoloji market önerisi bekliyorum.)
    haftasonu gelmeden 1.300 bandında samsung (veya brightstar, c5, telpa ) garantili bir cihazı sizce nereden bulabilirim.
  • Takip, İphone 4s'den geçmeyi düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombrax

gün ve saat itibariyle capacity samsung, electro world, teknosa'larda bir adet bile stok kalmamış. bir anlamda yok satan telefon. migros mağazalarında ise 1.250 tl'ye sadece şikayeti bol aracı kurum pegasus garantili telefonlar var. samsung mağazalarında note 2 olmadığı için size note 3 itelemeye çalışıyorlar, aman dikkat.

(önceden belirteyim sanal mağaza değil normal teknoloji market önerisi bekliyorum.)
    haftasonu gelmeden 1.300 bandında samsung (veya brightstar, c5, telpa ) garantili bir cihazı sizce nereden bulabilirim.

migrostakiler telpa garantili.. kartal migrosta son bir tane vardi onu da ben aldim.. sansa en istedigim gri renk cikti.. kutu icinde samsung turkiye nin belgeleri var.. paralel ithalat bile 1.270tl :/ birde maximuma pesin 12 taksit yaptim :) migrosunuza gidip bakin varsa alin derim.. bimeks bile bir ton kampanya parasi vererek 1.300 e satiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

migrostakiler telpa garantili.. kartal migrosta son bir tane vardi onu da ben aldim.. sansa en istedigim gri renk cikti.. kutu icinde samsung turkiye nin belgeleri var.. paralel ithalat bile 1.270tl :/ birde maximuma pesin 12 taksit yaptim :) migrosunuza gidip bakin varsa alin derim.. bimeks bile bir ton kampanya parasi vererek 1.300 e satiyor..

pazar gününden beri migros stokunda kalan note 2'leri araştırıyorum. telefonda ulaştığım yetkililerin söylediği stokta sadece pegasus garantili note 2'lerin kaldığı.
    bazı şubelerde 1 adet telpa garantili cihaz gözükse de biz gidip alana kadar satılma ihtimali olduğundan stok garantisi veremiyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

pazar gününden beri migros stokunda kalan note 2'leri araştırıyorum. telefonda ulaştığım yetkililerin söylediği stokta sadece pegasus garantili note 2'lerin kaldığı.
    bazı şubelerde 1 adet telpa garantili cihaz gözükse de biz gidip alana kadar satılma ihtimali olduğundan stok garantisi veremiyorlar.

Buradan duymasam hic haberim olmayacakti.. kaldiki 2 tane mmm migros var burda :D bence sansinizi deneyin..telpa olmazsa almazsiniz..neticede su emmc olayi riskli..

• Bütün cihazları fiyatı ciddi ölçüde düşerken Note 2'nin fiyatı aylardır aynı seviyelerde ve hatta birkaç ay öncesinde göre daha pahalı. Ben artık Note 2'den umudumu kesmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scaevola

Bütün cihazları fiyatı ciddi ölçüde düşerken Note 2'nin fiyatı aylardır aynı seviyelerde ve hatta birkaç ay öncesinde göre daha pahalı. Ben artık Note 2'den umudumu kesmeye başladım.

2gb ramli olarak huawei acsend mate onerebilirim.. onun disinda note 2 yi bende cok uzun bir sure bekledim.. gecen sene bu donemde de 1.500 seviyesinde simdi de oyle (samsung garantili).. arada buyuk marketler kampanya yapiyor.. kesinlikle sokak telefoncularindan almayin.. kilif almaya gittigimde avea bayisine girdim kaca note 2 dedim 1.350 dedi paralel ithalat birde..baska bir yerde pararlele 1.200 dedi... acik acik bec*rmeye calisiyorlar.. kilifida sordum ebayde 3-5 dolar bu bana 30 dedi.. vay efendim kucuk esnaf batiyor bakkallar kapaniyor diyorlar ama mustahak.. boyleleri batsin efendim . (Nokta)

• Şu anda aklımda Nexus 4 var, yakında Nexus 5 çıkacağı için fiyatını iyice düşürdüler. 900 TL civarına almak mümkün.

Tabii ki tüm özellikleri Note 2'yle kıyaslanamaz ama fiyatına göre Note 2'den çok daha alınabilir durumda. Hem Google'ın kendi telefonu olduğu için güncelleme ve çöp uygulama derdi yok hem de 2 GB RAM ve Note 2'den daha yeni grafik işlemcisiyle performansı iyi.
  • Bence Note 2'nin fiyat-performans olarak herhangi bir muadili yok ama daha önce belirtildiği gibi kaç aydır 1.500 civarında seyreden fiyatı artık bunalttı. Teknoloji marketlerin haftasonu kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Çünkü teknoloji marketlerde haftasonu fiyatı 1.300-1.400 arası seyreden note 2 fiyatları hafta içi her yerde sabit 1.500 oluyor. Bu yüzden uyanık davranıp haftasonu saturn, mediamarkt, teknosa, gold ve vatan computer'a uğrayıp fırsatları kovalamak lazım.

Eğer kalem kullanımı ve parça, app ve rom yaygınlığı olmasa LG G2 tercih edebilirdim.
    Ancak kalem özelliği ve piyasadaki yaygın kullanımından dolayı şimdiki tek tercihim note 2.
  • quote:

Bence Note 2'nin fiyat-performans olarak herhangi bir muadili yok ama daha önce belirtildiği gibi kaç aydır 1.500 civarında seyreden fiyatı artık bunalttı. Teknoloji marketlerin haftasonu kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Çünkü teknoloji marketlerde haftasonu fiyatı 1.300-1.400 arası seyreden note 2 fiyatları hafta içi her yerde sabit 1.500 oluyor. Bu yüzden uyanık davranıp haftasonu saturn, mediamarkt, teknosa, gold ve vatan computer'a uğrayıp fırsatları kovalamak lazım.

Eğer kalem kullanımı ve parça, app ve rom yaygınlığı olmasa LG G2 tercih edebilirdim.
    Ancak kalem özelliği ve piyasadaki yaygın kullanımından dolayı şimdiki tek tercihim note 2.

kliksa ve hepsiburada da kart kampanyaları oluyor öyle daha uyguna geliyor. Ben kliksadan 1200e almıştım. Samsung türkiye garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 13 Kasım 2013; 18:06:23 >

• quote:

Bütün cihazları fiyatı ciddi ölçüde düşerken Note 2'nin fiyatı aylardır aynı seviyelerde ve hatta birkaç ay öncesinde göre daha pahalı. Ben artık Note 2'den umudumu kesmeye başladım.

kaça düşmesini bekliyorsunuz ki mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Note2 'nin yeni jenerasyon cihaz LG G2 ile yakın fiyatta seyretmesi ve huawei acsend mate'den pahalı olması adil değil.
    Note 2 fiyatı 1.400'den aşağı düşsün de 1.380 ve aşağısı fiyatlar samsung garantili cihazlar açısından benim için makul'dür.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Note2 'nin yeni jenerasyon cihaz LG G2 ile yakın fiyatta seyretmesi ve huawei acsend mate'den pahalı olması adil değil.
    Note 2 fiyatı 1.400'den aşağı düşsün de 1.380 ve aşağısı fiyatlar samsung garantili cihazlar açısından benim için makul'dür.

ben kliksadan 1200e almıştım . Daha da düşmez zaten
  • quote:

Şu anda aklımda Nexus 4 var, yakında Nexus 5 çıkacağı için fiyatını iyice düşürdüler. 900 TL civarına almak mümkün.

Tabii ki tüm özellikleri Note 2'yle kıyaslanamaz ama fiyatına göre Note 2'den çok daha alınabilir durumda. Hem Google'ın kendi telefonu olduğu için güncelleme ve çöp uygulama derdi yok hem de 2 GB RAM ve Note 2'den daha yeni grafik işlemcisiyle performansı iyi.

iyi hoş diyorsun ama lg de hafıza kartı desteği yok.. birde bu alet 1080p çekiyor :\ lg biraz salakça bir strateji izliyor bu konuda..
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Son birkaç aydır saplantılı bir şekilde Note 2 fiyatlarını takip ediyorum.

Son 3-4 ayda S3, S4, Grand ve Mega'nın hepsinin fiyatları 200-400 TL arasında düşüşler gördü. Fiyatları sürekli düşük kalmasa da S3'te de S4'te de ayda en az 2 kere ve en az 3-4 günlüğüne kampanyalı makul fiyatlar yakalamak mümkün.

Note 2'de ise en son gerçek anlamda kampanyayı 1,5 ay önce Kliksa'da sadece bir günlüğüne yapmışlardı, fiyatı puanı düşünce 1170'e geliyordu. Telefonun aynı gün içinde stoklarını bitirdiler, ertesi gün de 100 TL zam yaptılar. (Bayramda Vatan internette yanlışlıkla fiyatını 1150 seviyesine düşürdü ve zaten sipariş verenlerin siparişlerini iptal etmek için uğraştı, o yüzden bunu kampanyadan saymıyorum.) Bundan önceki kampanya da 1150 civarlarında Temmuz ayında yapılmış, tam ben telefonu almaya niyetlenmeden önce.

Hele 2 ay önce fiyatlar her yerde borsa gibiydi, Media Markt'ta aynı gün içinde 3-4 fiyat gördüğüm oldu ama hiçbir zaman puan kampanyaları, vs dahil 1299'dan ucuza görmedim. 1150'leri gördükten sonra şu anda 1250-1300 bandında satın almayı mantıklı bulmuyorum, daha doğrusu S3 ya da S4'te olduğu gibi birkaç günlüğüne kampanyaya girmesini bekliyorum ama nedense sanki 1350 indirimli fiyatıymış gibi göstermeye çalışıyorlar. Normal satış fiyatlarını 1499 seviyelerine fırlatmış durumdalar.

Zaten Şubat civarlarında ilk indirim geldiğinde 1600 civarlarında alınabiliyordu, o zamanlar paralel ithalatları 1399 seviyesindeydi. Paralel ithalatlar bile hala pahalı, onları da 1250 seviyesinden ucuza bulamıyorsunuz.

Anlamıyorum Samsung'un bu telefonu almak isteyenlere ne garezi var, onlar düşürmemekte inat ettikçe ben de fiyatının 1150'nin altına düşmesi için inat ediyorum; çünkü bu fiyat seviyelerini aylar önce gördü. 1250'ye bu telefonu alacağıma iki ay daha bekler 1600'e Note 3 ya da 1300 civarlarına daha güncel bir telefon alırım.

• Scaevola S kullanıcısına yanıt
    Note sınıfı farklı bir sınıf herkes g2 ile ya da farklı markaların farklı modelleri ile karşılaştırıyor da telefon boyut + kalem özelliği ile farklı bir sınıfta bunu insanlar bir türlü anlamıyor. ben 1200e aldım kliksadan 1ay olmadı sanırım daha. Fiyatları ben de çok takip ettim sizin gibi kliksanın yaptığı 1170i kaçırmıştım. Kliksanın sattıkları samsung türkiye garantili bu arada diğer kampanyaların garantisi ile ilgili bilgim yok. Bu telefonun bu fiyatlardan aşağı olması da zor zaten . İlla ki görecektir 1100ü hatta belki 1000i ama sadece kağıt üzerinde görecektir çünkü stok kalmamış olup telefon piyasadan çekilecektir o dönemde. Note samsungun premium sınıfı gibi düşünün . Araç üzerinden gidersek nasıl D segment araçlar 70.000e çıkıp 30.000e düşmüyorsa bu da düşmeyecek. Note 3 de düşmeyecek.
  • quote:

Son birkaç aydır saplantılı bir şekilde Note 2 fiyatlarını takip ediyorum.

Son 3-4 ayda S3, S4, Grand ve Mega'nın hepsinin fiyatları 200-400 TL arasında düşüşler gördü. Fiyatları sürekli düşük kalmasa da S3'te de S4'te de ayda en az 2 kere ve en az 3-4 günlüğüne kampanyalı makul fiyatlar yakalamak mümkün.

Note 2'de ise en son gerçek anlamda kampanyayı 1,5 ay önce Kliksa'da sadece bir günlüğüne yapmışlardı, fiyatı puanı düşünce 1170'e geliyordu. Telefonun aynı gün içinde stoklarını bitirdiler, ertesi gün de 100 TL zam yaptılar. (Bayramda Vatan internette yanlışlıkla fiyatını 1150 seviyesine düşürdü ve zaten sipariş verenlerin siparişlerini iptal etmek için uğraştı, o yüzden bunu kampanyadan saymıyorum.) Bundan önceki kampanya da 1150 civarlarında Temmuz ayında yapılmış, tam ben telefonu almaya niyetlenmeden önce.

Hele 2 ay önce fiyatlar her yerde borsa gibiydi, Media Markt'ta aynı gün içinde 3-4 fiyat gördüğüm oldu ama hiçbir zaman puan kampanyaları, vs dahil 1299'dan ucuza görmedim. 1150'leri gördükten sonra şu anda 1250-1300 bandında satın almayı mantıklı bulmuyorum, daha doğrusu S3 ya da S4'te olduğu gibi birkaç günlüğüne kampanyaya girmesini bekliyorum ama nedense sanki 1350 indirimli fiyatıymış gibi göstermeye çalışıyorlar. Normal satış fiyatlarını 1499 seviyelerine fırlatmış durumdalar.

Zaten Şubat civarlarında ilk indirim geldiğinde 1600 civarlarında alınabiliyordu, o zamanlar paralel ithalatları 1399 seviyesindeydi. Paralel ithalatlar bile hala pahalı, onları da 1250 seviyesinden ucuza bulamıyorsunuz.

Anlamıyorum Samsung'un bu telefonu almak isteyenlere ne garezi var, onlar düşürmemekte inat ettikçe ben de fiyatının 1150'nin altına düşmesi için inat ediyorum; çünkü bu fiyat seviyelerini aylar önce gördü. 1250'ye bu telefonu alacağıma iki ay daha bekler 1600'e Note 3 ya da 1300 civarlarına daha güncel bir telefon alırım.

Usta 3 e 5 e bakma derim.. sen rezil olacagina paran rezil olsun..haa bu yazdiklarimdan "git 1.400-1500 al" seklinde yorumlama.. 1200-1300 arasini kesin hak eden bir telefon.. kaldiki s3 u 1100 den asaga gormedim resmi garantili olarak.. gecen kipada 1.nesil note 1000 liraya yakin bir fiyattan satiliyordu (gebze center subesi stok 1).. anca yeni bir magaza acilacak note 2 yi 1150 ye verelim diyecekler ++ stokta 10 u gecmeyecek sabahtan kuyruklara gireceksin :/ kiliksadakiler puanlari dusunce o civara geliyordu..yani her sekilde 1300tl para cebinde cikiyor.. aldiktan sonrada sakin geriye bakma yani daha arastirma telefonun tadini cikar ;) almadan once her gun akakceden kontrol ediyordum (2ay boyunca).hatta bir ara umutsuzluga kapilip mega almaya karar verdim..golddan 1200 e mega alacaktim ama Allahim iste magazaya gittim kontrol ettim tam istedecekken hoop bir dur oldu ne olduysa :) sonra bu konuyu gordum ve migrosta telpa 1250 dediler.. bu sirada bimekste 1.300 diger magazalarda 1.499tl di.. o gun icin en kazancli alisverisimi yaptim ve noktayi koydum.. su an medimrktta 1000 lira deseler gram uzulmem..

• Bende note 2 ciler arasina katildim.
    Vatandan 1.350 tl ye grey aldimilk lzlenimim çok iyi

• Arkadaşlar yakala.co da kampanya gördüm; garanti yetkili servisten diyor

http://www.yakala.co/urun/elektronik-urunler/telefon-tablet/samsung-galaxy-note-ii-2--firsati
  • quote:

Orijinalden alıntı: HGKSN

Bende note 2 ciler arasina katildim.
    Vatandan 1.350 tl ye grey aldimilk lzlenimim çok iyi

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.