Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.114
Cevap
37
Favori
259.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainWerly

quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diablodiablo

quote:

Bugün 1610 TL ye telpa garantili aIdım telefonu

Turkcell'e bugun uğradım. Kontratsiz 1950 12 taksit olur dediler bir kuruş da inmediler. Alan arkadaslar var diyince de hangi TİMmis dedi bende cevap veremedim tabi

Siz nasıl aldınız benimle de sırrını paylaşırsanız çok sevinirim

Sivas Türkcell Tim den aldım. İsterseniz faturayı bulursam paylaşırım. Tabi aldığım yerde de fiyatı 1900 küsürdü fakat İndirim ve pazarlık ile 1610 dan aldim.

kardeş bende sivastayım bende peşin alacağım ayın 1 inde inş. hangi turkcellden aldın atatürk caddesindekinden mi?

Atatürk caddesinde 2 tane Türkcell var . Caminin ordaki Türkcellden aldım. Pazarlıkla iyi fiyat düşüyorlar.

Sivas ne güzel memleket :) istanbulda 1950 tlnin altına asla olmaz diyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatlar bir türlü istenen seviyeye gelemedi.Ben 1650TL Teknosa çıkışlı iyi almışım ozaman.Keşke herkes bu fırsattan yararlanabilseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media markt beni çok güldürdü yahu Bakmayın hala küfrediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Turkcell'e bugun uğradım. Kontratsiz 1950 12 taksit olur dediler bir kuruş da inmediler. Alan arkadaslar var diyince de hangi TİMmis dedi bende cevap veremedim tabi

Sivas Türkcell Tim den aldım. İsterseniz faturayı bulursam paylaşırım. Tabi aldığım yerde de fiyatı 1900 küsürdü fakat İndirim ve pazarlık ile 1610 dan aldim.

kardeş bende sivastayım bende peşin alacağım ayın 1 inde inş. hangi turkcellden aldın atatürk caddesindekinden mi?

Atatürk caddesinde 2 tane Türkcell var . Caminin ordaki Türkcellden aldım. Pazarlıkla iyi fiyat düşüyorlar.

benim bildiğim atatürk caddesinde köşe dönerin yanında var birde köşk otelin altında var. Paşa caminin orda da mı turkcell var hatırlayamadım ama neyse oraya da bakıyım. Atatürk caddesinin adını telefoncular caddesi yapsalar daha iyi. her yer telefoncu ve operatörcü dolu :D

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sivas ne güzel memleket :) istanbulda 1950 tlnin altına asla olmaz diyorlar

Evet kardeş Sivas çok güzel bir memleket gezmediysen tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 22 Kasım 2012; 13:28:37 >

• Arkadaşlar kliksadan alacak gibiyim fiyat 1899 TL %10 Axess 189 TL Puan 1709 TL ye geliyor... Ne dersiniz ?
    http://www.kliksa.com/UrunDetay/telefon/cep-telefonu-akilli-telefon-pda2/900373980

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspianseaa -- 22 Kasım 2012; 14:06:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Limango'dan aşağıdaki gibi bir mail geldi ancak reklam resmi 700mb oldugundan resmini buraya koyamadım.

Samsung Galaxy Note II kaçırılmayacak fiyatıyla sadece 1399 TL’ye arabulvar.com’da!

arabul.com adresine baktığımda ise bu kampanya görünmüyor nedir ne değildir anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thinktwice10

Arkadaşlar Limango'dan aşağıdaki gibi bir mail geldi ancak reklam resmi 700mb oldugundan resmini buraya koyamadım.

Samsung Galaxy Note II kaçırılmayacak fiyatıyla sadece 1399 TL’ye arabulvar.com’da!

arabul.com adresine baktığımda ise bu kampanya görünmüyor nedir ne değildir anlayamadım.

Asli Recan, Kas 22 14:50 (EET):
    Merhaba

Ürün stoklarda bittiği için sayfadan kaldırılmıştır.

Saygılarımızla.

Arkadaşlar gelen cevap yukarıdadır , stok bitmiş deniyor , muhtemelen yanlış yayın yaptılar 1399 Tl diye :)
  • Yeni yıla kadar 1500 seviyelerini göreceğimizi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-JeFF

Media markt beni çok güldürdü yahu Bakmayın hala küfrediyorum.

Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Yeni yıla kadar 1500 seviyelerini göreceğimizi düşünüyorum.

Samsung garantili o fiyatı göreceğini pek düşünmüyorum. Çünkü abartılı bir fiyatla girmedi turkiye ye. Talep yogun oldu bu sefer. Beklenenden fazla ilgi gördü. Bile bile fiyat kırmazlar şimdilik. Hele ki 2013 Ocak itibari ile KDV ve özel tüketim vergisine zam gelecek o vakit fiyat artar diye de korkmuyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablodiablo -- 22 Kasım 2012; 15:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Neden?

1799 tl sattığı telefonu bugun 2249 liraya satıyor. 440 tl indirim yapacakmış. Bizi salak mı görüyorlar ya da onlar çok akıllıda biz mi algilayamiyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Neden?

1799 tl sattığı telefonu bugun 2249 liraya satıyor. 440 tl indirim yapacakmış. Bizi salak mı görüyorlar ya da onlar çok akıllıda biz mi algilayamiyoruz.

O zaman medya marka diyeyim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06
    Yeni yıla kadar 1500 seviyelerini göreceğimizi düşünüyorum.

Samsung garantili o fiyatı göreceğini pek düşünmüyorum. Çünkü abartılı bir fiyatla girmedi turkiye ye. Talep yogun oldu bu sefer. Beklenenden fazla ilgi gördü. Bile bile fiyat kırmazlar şimdilik. Hele ki 2013 Ocak itibari ile KDV ve özel tüketim vergisine zam gelecek o vakit fiyat artar diye de korkmuyor değilim.

Bende fiyatların yeni yılla beraber ciddi olarak düşeceği kanısındayım. Fiyat olarak abartılı girmedi diye düşünebiliriz ama bahsedilen garantili fiyatlar 2000'li seviyelerde arkadaşlar. Bunlar Türkiye şartlarında ciddi yüksek meblağlar neresi normal. Bazı uçuk pazarlama taktikleri ve abartılı söğüşleme satışları (diğer marka cihazlarda da bu böyle) yaparak milleti söğüşlüyorlar. Yoksa bu fiyatlar az buz rakamlar değil.

Benim de diğer arkadaşlar gibi fiyatının düşme beklentisi taşımamın sebebi de. Ocak başındaki fuarlarda ve yılın ilk 3-4 ayında yapılacak fuarlarla ciddi (çok ihtiyaç olsada olmasada, gereksede gerekmesede) şekilde full HD ekranlı cihazlar çıkacak. Özellikleri ve işlemcileri ile şu anki cihazlardan çok daha ileri seviyede olacaklar. Dolayısıyla kendileri de yeni cihazlar tanıtacakları için bahsedilen fiyat seviyelerinden daha makul bir seviyelere çekmeleri şart.

• Merhaba Arkadaşlar ,

Az önce Meydan alış veriş merkezinden aldığım fiyat 2140 Tl ,Daha düşük fiyat bulunması durumunda 2 katı fiyat iade sistemi devam ettiğini söylüyorlar , ( Vatan Bilgisayar , Teknosa , Electro World ) bu mağzalardaki standart fiyat 1899 Tl yani aradaki fiyat farkı 241 Tl iki katı iade rakamı bu durumda 482 Tl oluyor yani telefon bizlere 1658 Tl gibi bir rakama geliyor son durum kampanyası bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thinktwice10 -- 22 Kasım 2012; 16:42:51 >
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar ,

Az önce Meydan alış veriş merkezinden aldığım fiyat 2140 Tl ,Daha düşük fiyat bulunması durumunda 2 katı fiyat iade sistemi devam ettiğini söylüyorlar , ( Vatan Bilgisayar , Teknosa , Electro World ) bu mağzalardaki standart fiyat 1899 Tl yani aradaki fiyat farkı 241 Tl iki katı iade rakamı bu durumda 482 Tl oluyor yani telefon bizlere 1658 Tl gibi bir rakama geliyor son durum kampanyası bu durumda.

Siz telefonu satın aldınız mı? Umraniye meydan media markt fiyatı 2140 mı? Optimum da 2249 lira çünkü fiyat mı indirdiler acaba?

Birde ben optimum mağazasına sordum en dusuk fiyat garantisi altında siz bu telefonu 2249 liraya satıyorsunuz teknosa da 1899 lira arasındaki fiyat farkını verecek mısınız diye? Danışmada ki bayan indirim ceki sonrası fiyat geçerli olacağından biz 1809 liraya satmış oluyoruz bu sebepten en ucuz yine media markt dedi. Etiket fiyatını değil ödediğin fiyatı baz alıyorlar. Yani eğer sizin dediğiniz gibiyse yer bildirirseniz bende almak isterim

• quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar ,

Siz telefonu satın aldınız mı? Umraniye meydan media markt fiyatı 2140 mı? Optimum da 2249 lira çünkü fiyat mı indirdiler acaba?

Birde ben optimum mağazasına sordum en dusuk fiyat garantisi altında siz bu telefonu 2249 liraya satıyorsunuz teknosa da 1899 lira arasındaki fiyat farkını verecek mısınız diye? Danışmada ki bayan indirim ceki sonrası fiyat geçerli olacağından biz 1809 liraya satmış oluyoruz bu sebepten en ucuz yine media markt dedi. Etiket fiyatını değil ödediğin fiyatı baz alıyorlar. Yani eğer sizin dediğiniz gibiyse yer bildirirseniz bende almak isterim

Merhaba Diablo ,

Size en basit şekliyle söylüyeyim 0850 222 1 500 Media Markt'ı arayın Meydan Alış Veriş Merkezi fiyatını sorun size gelen cevap 2140 Tl olucak.Şimdi 2 farklı kampanya var birisi her 100 Tl için 20 tl kapmanyası bu kampanyadan yararlanacak isek 420 Tl indirim oluyor bu demek oluyorki 1720 Tl bu kampanya 22-25 Kasım arası geçerli.

İkinci kampanya ise süresiz olan kampanyası yani zincir mağzalardan daha düşük fiyat bulursan 2 katı şeklinde iade gerçekleşiyor buda şu demek oluyor ( Vatan Bilgisayar , Teknosa , Electro World ) bu mağzalarda rakam 1899 Tl yani aradaki fark 241Tl x 2 dersek 482 Tl iade alınıyor.2140 Tl - 482 Tl = 1658 Tl.

Durum budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thinktwice10 -- 22 Kasım 2012; 17:09:38 >

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar ,

Merhaba Diablo ,

Sana en basit şekliyle söylüyeyim 0850 222 1 500 Media Markt'ı ara Meydan Alış Veriş Merkezi fiyatını sorun size gelen cevap 2140 Tl olucak.Şimdi 2 farklı kampanya var birisi her 100 Tl için 20 tl kapmanyası bu kampanyadan yararlanacak isek 420 Tl indirim oluyor bu demek oluyorki 1720 Tl bu kampanya 22-25 Kasım arası geçerli.

İkinci kampanya ise süresiz olan kampanyası yani zincir mağzalardan daha düşük fiyat bulursan 2 katı şeklinde iade gerçekleşiyor buda şu demek oluyor ( Vatan Bilgisayar , Teknosa , Electro World ) bu mağzalarda rakam 1899 Tl yani aradaki fark 241Tl x 2 dersek 482 Tl iade alınıyor.2140 Tl - 482 Tl = 1658 Tl.

Durum budur.

Cevap icin teşekkürler.
    Sizin hesabınız doğru. Bende öyle hesapladim mağazada. 2249 lira dediler cek istemiyorum dedim fatura 2249 tl olsun çünkü yanımda Migros'un insertü vardı 1899 tl den. Neyse 2249-1899= 350 x2 =700
    2249-700=1549 olur ki süper olurdu. Kasa da ki eleman indirim ceki vermek zorundayız kasa otomatik geçiyor diyince benim hesap uymadı. Ama pesindeyim olayın müşteri hizmetlerini arayıp durumu birde onlara sorayım ne diyecekler bakalım teşekkür tekrardan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar ,

Merhaba Diablo ,

Sana en basit şekliyle söylüyeyim 0850 222 1 500 Media Markt'ı ara Meydan Alış Veriş Merkezi fiyatını sorun size gelen cevap 2140 Tl olucak.Şimdi 2 farklı kampanya var birisi her 100 Tl için 20 tl kapmanyası bu kampanyadan yararlanacak isek 420 Tl indirim oluyor bu demek oluyorki 1720 Tl bu kampanya 22-25 Kasım arası geçerli.

Durum budur.

Cevap icin teşekkürler.
    Sizin hesabınız doğru. Bende öyle hesapladim mağazada. 2249 lira dediler cek istemiyorum dedim fatura 2249 tl olsun çünkü yanımda Migros'un insertü vardı 1899 tl den. Neyse 2249-1899= 350 x2 =700
    2249-700=1549 olur ki süper olurdu. Kasa da ki eleman indirim ceki vermek zorundayız kasa otomatik geçiyor diyince benim hesap uymadı. Ama pesindeyim olayın müşteri hizmetlerini arayıp durumu birde onlara sorayım ne diyecekler bakalım teşekkür tekrardan.

Söylediğin şekilde almayı becerebilirsen ve bizlerlede paylaşır isen eminim bir çok arkadaş yararlanmak isteyecektir

• Bugun başaramadım. Yarın birde telefonla deniycem şansımı. Onlarda akıllı hesabını yapmışlardır sanmıyorum ki versinler.
  • Media Markt burada okuduğum kadarı ile fiyat iadesi yada indirimi yapmıyor, sadece indirim çeki veriyor. Yine de olursa tabi ne ala Bu arada aklım bonubondaki kampayada kaldı. Hatta garanti verdikleri firmayı da aradım. Onlar da bayağı rahatlatıcı konuştu ama kararsız kaldım oradan almak konusunda. Özellikle şikayetimvar'daki şikayet sayısını görünce

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.