Şimdi Ara

Zaman Denemelerine Kayıt Olmadan Girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu zaman denemelerinde bildiğim kadarıyla çok sıkı bir denetim yok yani ben yarınki zaman denemesine herhangi bir fem şubesinde girip öğrenci numarasını sallayarak sınava girebilirmiyim sınav sonrası kitapçık ve cevap anahtarı bende olucağı için doğru yanlışlarımıda görürüm bazı arakadaşlar karşı gelebilirim ama ben bu adamlara 216 tl vermek istemiyorum

• Hakkı yiyen benim benim açımdan sorun yok
  • yukarı.
  • yoklama alınacak sonraki denemelerde. listeler oluşturuldu. ayrıca bunun hırsızlıktan farkı yok... millet enayi değil. böyle girenler de varsa ben hakkımı helal etmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Kasım 2012; 16:45:50 >
  • 3 Günlük Dünyadaki Fani Bir SINAV İçin Yaklaşık 100 Bin Kişinin Hakkına Girip Ebedi Dünyadaki Haklarından Mahrum Kalmayı Kim İster, Şaşarım Doğrusu. Hayırlı Bir İş Yapmazsan İşin de Gireceğin Sınav da Doğru Gitmez, Bilesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKopru -- 11 Kasım 2012; 16:56:24 >
  • Abone olup ücret veren kadar kitap gönderiyorlar sayılı olarak sanırım karavana
  • Hocam napyin cemmatcileri kandirdin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtremee

Sömürdüm

• quote:

Sömürdüm

tüm denemelere bedava girdin mi yoksa tek tük 1-2 tanesine mi ?
  • Hakmis hukukmus salla bunlari zaman gastesi tirajinda abonelige bak istersen cok fazladir hala bizim apartmana haftada 3 4gun atarlar arada aliyorum bedava gaste :) yani o gastenin israf olan kagitlarinin hesabini kim verecek ... Gir somur .
  • Yorumlardaki soğukkanlılığa bittim.
  • quote:

Hakkı yiyen benim benim açımdan sorun yok

Ne hakkı abi ya bi denemeden batıcaklar mı.Haksa seninde hak denemeye girmek.
  • Hep fem cömatimi hortumlayacak iyi yapmışsın kardeş eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

yoklama alınacak sonraki denemelerde. listeler oluşturuldu. ayrıca bunun hırsızlıktan farkı yok... millet enayi değil. böyle girenler de varsa ben hakkımı helal etmiyorum...

sağlam hort olucak ama ben şimdi fem'e öğrenci olmadan zaman denemsine girevbilir miyim ? araştırdım abonelik 252 tl dedi , yani dershaneye 1000 küsür lira vermeden sadece denemelere girebilir miyim ?
  • Parasını vermiyorsan sınava da girme. Hak diye bir şey var anasını satayım.
  • Tamam dostum hakkını helal etme sorun yok .
    Yarın deniyicem sonucu yazarım buraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.