Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
31
Favori
240.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sagemcom 6101 e harici disk bağladığım zaman görmüyor. Daha dogrusu kumanda ile kurcaladım ama hdd yi bulamadım.
    Sony tv filmler de format seciyor. Burdan danayalem dedik, onu da göremedik.

Illa media player mi alacaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

Sagemcom 6101 e harici disk bağladığım zaman görmüyor. Daha dogrusu kumanda ile kurcaladım ama hdd yi bulamadım.
    Sony tv filmler de format seciyor. Burdan danayalem dedik, onu da göremedik.

Illa media player mi alacaz...

Maalesef usb girişi yazılımla devredışı bırakılmış..

ARKADAŞLAR HARDDİSKİ BİLGİSAYARA BAĞLAYAN OLDU MU? KAYITLAR BİLGİSAYARA KOPYALANABİLİYOR MU?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gumuskurt65 -- 10 Ocak 2015; 12:25:37 >
  • arkadaşlar yardım lütfen bu kutuyu bağladılar ama henüz ne hd servisleri açtılar nede hddye erişim izni verdiler. ne kadar sürer bu durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: elementry

arkadaşlar yardım lütfen bu kutuyu bağladılar ama henüz ne hd servisleri açtılar nede hddye erişim izni verdiler. ne kadar sürer bu durum?

arayın belirtin yoksa uzun sürer. 3 gün sürer en fazla banada oldu ilk aldığımda.
  • aradım 12-48 saat felan dedi acaba ne desem başka

• Kafidir yeterli hocam.
  • bu arada hala alışamadım ancak 9103 kıyaslamak gerekirse biri kasetli sega, diğeri ps2, aradaki fark net olarak bu. hala anlamadım bile ne nerede oysa türkçe yazıyor

• quote:

bu arada hala alışamadım ancak 9103 kıyaslamak gerekirse biri kasetli sega, diğeri ps2, aradaki fark net olarak bu. hala anlamadım bile ne nerede oysa türkçe yazıyor

yeni yazılımı yüklemeni tercih ederim ondan sonra paylaş bakalım görüşünü hocam bir değişiklik varmı.
  • Yeni yazılımı gece uyumadan yükleyecem, ne değişecek cidden? daha mo iyi olacak?

• quote:

Yeni yazılımı gece uyumadan yükleyecem, ne değişecek cidden? daha mo iyi olacak?

Fark etmez yukleme zamani. Yukleyince dahq hizli ve stabil olur.

• Güncelleme kısmı tamam ama bu sol üstte çıkan tarih saat meselesi nasıl olacak bilmiyorum. deli etti beni kalkmıyor mu bu yaw

• arkadaşlar uzun süredir 9503 kullanıyorum, değiştirmeme gerek var mı hangi kutuyu tavsiye edersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

arkadaşlar uzun süredir 9503 kullanıyorum, değiştirmeme gerek var mı hangi kutuyu tavsiye edersiniz.

sagemcom plus almayı düşünmüyorsanız HD cihazlar 3 aşşağı 5 yukarı hepsi aynı özellik olarak değiştirmenize hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

arkadaşlar uzun süredir 9503 kullanıyorum, değiştirmeme gerek var mı hangi kutuyu tavsiye edersiniz.

sagemcom plus almayı düşünmüyorsanız HD cihazlar 3 aşşağı 5 yukarı hepsi aynı özellik olarak değiştirmenize hiç gerek yok.

teşekkürler dostum eksik olma

• iyi gunler ... Kutu kurulali 1,5ay oldu ama hala onrilen icerikler yuklenmedi kutu yu degistirdim yine cozulmedi sizce hdd mi sorun var eger varsa kanal logolari nasil yukleniyor. veya arama indeksleri nasil yuklendi. lutfen yardimci olun. tesekkurler.

• halilka kullanıcısına yanıt
    Online içeriklerden kastınız nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

önerilen icerikler hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: halilka

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

önerilen icerikler hocam...

O içeriklerin yüklenmesi biraz zaman alıyor galiba çünkü bizim kutu da ilk takıldığında hemen orası dolmamıştı belli zaman sonra içeriğin artması lazım. Eğer hiç içerik yok diyorsanız bir sıkıntı vardır.

• Merhaba, uzun süredir Sagemcom IQ plus kullanıyorum. Daha önceki cihazımdan projeksiyon cihazına görüntü aktarabiliyordum, ancak bu cihazla görüntü gidip geliyor, kullanamıyorum yani. Forumlara bakındım, çözüm bulamadım. İlgilenirseniz sevinirim. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: coxackie

Merhaba, uzun süredir Sagemcom IQ plus kullanıyorum. Daha önceki cihazımdan projeksiyon cihazına görüntü aktarabiliyordum, ancak bu cihazla görüntü gidip geliyor, kullanamıyorum yani. Forumlara bakındım, çözüm bulamadım. İlgilenirseniz sevinirim. Saygılar.

kabloda bir sorun olabilirmi kontrol ettinizmi.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.