Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen oyle hocam bnde isin kotusu baya sanssizimdir ama sanki 6101 biraz daha sorunsuz gibi bende getirtebiliyorlarsa ondan isticem herhalde olmadi mevcut cihazimi kullanmaya devam ederim.dt 5103 2 aydir kullaniyorun pek basimi agritmadi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benimle da kutum dt-6100 ve kumanda bozuldu çalışmıyor. Ne yapabilirim, bayi ye gitsem yenisini verirlermi yoksa bir elektronikçiye mi göstermek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.d

aynen oyle hocam bnde isin kotusu baya sanssizimdir ama sanki 6101 biraz daha sorunsuz gibi bende getirtebiliyorlarsa ondan isticem herhalde olmadi mevcut cihazimi kullanmaya devam ederim.dt 5103 2 aydir kullaniyorun pek basimi agritmadi zaten.

Bence 5103 ile sagemcom kıyaslanamaz bile siz kabul edin taksınlar sagemcom u ben 5103 yüzünden üyeliğimi iptal ettirecektim onlar da sagemcom u ücretsiz verelim dediler kabul ettim ve memnunuz. Tek sıkıntısı biraz yavaş cihaz ona da katlanılır. Humax kullandıysanız hızları hemen hemen aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

aynen oyle hocam bnde isin kotusu baya sanssizimdir ama sanki 6101 biraz daha sorunsuz gibi bende getirtebiliyorlarsa ondan isticem herhalde olmadi mevcut cihazimi kullanmaya devam ederim.dt 5103 2 aydir kullaniyorun pek basimi agritmadi zaten.

Bence 5103 ile sagemcom kıyaslanamaz bile siz kabul edin taksınlar sagemcom u ben 5103 yüzünden üyeliğimi iptal ettirecektim onlar da sagemcom u ücretsiz verelim dediler kabul ettim ve memnunuz. Tek sıkıntısı biraz yavaş cihaz ona da katlanılır. Humax kullandıysanız hızları hemen hemen aynı.

Hocam iyi gunler bende sirf kutu yuzunden aboneligi kapatcamda size ucretsiz olarak sagem nasil verdiler.

Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Arkadaşlar benimle da kutum dt-6100 ve kumanda bozuldu çalışmıyor. Ne yapabilirim, bayi ye gitsem yenisini verirlermi yoksa bir elektronikçiye mi göstermek gerekiyor.

Hocam DT servisine uğrayın. Sonuçta bunlar garantili ürünler. Garantisi mutlaka devam ediyordur.
  • halilka kullanıcısına yanıt
    musteri hizmetlerini ara bu sebepten oturu uyeligini iptal edecegini soyle bazen geri donus yapip veriyorlar sagemi.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Merhaba banada yan oda plus hediye edilecek ben servise bu kutuyu söyledim bununla plus kutu arasında fark olur mu hediye bakımından birde bunu illa internete baglamamiz gerekli mi ve kablosuz modemler bunu internete baglayabilirmiyiz ek bir aparat olmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Merhaba banada yan oda plus hediye edilecek ben servise bu kutuyu söyledim bununla plus kutu arasında fark olur mu hediye bakımından birde bunu illa internete baglamamiz gerekli mi ve kablosuz modemler bunu internete baglayabilirmiyiz ek bir aparat olmadan

Plus kutu ile iq plus kutu farklı bence arayıp iq plus istediğinizi söyleyin çünkü sadece plus olanlar da sorunluymuş büyük oranda. İnternete bağlamanız gerekmiyor iq özelliğini kullanmayacaksanız. Kablosuz bağlanmak için ek bir aparat almanız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilka

quote:

quote:

Hocam iyi gunler bende sirf kutu yuzunden aboneligi kapatcamda size ucretsiz olarak sagem nasil verdiler.

Tesekkurler...

Ben size bunu anlatmıştım ama önceki mesajlara bakın.

• quote:

Kutuyu internete bağlamanız şart değil ama internete bağlarsanız siz kazançlı çıkarsınız.

Kutuyu ethernet kablo yada access point ile kablosuz olarak internete bağlayabilirsiniz. Access pointi sanırım 50-60.-TL gibi bir rakama DT gelip kuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Kutuyu internete bağlamanız şart değil ama internete bağlarsanız siz kazançlı çıkarsınız.

Kutuyu ethernet kablo yada access point ile kablosuz olarak internete bağlayabilirsiniz. Access pointi sanırım 50-60.-TL gibi bir rakama DT gelip kuruyor.

Tesekkur ederim bilgi için

• quote:

quote:

Plus kutu ile iq plus kutu farklı bence arayıp iq plus istediğinizi söyleyin çünkü sadece plus olanlar da sorunluymuş büyük oranda. İnternete bağlamanız gerekmiyor iq özelliğini kullanmayacaksanız. Kablosuz bağlanmak için ek bir aparat almanız gerekiyor.

Tesekkur ederim bilgi için

• sagemcom digiturk plus iq kutum yeni güncelleme var diyor yükle deyince bir süre sonra hata veriyor sürüm no: 3.1.4
  • Sagemcom dt-hy6101 kutusu gerçekten mükemmel bugün yan oda için kurulumun yapıldı 1 yıl ücretsiz verildi kutu..İlk dikkatimi çeken sd kanalların kalitesi oldu daha önce televizyonun kendi uydu alıcısıyla turksat üzerinden yayin alıyordum ve bununla karşılaştırınca neredeyse hd kalitesinde görüntü var sd kanalda..Ana uyeligimde dt 9102 kullanıyorum onunla bile çok fark var..Alacaklarda kesinlikle tavsiye ediyorum mutlaka bunu isteyin biraz direterekte 1 yıl ücretsiz alabilirsiniz kutuyu..

• quote:

Sagemcom dt-hy6101 kutusu gerçekten mükemmel bugün yan oda için kurulumun yapıldı 1 yıl ücretsiz verildi kutu..İlk dikkatimi çeken sd kanalların kalitesi oldu daha önce televizyonun kendi uydu alıcısıyla turksat üzerinden yayin alıyordum ve bununla karşılaştırınca neredeyse hd kalitesinde görüntü var sd kanalda..Ana uyeligimde dt 9102 kullanıyorum onunla bile çok fark var..Alacaklarda kesinlikle tavsiye ediyorum mutlaka bunu isteyin biraz direterekte 1 yıl ücretsiz alabilirsiniz kutuyu..

Güle güle kullanın.

• merhaba arkadaslar ben yeni gt abonesi oldum. Boyle bir kutunun varligini yeni ogrendim. Acaba bu kutudan her abone alabiliyor mu? ekstra ucrete tabi midir?. DT baglatali 1 hafta oldu. ama bana bagladiklarinda HDD yok. ben disardan baglarsam oluyor(mus)... Bu konuda bilgi verebilir misiniz?
    Tesekkurler
  • Daha önce burada Sagem HY-6100 kullandığımı ve son zamanlarda görüntünün kesik kesik durarak geldiğinden bahsetmiştim. Bazen kumanda 🎮 ile verdiğim komutları almayıp donuyordu.

DT'ü arayıp bugün için randevu istemiştim. Sabah geldiler ve önce sinyal 📶 seviyeniz düşük ondan oluyor dediler.
    Çatıya çıkıp ayar yaptılar. Sinyal 📶 seviyesi gerçekten düşükmüş. Fakat sonuç değişmedi. Cihaz yine aynı şekilde tutukluk yapıyordu.

Gelen arkadaşın pek cihazı değişmek istemediğini anladım ama başka cihaz getir bakalım sorun neden kaynaklanıyor anlayalım dedim.

Arabada son bir kutu var dedi. Bende getir o zaman dedim.
    İstemeye istemeye gidip yeni kutu getirdi.

Yeni kutu sorunsuz çalıştı

Arkadaşla sohbet ederken bunun DT'ün en iyi cihazı olduğunu söyledi.

DT kutu değiştirmekten kaçmıyor aksine bana yaptıkları gibi arayıp kutuları değişiyormuş.

Diğer illerde durum nasıl bilmiyorum ama Ankara'daki servislerde pek bu kutudan kalmamış. Bu nedenle kutu değişimi için nazlı davranıyorlar.

• Gerçekten Digitürk +PLUS IQ iyi bir cihaz.

Portal ve kayıt 📹 kullanımı çok yararlı. Ev dışından bile hesabınıza girip uzaktan kayıt komutu verebiliyor.

İzlediğiniz canlı yayına ara verip döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. En az arıza çıkartanda bu cihazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Aralık 2014; 13:33:41 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    İlk sahip test kullanıcısıyım sıfır sorun yazılım hariç arıza vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

İlk sahip test kullanıcısıyım sıfır sorun yazılım hariç arıza vermedi

Bu konuyuda konuştuk. Kutu işi aynı banttan çıksa bile standart olamayabiliyormuş. Birazda şansa kalıyor demek.

Üstelik ben IQ plus kutuya geçeli 6 belki olmuştur. İlk 5 ay sıkıntı yoktu ama son bir ay takılmalar başladı. Bakalım bunun ömrü ne olacak?

Seneye zaten DT'ü yenilemeyi düşünmüyorum. Bu ligi seyretmeye para verilmez. Dsmart platformu belgesel kanalları artırıyor. DT'ün filmleri başta iyiydi ama Dsmart'ın film portföyü kesinlikle daha iyi.

Geçen şöyle bir düşündüm ki seyrettiğim filmlerin %80'i Dsmart'tan. Nadiren ayda 1 veya 2 film DT'ten seyrediyorum. DT'ün beni cezbedeb tek tarafı Lig Tv idi ama ligin kalitesi malum.
    Bu durumda seneye abenelik yenileme düşüncemi tekrar gözden geçireceğim.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.