Şimdi Ara

Sagemcom Digiturk Plus IQ (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
31
Favori
240.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakin.zamanda media markta satilan sampiyonlar paketini satin aldim kurulumda bu uydu alicisini.istesem kurarlar mi acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patric

18.07.2013 Cuma sabah itibariyle Digiturk Plus IQ kutulara yeni yazılım çıkıldı.

Ver. 2.5.22 yazılımı ile eklenen/düzeltilen özellikler:

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    •Bazen kutunun uzun kullanımında meydana gelen yavaşlaması için performansa yönelik iyileştirmeler yapıldı
    •VOD Portal içeklerini oynatırken nadiren görülebilen donma ve takılma problemleri için iyileştirme yapıldı.
    •VOD Portal içeklerini oynatma ve bağlantı ile ilgili problemleri gidermek için iyileştirmeler yapıldı.
    •Kutunun açılmaması gibi bazı stabilite problemlerinin çözümüne yönelik geliştirmeler yapıldı.
    •Yemek Tarifleri uygulaması eklendi; Facebook ve Karaoke uygulamaları güncellendi.
    •Dizi kayıtlarında (series recording) nadiren görülebilen hatalı içerik kaydı problemi için çözüm sağlandı.
    •Kutu sinyal bağlı olduğu halde nadiren görülebilen sinyal kaybı problemi giderildi.
    •Bazı metinler güncellendi.
    •Bazı küçük iyileştirmeler yapıldı.

Bendeki kutuya güncelleme gelmemiş. Test kullanıcısı değilim bu yüzden olabilir mi?
  • cey100 kullanıcısına yanıt
    Evet

• cey100 kullanıcısına yanıt
    Hocam, test kullanıcılarına yüklendi. Kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara yüklenecek.
  • Yeni abonelikler ucretsiz kurdurabliyor mu..

• quote:

Hocam, test kullanıcılarına yüklendi. Kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara yüklenecek.

Test kullanıcısı değilim ama 2.5.22 yazılım ayın 18 de bana da yüklendi

• Test kullanıcısı olup olmadığımızı nasıl anlıyoruz?
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Test kullanıcılarına mail ile bilgilendirme yapılıyor.
  • Ne güzel işte yeni yazılım yüklenmiş çok şanslısın.
  • quote:

Test kullanıcılarına mail ile bilgilendirme yapılıyor.

Teşekkürler hocam
  • Yeni yazılımdan memnun olan var mı arkadaşlar? Yeni yazılım ile birlikte yavaşlama ve kilitlenme sorunu devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 21 Temmuz 2014; 17:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Yeni yazılımdan memnun olan var mı arkadaşlar? Yeni yazılım ile birlikte yavaşlama ve kilitlenme sorunu devam ediyor mu?

ben gayet memnunum yeni yazilimdan. cuma gunu geldibyeni yazilim, o gunden beri gayet performansli calisiyor
  • İki gündür görüntüde bir solukluk var,kontrol ettiğimde 2.5.22 yüklü olduğunu gördüm ,sormadan güncelledi de onun sonucu mu bilemiyorum ama hoşuma gitmedi hiç!
  • Arkadaşlar 6101 cihazım var 2 gün önce bağlandı. Sat 3 kablosu ile diğer odada bulunan modemden 6101'e bağladım fakat internet bağlantısı aktif olmuyor. Youtube vs girmeye çalıştığımda internet bağlantısı yapım diyor. Sorun ne sizce? Modemin tplink. Kablo da sağlam eminim sorun ne sizce? Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

• 104 NOLU TRT Müzik gitti sizde demi böyle
  • cihaz 5 para etmez kullanımı cok zor bana göre

dijitürk sogudum bu cihaz yüzünden.

35 tl cihaz degişimi icin para ödemedim.
    aldıgım cihazın kullanımı daha zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milyondabir -- 8 Ağustos 2014; 19:32:00 >
  • Cihaz çok sorunlu her ne kadar yazılımla alakalı denilse de bence cihazın kendi sorunlu. Bir de forumlarda digitürk çalışanları memnun kullanıcı gibi yorumlar yaptıklarına şahit oldum. Bu insanlara dikkat!
  • Arkadaşlar ufak bir sorunum var

VGA (DSUB) çıkşlı Asus monitörüm var.

Şu kabloyu alsam:

http://i.imgur.com/Xh8R7aO.jpg

ya da şu kabloyu:

http://i.imgur.com/SJvKAqC.jpg

Bu şekilde görüntü alabilir miyim Sagemcom ıQ cihazımdan monitörüme?

Ses gelmeyecek doğal olarak, Sagemcom cihazın arkasına hangi kabloyla hoparkör bağlayabilirim bu da ikinci sorum. Şimdiden teşekkürler
  • TheGuardian kullanıcısına yanıt
    Hdmi olani al

• Calistirirmi bilmem denemek lazim

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.