- x
Tatbak istanbul yenibosna Şubesi açılış indirimi
39 Cevap3836 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

729 Mesaj
10 Kasım 2012; 12:24:17 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Tatbak,ın 69.cu subesi dün yenibosna,da açıldı arakadaşlar
fiyatlar açılış nedeni ile gayet uygun bu fiyatlar 9--20 kasım aralıklarında geçerli
yeri tarif edersek yenibosna merkez camisini geçer geçmez virajı dönerken sağ tarafta

0

0

0

5035 Mesaj
10 Kasım 2012; 12:38:33 

sabah gördüm de tabelayı tam okuyamamıştım, banka sandım

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

400 Mesaj
10 Kasım 2012; 13:07:12 

mısır surubu kullanıyorlar..yanından dahi gecmeyın tatlıların ,kuruyemıs olayını bılmem :)

1295 Mesaj
10 Kasım 2012; 13:24:21 

Aynen öyle şeker hastası olmak istemiyorsanız tatlılardan uzak durun, ama kuruyemişi fena değil çoğu kuruyemişçiden fiyatına göre iyi.
Pastalarıda ucuz ama işçilik ve malzeme ucuz olduğundan fiyat ucuz, yani iyi bir malı daha az paraya almıyorsunuz ederine alıyorsunuz.

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

176 Mesaj
10 Kasım 2012; 14:00:06 

Dün Kartal Kurfalı'daki tatbak'dan çerez almıştım.(yarımşar kilo) Lüx Kokteyl kg. 11,90 TL ve Extra Lüx Kokteyl kg.15.90 TL. Şimdi bu açılış indirimi insert'ünde de bu iki çerezin kilosu aynı. Peki o zaman açılış indirimi nerde?

176 Mesaj
10 Kasım 2012; 14:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

mısır surubu kullanıyorlar..yanından dahi gecmeyın tatlıların ,kuruyemıs olayını bılmem :)

Bu konuda kesin bir bilginiz var mı yoksa tatlı fiyatları ucuz o yüzden başka ihtimal yok mu diyorsunuz?

4476 Mesaj
10 Kasım 2012; 14:11:24 

Böreği (liste adına göre su böreği) ve kuruyemişleri fena değil. Ama böreği son 2-3 senedir öncesinden farklı. Daha önce güzeldi, bariz bozmuş.
Ama kuruyemişinin garip gelen kısmı fındık yerken badem tadı, badem yerken fıstık tadı alabiliyorsunuz. Birlikte kavruluyor sanırım bütün yağı, tadı karışıyor.

1295 Mesaj
10 Kasım 2012; 14:37:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Bu konuda kesin bir bilginiz var mı yoksa tatlı fiyatları ucuz o yüzden başka ihtimal yok mu diyorsunuz?

Bikaç kere baklavasını yedim resmen genzini yakıyor, o kadar tatlı ki baklava tadını alamıyorsun. Bunun sebebide bütün ucuz tatlı satanların kullandığı şeker harici tatlandırcılardır.

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

400 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:01:06 

quote:

kesin bilgim elbettekı yok ama bu işi yapan bırkac arkadasımın baska turlu bu fıyata veremezler dedıgını bnılıyorum..ve ne yazık kı o tatlıdan yeme gafletınde bulundum ve bır daha uste para verseler yemem..

78 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:10:47 

mısır şurubu olayını araştırmak gerekir müthiş satış var tatlı sürekli taze pastada hakeza elbetteki fiyatıyla kıyaslamak gerekir 10 Liralık pastaya 5 liralık fıstık korokan koyacak hali yok , ekler paketi 2,5 tl ailece çok seviyoruz lokum ve kuruyemişide çok güzel ... piyasaya sağlam rakip bence...

edit imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkcemre29 -- 9 Kasım 2012; 17:11:21 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Kasım 2012; 17:11:10 

quote:

şekerin kilosu 2.5 tl iken tatlandırıcıdan başka birşey kullanmış olması düşünülemez
kuruyemişlerini ilk bi kaç kere almıştım onlarda fıstık vs 3 kalite.

tatbak ı gördümü iğrenesim geliyor bırakın girip alışveriş yapmayı.

halkları yok etmek için silaha bombaya gerek yok.

burger king tatbak gibi yerleri bolca açacaksınız ne kadar sağlıksız ürün varsa bunların ellerinde mevut
kitlesel temizlik

176 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:13:34 

quote:

Orijinalden alıntı: thunderace

quote:

kesin bilgim elbettekı yok ama bu işi yapan bırkac arkadasımın baska turlu bu fıyata veremezler dedıgını bnılıyorum..ve ne yazık kı o tatlıdan yeme gafletınde bulundum ve bır daha uste para verseler yemem..

Bu mısır şurubu konusunda bilgisi olan arkadaş varsa cevap yazsın lütfen. Sadece tatlının tadına bakarak kullanılan malzemenin gerçek şeker pancarından elde edilen şeker mi(aslında piyasa da şeker kamışından elde edilen şeker de bol miktarda mevcut) yoksa mısırdan elde edilen şeker mi olduğunu anlayabilir miyiz? Eğer bu mümkün değilse boşuna kendimizi yormayalım.
Ben mısır şurubunun bazı bünyelerde, vücutta tamamen yakılamadığını biliyorum. Bu da çeşitli sağlık sorunlarına yol açıyor haliyle. Fazla şeker hücreleri öldürüyor yavaş yavaş. Sizin bu konudaki yorumlarınız nelerdir arkadaşlar?

2686 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:30:44 

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

sabah gördüm de tabelayı tam okuyamamıştım, banka sandım

sizi şu konuya alalım, en miyopundan güzel bir gözlük
http://mobile.donanimha...opic.asp?m=31456124&p=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2686 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:33:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Böreği (liste adına göre su böreği) ve kuruyemişleri fena değil. Ama böreği son 2-3 senedir öncesinden farklı. Daha önce güzeldi, bariz bozmuş.
Ama kuruyemişinin garip gelen kısmı fındık yerken badem tadı, badem yerken fıstık tadı alabiliyorsunuz. Birlikte kavruluyor sanırım bütün yağı, tadı karışıyor.

vişne olsa aşılanmış diyecem de, çekirdek yerken antepfıstığı tadı veriyorsa ,beynimizi kandırarak tasarruf edebiliriz

4476 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:47:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

vişne olsa aşılanmış diyecem de, çekirdek yerken antepfıstığı tadı veriyorsa ,beynimizi kandırarak tasarruf edebiliriz

Kokteyl kuruyemişleri bir arada kavuruyorlar sanırım. Yağ birlikte harmanlanıyor, tadı karışıyor. Belkide kavrulduktan hemen sonra karıştırılıyordur.

2079 Mesaj
10 Kasım 2012; 17:59:07 

pek sıcak fırsat olmadı bu konu.. şeker şurubu, kuryemiş olayı, pastaların anca ederinin o olduğu söylenmesi vs vs..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

2706 Mesaj
10 Kasım 2012; 18:03:46 

arkadaşlar yenibosna nın neresinde açıldı acaba

4476 Mesaj
10 Kasım 2012; 18:10:21 

Yok yahu o kadar kötü değil. Yine olsa 2-3 kg. alırım.

2686 Mesaj
10 Kasım 2012; 18:26:22 

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

pek sıcak fırsat olmadı bu konu.. şeker şurubu, kuryemiş olayı, pastaların anca ederinin o olduğu söylenmesi vs vs..

en iyisi senin yaptığın, aç uçak fırsatı konusunu, kimse yok uçaklar dandik, hizmet dandik demiyor, kafan rahat

Uzaklaştırılmış
10 Kasım 2012; 19:29:34 

quote:

en iyisi senin yaptığın, aç uçak fırsatı konusunu, kimse yok uçaklar dandik, hizmet dandik demiyor, kafan rahat

ama tatbak gerçekten de dandik hocam

raftaki çoğu ürününü denedim 3-4 sene kadar önce ilk şubeleşme zamanlarında yakacık yenide vardı,

sağlığını düşünenlere kesinlikle tavsiye etmem ne tatlısını ne eklerini ne dondurmasını

çerezler olabilir.. oda piyasa fiyatları zaten dikkat edderseniz

2079 Mesaj
10 Kasım 2012; 19:32:08 

quote:

dese demese çok da umurumda değil aslında..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

45 Mesaj
10 Kasım 2012; 19:58:54 

quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

ama tatbak gerçekten de dandik hocam

raftaki çoğu ürününü denedim 3-4 sene kadar önce ilk şubeleşme zamanlarında yakacık yenide vardı,

sağlığını düşünenlere kesinlikle tavsiye etmem ne tatlısını ne eklerini ne dondurmasını

çerezler olabilir.. oda piyasa fiyatları zaten dikkat edderseniz

15 tl lik tatlı ile 45 tl lik tatlı tabiki eş olmaz ama yenilmeyecek kadar kötü değildir. almış yemişliğimde var ancak tabiki içindeki tatlandırıcının ne olduğunu kesin bilmiyorum.

45 lik bir fıstıklı tatlı ile arasındaki fark içindeki fıstığın çokluğu ve kalitesi ile açıklanamaz. büyük markalar birde maalesef isimlerini kullanmaktadırlar.

bazı tatlıları çok şerbetli olabilir , belki çok tatlı olması ve genizi yakması bundan da olabilir. birde kuru baklavasını deneyerek kıyas yapılabilir.

yani yenilmeyecek kadar kötü değil, tabi bu benim fikrim.

1836 Mesaj
10 Kasım 2012; 20:39:16 

portfoyunde yaklasik 200 pastane/tatlici olan bir firma sahibi olarak soyle diyim.
baklavayi/serbetli tatlilari 15 tl altinda satan(tulumba sekerpare haric).pastayi 1 no 20 2 no 25 3 no 30 lira altinda veren firmalardan uzak durunuz..yediginizin sadece adi pasta veya baklava olabilir ama herseyden once saglik..simdi yerken hersey iyi guzelde 20 yil sonra bunlarin acisi cikmaya basladiginda geri donusu olmayacak..

Member of DH since 2001
Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )
Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )
When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....

Uzaklaştırılmış
10 Kasım 2012; 21:33:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

portfoyunde yaklasik 200 pastane/tatlici olan bir firma sahibi olarak soyle diyim.
baklavayi/serbetli tatlilari 15 tl altinda satan(tulumba sekerpare haric).pastayi 1 no 20 2 no 25 3 no 30 lira altinda veren firmalardan uzak durunuz..yediginizin sadece adi pasta veya baklava olabilir ama herseyden once saglik..simdi yerken hersey iyi guzelde 20 yil sonra bunlarin acisi cikmaya basladiginda geri donusu olmayacak..

+1

2686 Mesaj
10 Kasım 2012; 21:47:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

en iyisi karafırın yani,ya da özsüt

1836 Mesaj
10 Kasım 2012; 21:55:10 

quote:

en iyisi karafırın yani,ya da özsüt

karafirin da ozsutte pastalar 45-50 lira.illa ki o paraya iyi pasta yemek istiyorsaniz baska seceneklerde var.
fakat normal mahalle icinde ki pastanelerde iyi pasta yapanlarda 20 liranin altina pasta bulamazsiniz.

Member of DH since 2001
Best Restoration Druid in the world.( aka Sugosu )
Best Pro Evolution Soccer Player in the world ( aka Gladiator )
When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....

1576 Mesaj
10 Kasım 2012; 22:24:20 

"Özsüt'ün Aynası" adlı bir pastası var...Muhteşem...

0

1089 Mesaj
10 Kasım 2012; 22:38:26 

tatbakın tatlılarını nadiren alırım pek beğenmem , lokumu güzeldir özellikle çifte kavrulmuş fıstıklı minik lokumu, kuruyemiş konusunda mükemmeldir fiyatları ucuzdur tadı güzeldir tatbak varken kuruyemişe asla gitmem

1075 Mesaj
11 Kasım 2012; 0:31:28 

mısır şurubu kullanıldığından emin misiniz? eminseniz öyle yazın bence.. bence glikoz kullanıyorlar. tatlılarındaki şerbetin koyu kıvamından anlaşılıyor az çok.. tatlı kalitesi çok iyi değil ama tatlıları da kalite olarak farklı farklı. pahalı olanlarda şeker kullanılıyor olabilir.

ayrıca kuruyemiş konusunda tatbak'ı tek geçerim. daha önce farklı yerleri denedim ama çekirdek , özellikle kabak çekirdeği ,fındık, fıstık ve antep olarak oldukça kaliteli. bademini diğerlei kadar iyi değil.. ben kokteyl almıyorum, ayrı ayrı alıyorum. hem tatmak ta serbest.. mağazaya girip tadına bakabilirsiniz, beğenmezseniz almazsınız olur biter..
ilk açıldığında hem pastası, hem su böreği daha iyiydi.. şimdi kalite olarak çok iyi değil. su böreği idare eder.

264 Mesaj
11 Kasım 2012; 0:51:35 

tatlısı pastası rezalet, millet sadece ucuz diye tercih ediyor. kuruyemişi güzel özellikle 15 tl olanı bi ara 19 idi gerçi, fakat heryerde öylemi bilmiyorum ama bizim burdakinde neredeyse 2 yıl falan açıkta sattılar, açık derken doldurmuşlar bişeyin içine ne kapak var ne bişey, yıllarca millet o şekilde aldı, içine girmeyen bişey kalmamıştır sanırım o kuruyemişlerin, kıl,tüy,toz,toprak, belkide çok daha fazlası.. sonuçta, kapak yoktu üstünde yıllarca...

> Ne Mutlu Türküm Diyene <

350 Mesaj
11 Kasım 2012; 0:57:51 

gdo katkılı ürünler çıktı mertlik bozuldu. Tatbak ın ne kullandığını veya diğerlerinin de ne kullandığını mevcut yasalar sayesinde maalesef bilmiyoruz. Bu katkıların da insan vücuduna etkileri nedir onu da tam bildiğimiz yok. Ürünlerimizde gdo yoktur diye yazmak isteyen firmalar sanırım vardır ama onlar da rekabet bozuyorlar diye sanırım yazma yetkileri yok. Maalesef ülkemizde kim kime hizmet ediyor anlamakta güçlük çekiyorum. Et, tavuk,süt, yoğurt alsan hayvanın yediğinde, un alsan daha çabuk pişsin diye fabrikalarda artık eklenen katkı maddelerinde, reçel, bal, tatlı alsan şerbetlerinde ve daha inanın binlerce ürün... Bir yandan obezite ile mücadele , diğer yönden bunlara yol açanlara yeşil ışıklar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Bizi bizden daha iyi düşünen yasaları yapmak isteyenlerin ellerinden öperim.

Makamlarda oturanların sağlıklı nesiller yetiştirmesi fikirleri ile yatıp kalkmaları dileğiyle sağlıkla kalınız.

57 Mesaj
11 Kasım 2012; 1:06:04 

Arkadaşlar 45 Liralık pastayla kıyaslamayın, o 45 liralık pastayı herkez yiyemez. Hem ayrıca bukadar büyütülecek bi olayda değil bence nedir ya alt tarafı kek ve krema. Unonun pasta kekleri var 3-4 liraya birde krema içinede meyve. yani kek meyve krema toplasanız 10 lira anca. Bide bunu toptan eflan alırsanız malzemeyi 7-8 lira gibi bi rakam yapar. Sırf marka diye 10-15 liralık bir pastayada 45 lira bence çok.

700 Litre reef akvaryum.

264 Mesaj
11 Kasım 2012; 1:15:08 

quote:

Orijinalden alıntı: unalcelebi

Arkadaşlar 45 Liralık pastayla kıyaslamayın, o 45 liralık pastayı herkez yiyemez. Hem ayrıca bukadar büyütülecek bi olayda değil bence nedir ya alt tarafı kek ve krema. Unonun pasta kekleri var 3-4 liraya birde krema içinede meyve. yani kek meyve krema toplasanız 10 lira anca. Bide bunu toptan eflan alırsanız malzemeyi 7-8 lira gibi bi rakam yapar. Sırf marka diye 10-15 liralık bir pastayada 45 lira bence çok.

fark var hocam, bigün dene istersen. tatbaktan çok pasta ve tatlı yedim, hakikaten kötü.

> Ne Mutlu Türküm Diyene <

57 Mesaj
11 Kasım 2012; 4:06:35 

Fark olmazmı, tabiki dağlar kadar fark var. Mercedes araba ile doğan şahin kadar fark var. Ben çok sevmem tatlıyı pastayı çok nadir alırım ama madodan alırım. tekrar söylüyorum bence çok pahalı ama adamlarda güzel yapıyor. Özellikle dondurması harika. Keçi sütünden yapılıyor ve resmen yerdiğiniz çeşidine göre içindeki meyveyi hissediyorsunuz. Kilosu 29 ile 32 tl araı.

700 Litre reef akvaryum.

1572 Mesaj
11 Kasım 2012; 9:50:19 

quote:

Fark olmazmı, tabiki dağlar kadar fark var. Mercedes araba ile doğan şahin kadar fark var. Ben çok sevmem tatlıyı pastayı çok nadir alırım ama madodan alırım. tekrar söylüyorum bence çok pahalı ama adamlarda güzel yapıyor. Özellikle dondurması harika. Keçi sütünden yapılıyor ve resmen yerdiğiniz çeşidine göre içindeki meyveyi hissediyorsunuz. Kilosu 29 ile 32 tl araı.

kardeşim madodan aldığı bir pasta sebebiyle geçen sene mide bulantısı ve kusma sebebiyle bayağı kötü oldu.

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

57 Mesaj
11 Kasım 2012; 10:55:19 

Arkadaşlar ben daha önce tatbak'ı aradım tatlılarda gilikoz vs başka bişey kulladığınızı düşünüyorum dedim ve bana verdikleri cevap şuydu hiç bir ürünümüzde gilikoz ve benzeri tatlandırıcılar kullanmıyoruz sadece şeker kullanıyoruz dediler ben sadece fiyatlardan yola çıkarak bu soruyu sordum sonuçta uzman değilim ama çevremdeki bütün insanlar tatbak ta gilikoz gibi yapay tatlandırıcılar kullanıldığını söylüyor karar sizin

2962 Mesaj
11 Kasım 2012; 11:02:35 

Arkadaşlar iyi güzel söylüyorsunuz da.bu rakamlara tatlı satan tatlıcılardan muhtelif zamanlarda muhtelif tatlılar denemişliğim var.tatbak'taki tatlılar sağlıksız olabilir ama en azından taze olarak satılıyor ve tadı bana nispeten daha iyi geliyor (özellikle antep baklava).carrefour'dan falan da almışlığım var ama hem bayat, hem lezzetsizdi..aslında herkesin maddi durumu elverse de 40-50 liralık tatlılardan alabilse keşke.ama imkansız böyle birşey tabii ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2635 Mesaj
11 Kasım 2012; 11:09:42 

Sağlığını seven burdan bir şey yemez. Bir kere kadayıf aldım, kadayıftan soğudum.

57 Mesaj
11 Kasım 2012; 23:22:55 

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Arkadaşlar iyi güzel söylüyorsunuz da.bu rakamlara tatlı satan tatlıcılardan muhtelif zamanlarda muhtelif tatlılar denemişliğim var.tatbak'taki tatlılar sağlıksız olabilir ama en azından taze olarak satılıyor ve tadı bana nispeten daha iyi geliyor (özellikle antep baklava).carrefour'dan falan da almışlığım var ama hem bayat, hem lezzetsizdi..aslında herkesin maddi durumu elverse de 40-50 liralık tatlılardan alabilse keşke.ama imkansız böyle birşey tabii ki.

Bir dönem carrefourda çalışmışlığım var. Sakın tatlı börek pide almayın derim ben. Reyonlarda son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri pastane reyonu toplar genelde ve bunları pastalarda böreklerde pidelerde kullanır.Sucuktur, kaşardır, mantardır, muzdur ve bilimum meyve sebze ve şarküteri ürünü hep bu son kullanma tarihi geçmek üzere olan ürünlerden ve kararan muzlardan mantarlardan meyvelerden, kurumuş sucuklardan yapılır.

700 Litre reef akvaryum.

45 Mesaj
12 Kasım 2012; 13:46:55 

quote:

Bir dönem carrefourda çalışmışlığım var. Sakın tatlı börek pide almayın derim ben. Reyonlarda son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri pastane reyonu toplar genelde ve bunları pastalarda böreklerde pidelerde kullanır.Sucuktur, kaşardır, mantardır, muzdur ve bilimum meyve sebze ve şarküteri ürünü hep bu son kullanma tarihi geçmek üzere olan ürünlerden ve kararan muzlardan mantarlardan meyvelerden, kurumuş sucuklardan yapılır.

buyur burdan yak.

SKT geçmeden kullanılması belki problem değil ama ben yinede çok uygun gelmedi bu yaptıkları.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » Tatbak istanbul yenibosna Şubesi açılış indirimi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.703