Şimdi Ara

Cooler Master Notepal Ergostand II; Soğutucu, stand ve USB çoklayıcı bir arada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cooler Master Notepal Ergostand II; Soğutucu, stand ve USB çoklayıcı bir arada

Cooler Master, taşınabilir bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı yeni aksesuarı Notepal Ergostand II'nin tanıtımını gerçekleştirdi. Notepal Ergostand II'nin üç temel fonksiyonu var: Soğutucu, stand ve USB 2.0 çoklayıcı.

Yaklaşık 370 mm x 265 mm x 43 mm boyutlarında ve 1.250 gram ağırlığında tasarlanan taşınabilir bilgisayar soğutucusu, metalden ve plastikten imal edilmiş. Tam ortaya yerleştirilen 140 mm çapındaki fan, 700 devir / dakika ile 1400 devir / dakika arasında değişen hızlarda çalışabiliyor. Fan düşük devirde 15 dB seviyesinde, yüksek devirde ise 21 dB seviyesinde ses çıkarıyor. Ayrıca fanın çalışma hızını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Bir diğer önemli detay ise metal ızgaranın sökülebilir yapıda olması. Fanın etrafında oluşan tozları kolayca temizlemek mümkün.

Maksimum 17-inç boyutlu LCD ekrana sahip taşınabilir bilgisayarlar ile kullanılabilen Notepal Ergostand II'nin, beş farklı yükseklik kademesi bulunuyor. Böylece masa üstünde çalışırken yaşanabilecek ağrı ve rahatsızlıkların önüne geçilmesi amaçlanmış. Bu bilgilere ilaveten 4 adet USB 2.0 portu sayesinde, farklı çevre birimlerini doğrudan taşınabilir bilgisayar soğutucusuna bağlayabiliyorsunuz.

Cooler Master, Notepal Ergostand II'nin fiyat bilgisini vermemiş. Daha detaylı görsellere aşağıdaki fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Cooler Master Notepal Ergostand II

• aynısından çoooook var bi işe yaradıkları da yok sadece stand olarak iş görüyorlar tabi kırılmazlarsa...

• Bunlar sıradan. Farklı birşey olsun istiyorum. Laptopların buz gibi kalmasını sağlayacak birşey.

• o soğutucuyu yapacağına dizüstü kasası yap
  • eger gercekden ciddi derece sogutma performansı ıstıyorsanız sesıde kaideye almayacaksanız kendınız yapacaksanız veya ist beylıkdüzü de olanlara ben kendı tasarladıgım sogutucu verebılırım beleşe nıe dersenız cok ses yapıo kullanmıyorum kullanılan fan kalıp fırmasında kullanılan robotların sogutma fanı yanı cok yuksek devırlerde dönebılıyo bu yuzden cok sogutuyo ama cok ses cıkarıo bunu ne yapabılırsınız elımde suan 4 tane var bunu su şekılde kullana bılırsnız normal bilgisayar masanıın ortasını kesersenız fanı ıçine yerleştirsiniz böylelıkle kullanırsınız ben kendı kulladıgımı öyle yaptım cok degsek sogutuya :d
  • Zamanında bende böyle bir şey ithal ediyordum... Millet almış başını gitmiş tabi.
  • Cooler Master gerçekten güzel ya, benim de bir tane var ve haberi yapılacak kadar sağlam bir üründür.
  • bunun gibi daha nicesi, bi halta yaramaz
  • Yıl olmuş 2012 hâla fanı monteleyip soğutucu diye satan firmalar varÇok yakında çılgın bir ev yapımı laptop soğutucu yapıcam beni takip edin
  • Sondaki stand kelimesi dışındakiler gerçekçi değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.