Şimdi Ara

Banshee (2013-2016) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
29
Favori
54.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 Mart'ta yayınlanacak bölüm ile 1. sezon sona erecek.
  • başlamayı düşünüyorum vakit kaybı olur mu benim için önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

başlamayı düşünüyorum vakit kaybı olur mu benim için önerir misiniz ?

aktif takip ettiğin çok fazla dizi yoksa, başlayabilirsin, güzel dizi, bol kavga ve +18 içerik mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Yayınlanan son bölüm oldukça içi boş bir bölümdü.Bilindik klasik hiç bir amaç gütmeyen zerre kadar senaryo farklılığı olmayan ,sıkıştıkları sığ konuyu genişletmeye çabalarken bol bol hataların yapıldığı anlamsız seriye balta vuran bir bölümdü.Muhtemelen de dizinin hikayesinin tıkandığını ve fazla uzun sürmeyeceğini anladığımız bir bölüm olarak yerini alacak ileride.Böyle bir bölüm nasıl çekilmiş anlamış değilim.

proctor ile bizim şerifin kavgası zaten olumlu sonuçlanacaktı.Proctur ın testereye falan kafasını dayaması vs zaten olmayacak bir şey.anastastia 'nın ababsıyla seks düşünceleri vs zaten komik ,gereksiz ve iğrenç sahnelerden bir anesiydi.Mazlum anne olarak yaralı yaralı çocuğunu kurtarmaya gitmesi davranışları çocuğunu kurtaramaması zaten biliniyordu yoksa senaryo nasıl devam etsin.Son sahnede şerifi tehdit edip senin gördüğünün son yüzün benim yüzüm olmasını istiyorum dediğinde silahı çekse dizi zaten bitecek senaryo olarak ama bitirmemek için aptal bir yöntemle şerif direkt sağa sola bakıyor ne olacak diye vs .Koca mafya o kadar gelire sahip astım sahibi bir çocuğu o makineyi bulamıyorlar ya da herhangi bir hastane ile bağlantıları yok bu adamlar vurulduğunda ne yapıyor o zaman ,yaralarının kendi kendine iyileşmesini mi bekliyor tedavi olmadan

Sakin ol sampiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rabbit gibi dedem olsa Dünya'yı fethederdim lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

başlamayı düşünüyorum vakit kaybı olur mu benim için önerir misiniz ?

Hocam izle güzel yani sıkmaz sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 3 bölümü izledim beğendim diyebilirim klişeler var dizide ama aksiyonu top seviyede tutmaları izlettiriyor kendini özellikle şerif tek başına götürüyor şuan diziyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goncerivoo -- 22 Ocak 2014; 16:02:13 >
  • Güncele geldim. Güzel dizi
  • 2 gün sonra yeni bölüm ve aynı zamanda sezon finali. Bayağı güzel bir bölüm beklentisi içerisindeyim şahsen.
  • Sezon finali çıktı. Yaklaşık 54 dakikalık felan bir bölüm bizi bekliyor.

Ekleme: Bu arada özellikle 9.bölümde Rabbit'in hareket edişi aynı GTA gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony -- 16 Mart 2013; 10:31:06 >
  • Final bölümü çok sönük ve klişeydi.Zaten olabilecek bütün sorunlar sezon sonunda olunca 3. sezona ekstra birşey uydurmak için senaristlerin bir tarafını yırtması lazım.7. bölüme kadar oldukça iyi ilerleyen diziyi bu hale getiren senaristleri tebrik etmek gerek.

• 2.sezonda muhtemelen, şerifin gerçek kimliği açıklanır, yine şerifcilik oynamalar, rabit de ölmedi zaten, job hood ana çetesi, şerif olayları, rabit, ve hood un kimiğinin ifşası etrafında dönecek büyük ihtimal 2.sezon ve 3. sezon çekilmez büyük ihtimalle
  • Kasaba kasaba değil Teksas resmen.3.sezondan fazlasını göremez dizi.3.sezonu görürse saçma sapan olabilir.

Bazuka sahnesi dışında idare ederdi çatışma sahnesi.Ayrıyettten bazuka dibindeki herife patlıyor.Abi patlamadan sonra orayı kan götürmesi,o herif parça pinçik olması lazımdı.Ya da oldu da biz mi göremedik?

Bölümde Kai Procter'in ve yerlilerle olan mevzularını daha çok sevdim ana konudan.Ayrıyetten yerlilerde Odette Annable gibi bir kadın var.

2.sezonda bari soygun falan yapsa bunlar.Malum Ana'da tek kaldı.Yerlileri soyacaklardı bir bölümde.Plan yapıyorlardı.Havada kaldı o plan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavanekmek

Kasaba kasaba değil Teksas resmen.3.sezondan fazlasını göremez dizi.3.sezonu görürse saçma sapan olabilir.

Bazuka sahnesi dışında idare ederdi çatışma sahnesi.Ayrıyettten bazuka dibindeki herife patlıyor.Abi patlamadan sonra orayı kan götürmesi,o herif parça pinçik olması lazımdı.Ya da oldu da biz mi göremedik?

Bölümde Kai Procter'in ve yerlilerle olan mevzularını daha çok sevdim ana konudan.Ayrıyetten yerlilerde Odette Annable gibi bir kadın var.

2.sezonda bari soygun falan yapsa bunlar.Malum Ana'da tek kaldı.Yerlileri soyacaklardı bir bölümde.Plan yapıyorlardı.Havada kaldı o plan.

Sezon finali biraz sönüktü bence, ama Kai Proctor ile ilgili olan kısımlar iyiydi.
    Onun dışında bir tek Credits'ten sonra çıkan sahnede Jason Hood'un YouTube'dan Lucas Hood video'sunu izlemesi güzeldi.
    Normal bölümlerden çok da aşırı iyi değildi. Ben 1 saat 10 dakikalık muhteşem bir bölüm bekliyordum halbuki.

• Sezon finali benim de beklentilerimin altındaydı...

Bu bölümde rabbit ölseydi ikinci sezon için daha farklı ve özgün bir senaryo türetilebilirdi belki ama şimdi ikinci sezonla ilgili olarak beklentilerim azaldı.

Umarım yanıltır bizi.
  • 2. sezonun 1. sezondan daha ilginç geçeceğini düşünüyorum.

Gerek Jason Hood konusu olsun,gerek yer altından çıkan cesetler olsun. İlginç bir sezon bizi bekliyor olacak.
  • Konu açısından çok geleceği olduğu söylenemez daha önce 3 sezon gider demiştim ama çok çabuk toparladılar ama yinede belli olmaz ucu açık herşeyin dizi çokta iyi olabilecek bir potansiyelede sahip benim dizide öncellikle olsun diye istediğim olay hapishanede yaşadığı olayların intikamını alması tarzındaydı ama bu olmadı

• 2.sezona iyi bir şeyler düşünmezlerse diziyi mahvederler.
  • Diziye başladım süper
  • dizi kıtlığında iyi geldi yinede ..sabırsızlıkla 2. sezonu bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.