Şimdi Ara

Banshee (2013-2016) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
29
Favori
54.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final

Calvin'i fena yerine oturtturdular orada yine orada bir şey yapmasını bekledim ama olmadı adam tokat manyağı oldu :D

Abi adam kendini peygamber sanıyormuş :'(

O kadar kısa sürede malları nereden buldular öyle?Süperdi ya havalimanı sahnesi,Brock on numara atış yaptı :) bu Carteller de bizimkileri çok hafife aldı tabii.

Manyak Burton'a bak hele kesip, biçmiş kızı.

Ahahaha Hood fena çarptı arabayla.Hood o kadar hazırlıksız yakalanmasına rağmen paketledi adamı, e normal aslında öncesinde ne durumlarda kimleri paketlemişti.Kafa manyağı oldu Burton, Proctor da gerekeni yaptı.

Tüm kapışmalar her türlü efsaneydi.Nola ve Burton kapışması efsane ötesiydi.

Burton'ın hikayesine de tam olarak öğrenemedik gibi geliyor bana.

Calvin ve Bunker kapışması Nora ve Burton'ın kapışmasını hatırlattı onun kadar can alıcı olmasa da keyifle izledimCalvin'e bak anteni alıp saplıyor falan.Bunker'ın ayağa kaldırıp son yumruğu atması güzeldi.Calvin de fena manyak adammış kendi evladımı öldürürüm falan diyor :'(

Burock da bizim Hood'a dönüştü :D arada üniformayı çıkarıp bir şeyler yapmak lazım falan :) Yalnız Kurt Bunker gerçek adın değil mi diye soruşu güldürdü :DDSonunda o istediği Sheriff e dönüştü.

Hood ile Burock daha iyi ayrılabilirdi sanki be, Bunker'la hiç görüşmedi bile.

Doğruysa eğer ki bence doğru sonunda öğrendik Hood'un gerçek adını ( sanki ne işe yarayacaksa) :D

Vay bizim boksör de terketti kasabayı.

Ya sanki gelecek sezon devam edecek gibi bitti.

Vay be abi yine belki de hiç unutamayacağım bir dizinin daha sonuna geldim, ilk fragmanları çıktığından beri takip ediyordum 4 yıl ne ara geçti 3 ay oynuyordu yılın geri kalanında gelecek sezonu bekliyorduk.Duygusal olarak karakterlere bağlanıyorum(bunda adamların başarısı da yatıyor bence) böyle bitince de üzülüyorum.
    Dizi çok güzel duygular yaşattı gerçekten, çok güzel iş çıkarmış adamlar hepsinin emeğine sağlık.Yıllardır izliyorum Amerikan dizileri olsun Kanada yapımları olsun hiç buna benzerine rastlamadım belki abartıyorum ama benim için öyle en azından.

Güle güle Banshee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 22 Mayıs 2016; 17:56:47 >

• Henüz izlemedim finali; birkaç spoiler okudum, bana bu dizi de birkaç sene sonra Prison Break gibi geri dönüş yapacak gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be güzelim dizi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Of abi of of efsane bitti of.

Hood'un raporunu görünce ismini 2. sezonda bi bölümde söylediğini hatırladım sanki.Orda da
    John Smith
    demişti.

Calvin'i nedense çok seviyordum ama sonu belliydi.Öldüğü sahnede iki kardeşin düştüğü durumları görünce bi hüzünlenmedim değil yani.

Burton reyiz çok fena yamuk yapmış yalnız.

Proctor hak ettiğini buldu, keşke Hood öldürseydi onu da.

Carrie'nin de New York'a gitmesini beklerdim ama onun da çocuklarını geri kazanması gerekiyor.

Sugar ve Job

Sugar'da son sahnede eşyalarını toplamış barı terk ediyordu, e madem öyle sen de gitseydin ya New York'a?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 23 Mayıs 2016; 0:40:40 >

• Proctorda ölüme gitti yalnız iyi oldu sonunda herkes ayrı ayrı yerlere bölündüler sugarda zengin biri olarak ölcek bari bizim hoodada para koklatsalardı. Bu arada arkadaşlar Hoodun ismi sanırım Max'di oda ilk sezonda söyleniyordu arkadaşlar fakat yinede kesinmi bilmem carrie bir bölümde Maxx wake Up falan diyordu ordan biliyorum sanırım.

Ama öylesinemi diyordu bilmiyorum tabi. Bu arada burtondan böyle bir psikopatlığı bekliyordum sonu Proctorun elinden oldu. Güzel bir sezon finali oldu fakat havada kaldı gibi bu sezon diğer sezonlara göre sönük kaldı sanırım bana öyle geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Proctorda ölüme gitti yalnız iyi oldu sonunda herkes ayrı ayrı yerlere bölündüler sugarda zengin biri olarak ölcek bari bizim hoodada para koklatsalardı. Bu arada arkadaşlar Hoodun ismi sanırım Max'di oda ilk sezonda söyleniyordu arkadaşlar fakat yinede kesinmi bilmem carrie bir bölümde Maxx wake Up falan diyordu ordan biliyorum sanırım.

Ama öylesinemi diyordu bilmiyorum tabi. Bu arada burtondan böyle bir psikopatlığı bekliyordum sonu Proctorun elinden oldu. Güzel bir sezon finali oldu fakat havada kaldı gibi bu sezon diğer sezonlara göre sönük kaldı sanırım bana öyle geldi.

Max, Carrie'nin oğluydu hocam.Hood'un gerçek ismi
    John Smith,
    wikide de öyle diyor.

• Gerçek ismini asla söylemediler. Hepsi uydurma şeylerdi,eğer söylemiş olsalar
    Brock ve Hood reyis arasında ki konuşmada Brock abimize söylerdi. Tam söyleyecekken kapı açıldı o psikopat daldı içeri yarıda kesildi o sahne.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    isim konusuna açıklık getiriyorum

bahsettiğin john smith değil john doe kadınlara da jane doe diye takıyolar , 3. sezonda 3. bölümde after credits sahnesinde fbi ajanı rabiti ver anlaşma yapalım diyo hood oralı olmuyo dalgasına işte tamam diyo ismini söyle diyo john smith diyo sonra doğal olarak uyuz oluyo fbi ajanı , yani dalga geçme amaçlı söylüyo onu adamda mecbur öyle dedi diye muhtemelen dosyaya öyle yazmıştır yani ismi hala bilinmiyo bu bölümde bile anastasia ya goodbye ana diyo orda bi an ana da ona gerçek ismiyle seslencek sandım its carrie dedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Smith_(k%C3%A2%C5%9Fif)

• Juvixted kullanıcısına yanıt
    John smith değil abi. John doe tarzı isimler bilinmeyenlere takılan isimlerdir. Özetle blindspot dizisindeki Jane doe karakteri gibi. O zaman dediğin gibiyse bizim hoodun ismi havada kalmış oldu biz yine hood diyelim bari kendisine.
  • guzel diziyi bitirdik ucu acik sanki yarin bigun ac kalirsak 4. sezon cekeriz der gibi bitti.
  • 20 den fazla yabancı dizi izledim ama konusu en doğal en özgün olan dizi buydu. Neden bilmiyorum ama diğer dizilere hiç benzemiyor. İnşallah bi gün devamı gelir.

• Adamın gerçek ismini öğrenemedik yine
    Burton reis öldürmüş ya la kızı
    Job'un hacker dizisi falan çıksa izlerim
    Yazık oldu Proctor'e
    Dizi arşivime atarım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

Adamın gerçek ismini öğrenemedik yine
    Yazık oldu Proctor'e

Job'u Mr Robot'a transfer etseler ne bomba olurdu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

Adamın gerçek ismini öğrenemedik yine
    Yazık oldu Proctor'e

Cidden Breaking Bad'den sonra Better Call Saul çıktı yani bundan sonra da Better Call Job neden olmasın.

• Dizi finali belkediğimden çok daha fazla
    'mutlu son' ile bitti , bir de katilin uşak çıkma esprisi çok yerindeydi
    .Hakikaten finali çok iyi yapmışlar özliyeceğiz zira bunun gibi bir dizi daha yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 24 Mayıs 2016; 17:08:38 >
  • Bu dizi sonsuza kadar devam edebilirdi. Senaryo don lastiği gibi çekiştirilir, hiçte sırıtmazdı. Ama final doyurucuydu.

Ne kadar gereksiz dizi varsa 1000 sezon devam ediyor...

Banshee hak ettiği ilgiyi görmedi.

Amaaaaan iyiki görmedi lan. Herkes apaçi apaçi konuşacak, ilgili ilgisiz herkes izleyecek, sağda solda milyonlarca gereksiz yorum görecektik. Bazen böylesi daha iyi diye düşünüyorum ve banshee'yi keşfetmiş olmaktan mutluluk duyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 25 Mayıs 2016; 11:44:04 >
  • Ah banshee değermiydi şimdi gitmene :( Blacklisti izlemeye çalışıyorum valla izleyemiyorum Bansheede ki tadı alamıyorum .
  • Buruk bir final. Çok özleyeceğimden emin gibiyim fakat yapacak bir şey yok.
  • Düşünsenize Job'u,Mr.Robot'da falan görüyormuşuz.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.